Ogólnotematyczne

TVP 1
20:05magazyn sportowy
20:19magazyn informacyjny
20:30program rozrywkowy
22:00film dokumentalny
TVP 2
20:05serial obyczajowy
20:40komedia
22:15widowisko
Polsat
zdjęcie
20:05film SF
23:10dramat SF
TVN
zdjęcie
20:00film animowany
zdjęcie
22:00dramat sensacyjny
TV 4
zdjęcie
20:05horror komediowy
TV 6
20:00program popularnonaukowy
23:00dramat sensacyjny
TV Puls
zdjęcie
20:00thriller
22:20thriller
TVP Polonia
20:00magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
20:40magazyn informacyjny
21:50magazyn informacyjny
22:15magazyn
Tele 5
zdjęcie
20:00komedia romantyczna
22:00program rozrywkowy
22:30magazyn motoryzacyjny
22:50program rozrywkowy
23:05film erotyczny

Filmowe

ale kino+
od 18:10dramat obyczajowy
20:10serial kryminalny
zdjęcie
21:50film kryminalny
AXN
20:00serial kryminalny
21:00film sensacyjny
CANAL+ Family
20:00serial obyczajowy
20:40film obyczajowy
22:20komedia kryminalna
23:55komediodramat
FilmBox
od 19:55serial kryminalny
21:00serial sensacyjny
22:00serial sensacyjny
23:00film erotyczny
HBO
od 18:35musical
20:10dramat biograficzny
22:15horror
23:55film SF
HBO 2
od 19:10film animowany
21:00komedia
22:30serial sensacyjny
Kino Polska
zdjęcie
20:00film kryminalny
22:40komediodramat
Polsat Film
od 18:15film przygodowy
zdjęcie
21:00dramat kryminalny
23:30film sensacyjny
TNT
zdjęcie
21:00film sensacyjny
23:05dramat historyczny

Sportowe

CANAL+ Sport
20:00magazyn piłkarski
20:25mecz: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
22:30magazyn piłkarski
23:00magazyn piłkarski
23:30magazyn sportowy
23:45podsumowanie tygodnia
Eurosport 2
20:05magazyn informacyjny
20:10mecz: Eintracht Frankfurt - TSG 1899 Hoffenheim
23:30sporty ekstremalne
nSport+
20:00magazyn sportowy
20:15newsy sportowe
20:30mecz fazy grupowej: RSC Anderlecht - AS Saint-Etienne
22:30mecz fazy grupowej: Southampton FC - Hapoel Beer Szewa
Polsat Sport
od 17:50mecz fazy grupowej: Dukla Liberec - Asseco Resovia Rzeszów
20:15mecz: Indykpol AZS Olsztyn - LOTOS Trefl Gdańsk
22:30waga ciężka: Luiz Ortiz - Malic Scott
Polsat Sport Extra
od 18:30waga półciężka: Siergiej Kowaliew - Andre Ward
20:45mecz fazy grupowej: Northampton Saints - Leinster Rugby
23:00bieg sprinterski mężczyzn
Polsat Sport News
20:00program informacyjny
20:07mecz: FK Rostów - Zenit Sankt Petersburg
21:00program informacyjny
21:07magazyn sportowy
22:00mecz fazy grupowej: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stambuł BBSK
TVP Sport
od 18:20mecz fazy grupowej: Czarnogóra - Węgry
20:35mecz fazy grupowej: Norwegia - Rosja
22:35wyścigi na 500 m kobiet i mężczyzn
23:00program informacyjny
23:20program dowolny par sportowych

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!