Ogólnotematyczne

TVP 1
7:40cykl reportaży
8:00magazyn informacyjny
8:10magazyn informacyjny
8:15program publicystyczny
zdjęcie
8:40serial obyczajowy
9:35serial kostiumowy
10:35serial obyczajowy
TVP 2
7:05serial obyczajowy
8:50magazyn informacyjny
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
10:50serial obyczajowy
Polsat
od 6:00program informacyjny
zdjęcie
7:50serial paradokumentalny
8:50serial fabularno-dokumentalny
9:20serial fabularno-dokumentalny
9:50serial paradokumentalny
10:50serial paradokumentalny
TVN
od 6:05telezakupy
8:00serial paradokumentalny
8:35serial obyczajowy
10:35serial paradokumentalny
TVN 7
od 6:20serial paradokumentalny
7:15serial fabularno-dokumentalny
8:15serial obyczajowy
9:15serial komediowy
9:45serial komediowy
10:20telezakupy
TV 4
7:30serial animowany
8:30serial animowany
9:00program rozrywkowy
10:00serial obyczajowy
TV 6
7:00serial przygodowy
8:00serial sensacyjny
9:00program popularnonaukowy
TVP Polonia
7:05reportaż
7:30program rozrywkowy
8:50magazyn informacyjny
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
Tele 5
od 6:50program rozrywkowy

Filmowe

ale kino+
zdjęcie
8:00serial kryminalny
9:40komedia obyczajowa
AXN
od 6:10serial kryminalny
7:10serial kryminalny
8:10serial kryminalny
9:10serial sensacyjny
10:05serial kryminalny
CANAL+
zdjęcie
7:05komedia romantyczna
8:45magazyn muzyczny
9:35thriller
CANAL+ 1
7:00magazyn informacyjny
7:15serial dokumentalny
zdjęcie
8:05komedia romantyczna
9:45magazyn muzyczny
10:35thriller
CANAL+ Family
7:00serial animowany
7:15film animowany
8:50magazyn informacyjny
9:00chochliki telewizyjne
10:30chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
od 6:00dramat biograficzny
7:50magazyn informacyjny
8:05film krótkometrażowy
8:30komediodramat
10:05chochliki telewizyjne
CANAL+ Seriale
od 6:45serial obyczajowy
7:30magazyn informacyjny
7:45magazyn filmowy
8:15film krótkometrażowy
8:50film krótkometrażowy
9:00serial sensacyjny
9:45serial sensacyjny
10:30serial sensacyjny
CBS Europa
od 6:35serial przygodowy
7:40serial przygodowy
8:40dramat historyczny
10:40dramat historyczny
FilmBox
od 6:45serial obyczajowy
zdjęcie
8:10dramat obyczajowy
HBO
od 6:00dramat obyczajowy
7:30komediodramat
9:00dramat obyczajowy
10:35dramat biograficzny
HBO 2
od 6:00dramat wojenny
zdjęcie
7:35film sensacyjny
9:20thriller
HBO 3
7:50magazyn filmowy
8:20film animowany
Polsat Film
od 6:50serial obyczajowy
7:50serial obyczajowy
8:50komedia
10:40komediodramat
Stopklatka TV
zdjęcie
8:00komedia romantyczna
9:55serial komediowy
10:25serial komediowy
10:55serial komediowy
TNT
od 6:55western
9:20komedia

Sportowe

CANAL+ Sport
od 6:00rewanżowy mecz fazy play-off: Sevilla FC - Istanbul Basaksehir FK
8:00magazyn sportowy
8:15magazyn sportowy
9:00mecz: Stoke City FC - Arsenal FC
Eurosport 1
8:454. etap: Escaldes-Engordany - Tarragona
10:00wieża 10-metrowa - finał kobiet
nSport+
od 6:00mecz: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lech Poznań
zdjęcie
8:30rewanżowy mecz fazy play-off: HNK Rijeka - Olympiacos Pireus
10:35skrót meczu: FOGO Unia Leszno - ROW Rybnik
Polsat Sport
7:00magazyn sportowy
10:001. mecz półfinałowy: Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Polsat Sport Extra
7:001. mecz półfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport News
8:10mecz finałowy mężczyzn: Aleksandr Samoilovs/Janis Smedins - Daniele Lupo/Paolo Nicolai
10:20magazyn siatkarski
TVP Sport
zdjęcie
7:50mecz 1. rundy gry pojedynczej: Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard
9:30magazyn sportowy

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!