Ogólnotematyczne

TVP 1
12:00magazyn informacyjny
12:10magazyn rolniczy
zdjęcie
14:00serial obyczajowy
15:00magazyn informacyjny
15:10magazyn informacyjny
TVP 2
zdjęcie
12:35serial obyczajowy
14:10serial fabularno-dokumentalny
14:40serial komediowy
15:40magazyn informacyjny
15:55magazyn informacyjny
Polsat
od 11:55serial paradokumentalny
zdjęcie
12:55serial paradokumentalny
13:55serial komediowy
14:00serial obyczajowy
14:45serial paradokumentalny
15:50magazyn informacyjny
TVN
zdjęcie
12:00serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
14:00serial paradokumentalny
TVN 7
od 11:25telezakupy
13:00serial fabularno-dokumentalny
14:00serial paradokumentalny
TV 4
12:00serial fabularny
13:00serial obyczajowy
14:00magazyn policyjny
TV 6
12:00serial komediowy
12:50serial komediowy
14:45magazyn
15:15serial przygodowy
TV Puls
12:00serial kostiumowy
14:00serial obyczajowy
15:00serial obyczajowy
TVP Polonia
od 11:30magazyn
12:35magazyn informacyjny
12:50serial obyczajowy
zdjęcie
13:25serial obyczajowy
14:20serial obyczajowy
15:15magazyn
15:35film dokumentalny
Tele 5
od 11:30program interaktywny
13:35telezakupy
15:05serial przygodowy

Filmowe

ale kino+
zdjęcie
12:00film kryminalny
15:35dramat kryminalny
AXN
od 11:20serial kryminalny
12:15serial obyczajowy
13:10serial sensacyjny
14:10serial kryminalny
15:10serial kryminalny
CANAL+
12:00film dokumentalny
12:50magazyn muzyczny
13:40komedia romantyczna
15:05komedia romantyczna
CANAL+ 1
od 11:35film animowany
13:00film dokumentalny
13:50magazyn muzyczny
14:40komedia romantyczna
CANAL+ Family
od 11:35dramat przygodowy
13:00film animowany
14:25magazyn informacyjny
14:35chochliki telewizyjne
14:40dramat SF
CANAL+ Film
od 10:55komedia
12:30magazyn informacyjny
12:40chochliki telewizyjne
12:45film obyczajowy
14:15film SF
CANAL+ Seriale
od 11:45serial dokumentalny
12:45serial komediowy
13:30serial obyczajowy
14:15serial kryminalny
CBS Europa
od 11:05czarna komedia
14:45komedia romantyczna
FilmBox
od 10:05
12:50serial komediowy
13:20serial kryminalny
14:20program rozrywkowy
14:55komedia romantyczna
HBO
od 10:45film przygodowy
zdjęcie
12:35dramat biograficzny
15:00dramat obyczajowy
HBO 2
od 11:15komedia kryminalna
13:00film familijny
14:40dramat obyczajowy
HBO 3
od 11:50serial komediowy
12:15serial komediowy
12:40serial historyczny
13:30serial historyczny
14:20film animowany
15:35komedia sensacyjna
Kino Polska
od 10:40komedia obyczajowa
12:40komedia obyczajowa
Polsat Film
od 11:25komedia
zdjęcie
13:20dramat sensacyjny
Stopklatka TV
od 11:40serial fabularno-dokumentalny
12:45serial fabularno-dokumentalny
13:50serial dokumentalny
14:15serial obyczajowy
15:20komedia obyczajowa
TNT (dawniej TCM)
od 10:25dramat przygodowy
zdjęcie
12:40thriller
15:05komedia

Sportowe

CANAL+ Sport
od 11:30mecz: Arsenal Londyn - Norwich City
13:35magazyn piłki ręcznej
14:10magazyn ligi angielskiej
15:15rewanżowy mecz ćwierćfinałowy fazy play-off: VIVE Tauron Kielce - SG Flensburg-Handewitt
Eurosport 2
12:00magazyn sportowy
14:00magazyn kolarski
14:15magazyn piłkarski
14:45mecz fazy grupowej: Ukraina - Niemcy
nSport+
12:00rewanżowy mecz półfinałowy: Real Madryt - Manchester City
14:00rewanżowy mecz półfinałowy: Bayern Monachium - Atletico Madryt
Polsat Sport Extra
13:30mecz finałowy: Legia Warszawa - Lech Poznań
15:40magazyn sportów walki
Polsat Sport News
12:00program informacyjny
12:07magazyn piłkarski
13:00program informacyjny
13:07piłka nożna/futsal
14:00program informacyjny
14:07piłka nożna/futsal
15:00program informacyjny
15:07mecz ćwierćfinałowy fazy play-off: Polfarmex Kutno - Rosa Radom
TVP Sport
12:00mecz ćwierćfinałowy
zdjęcie
14:00mecz ćwierćfinałowy

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!