Ogólnotematyczne

18:00telenowela
18:30teleturniej
18:55serial dokumentalny
19:30magazyn informacyjny
20:00magazyn sportowy
20:10magazyn informacyjny
18:00magazyn informacyjny
18:30magazyn sportowy
18:40magazyn informacyjny
18:50teleturniej
19:30serial obyczajowy
20:05serial obyczajowy
20:40serial komediowy
21:40serial komediowy
18:00serial obyczajowy
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30serial komediowy
20:05reality show
18:00serial paradokumentalny
19:00magazyn informacyjny
19:35magazyn sportowy
19:45magazyn informacyjny
19:50magazyn reporterów
20:00film animowany
od 17:55serial komediowy
18:30serial komediowy
19:00serial paradokumentalny
zdjęcie
20:00western
od 17:15serial kryminalny
20:00program popularnonaukowy
od 17:50reality show
19:25serial obyczajowy
20:00horror SF
od 17:55magazyn kulinarny
18:25magazyn regionów czwórki wyszehradzkiej
18:55serial fabularno-dokumentalny
19:25magazyn
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
21:35magazyn kulinarny
21:45magazyn informacyjny
od 17:10serial SF
18:10program muzyczny
20:00film sensacyjny

Filmowe

od 15:50film obyczajowy
zdjęcie
20:10melodramat
18:00serial kryminalny
19:00serial kryminalny
20:00serial kryminalny
21:00komedia SF
od 17:35film obyczajowy
18:20magazyn informacyjny
18:30chochliki telewizyjne
18:35film SF
21:00serial sensacyjny
21:45serial sensacyjny
od 16:55komedia
18:35film obyczajowy
19:20magazyn informacyjny
19:30chochliki telewizyjne
19:35film SF
od 17:25serial obyczajowy
18:10magazyn informacyjny
18:20chochliki telewizyjne
18:25komediodramat
20:00komedia romantyczna
21:40komedia
od 16:15dramat biograficzny
19:50magazyn informacyjny
20:00film sensacyjny
21:30komediodramat
18:00serial kryminalny
19:00serial kryminalny
20:00serial przygodowy
21:00serial przygodowy
od 17:55serial sensacyjny
18:35dramat historyczny
19:55serial kryminalny
od 17:55magazyn filmowy
18:25komedia
20:10serial obyczajowy
21:05horror
od 17:25komedia
19:10film animowany
21:00komediodramat
18:00program rozrywkowy
19:00program rozrywkowy
20:00dramat sensacyjny
od 16:55komedia romantyczna
19:05film animowany
od 17:45serial fabularno-dokumentalny
zdjęcie
20:00dramat obyczajowy
od 16:05film wojenny
19:10dramat wojenny
21:00film sensacyjny

Sportowe

18:00magazyn piłkarski
19:00magazyn piłkarski
20:00magazyn piłkarski
20:25mecz: Śląsk Wrocław - Lech Poznań
18:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
20:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
21:55magazyn informacyjny
od 17:30mecz: Piast Gliwice - Arka Gdynia
zdjęcie
20:05wyścig mężczyzn do lat 23
od 17:00mecz o 3. miejsce: CASH BROKER Stal Gorzów - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
19:45mecz finałowy: FOGO Unia Leszno - BETARD Sparta Wrocław
od 17:50mecz fazy grupowej: Holandia - Belgia
20:30mecz: GKS Katowice - Chrobry Głogów
od 17:50mecz fazy grupowej: Białoruś - Chorwacja
20:30mecz: Beijing Sinobo Guoan FC - Shanghai SIPG FC
18:35studio
18:40mecz towarzyski: Polska - Irlandia

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!