Program TV

Ogólnotematyczne

TVP 1 /HD
16:45cykl dokumentalny
17:15
17:25teleturniej muzyczny
zdjęcie
17:55telenowela
18:30talk-show
19:15magazyn kulinarny
TVP 2 /HD
od 15:55serial obyczajowy
18:40
18:50teleturniej
19:25serial obyczajowy
Polsat /HD
od 15:50
16:15magazyn reporterów
16:30serial fabularno-dokumentalny
zdjęcie
17:00serial paradokumentalny
18:00serial obyczajowy
19:20program informacyjny
19:30serial komediowy
TVN /HD
zdjęcie
17:00serial paradokumentalny
zdjęcie
18:00serial paradokumentalny
19:00
19:30
19:40
19:50magazyn reporterów
TV 4
16:30serial sensacyjny
17:30program popularnonaukowy
19:00serial animowany
TVN 7
16:00serial komediowy
16:30serial komediowy
19:00serial obyczajowy
TV Puls 2
16:00film animowany
17:40serial animowany
18:05serial animowany
18:40program rozrywkowy
19:10serial dokumentalny
19:35serial dokumentalny
Polsat 2
16:30serial komediowy
18:00serial fabularno-dokumentalny
18:30serial fabularno-dokumentalny
19:00serial paradokumentalny

Filmowe

AXN /HD
16:00serial sensacyjny
18:00serial sensacyjny
19:00serial kryminalny
Polsat Film
od 14:35komedia muzyczna
zdjęcie
16:50komedia obyczajowa
19:10film sensacyjny

Sportowe

Polsat Sport /HD
od 15:20mecz finałowy fazy play-off: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów
17:30mecz ćwierćfinałowy fazy play-off: PGE Stal Mielec - Orlen Wisła Płock
TVP Sport
od 14:30mecz 2. rundy: Kaia Kanepi - Sara Errani
16:30mecz 2. rundy: Ana Ivanović - Sara Lisicki
18:25magazyn piłkarski

Informacyjne

Polsat News
17:00magazyn
18:25program informacyjny
18:30magazyn
18:50program informacyjny
19:15program publicystyczny
19:30serial dokumentalny
TVP Info
od 15:55
16:17program informacyjny
16:22
16:30magazyn
17:15magazyn informacyjny
17:30magazyn reporterów
18:00program informacyjny
18:05
18:10magazyn ekonomiczny
18:28program publicystyczny
19:37magazyn
19:57program publicystyczny

Dokumentalne

Rozrywkowe i muzyczne

Lifestylowe

TVN Style
od 15:25program rozrywkowy
16:10reality show
17:10program rozrywkowy
18:10program rozrywkowy
18:40magazyn kulturalny
18:55program rozrywkowy
19:55magazyn poradnikowy
TVN Turbo
18:00magazyn informacyjny
18:20program rozrywkowy
18:55magazyn motoryzacyjny
19:25program rozrywkowy

Dla dzieci

Cartoon Network
od 15:45serial animowany
16:10serial animowany
16:25serial animowany
16:35serial animowany
17:00serial animowany
17:15serial animowany
17:40serial animowany
19:25serial animowany
19:50serial animowany
Disney Channel
16:00serial komediowy
16:45serial komediowy
17:15serial komediowy
17:40serial dla młodzieży
18:10serial dla młodzieży
18:35serial komediowy
19:00serial komediowy
19:25serial animowany
19:30serial komediowy
Disney Junior
od 15:55serial animowany
16:20serial animowany
16:45serial animowany
17:10serial animowany
17:20serial animowany
17:35serial animowany
18:05serial animowany
18:15serial animowany
18:25serial animowany
18:45serial animowany
19:00serial animowany
19:15serial animowany
19:30serial animowany
19:55serial animowany
Disney XD
16:15serial komediowy
16:40serial animowany
17:05serial animowany
17:30serial komediowy
18:00serial animowany
18:25serial animowany
18:50serial animowany
19:15serial animowany
19:40serial animowany

Lokalne

TVS /HD
od 15:30program rozrywkowy
17:05program ekonomiczny
17:30program informacyjny
18:05program dla dzieci

Możesz wybrać jakie stacje mają się pokazywać na tej stronie!