Program TV na dziś
POPULARNE
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
TVP 1
Klan (4310)
od 17:55telenowela
Leśniczówka (864)
18:25telenowela
Jeden z dziesięciu
19:00teleturniej
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Gość 19.30
19:55program publicystyczny
Ojciec Mateusz 30: Błąd w sztuce (392)
20:35serial kryminalny
Sprawa dla reportera
21:30magazyn interwencyjny
TVP 2
Zakazany owoc (437)
od 17:15telenowela
Va banque (744)
18:10teleturniej
Akacjowa 38 (342)
18:45telenowela
Barwy szczęścia (2970)
19:35serial obyczajowy
Przepis dnia (70)
20:00magazyn kulinarny
Barwy szczęścia (2971)
20:10serial obyczajowy
Postaw na milion (333)
20:50teleturniej
Na sygnale: Rodzinny galimatias (550)
21:55serial fabularno-dokumentalny
Polsat
Pierwsza miłość (3785)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Lepsza Polska
19:15program publicystyczny
Nasz nowy dom (308)
20:05reality show
Przyjaciółki (270)
21:10serial obyczajowy
TVN
Detektywi: Prawda czy wyzwanie (73)
18:00serial fabularno-dokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Doradca smaku (16/40)
20:10magazyn kulinarny
Na Wspólnej (3793)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (716)
20:55teleturniej
Kuchenne rewolucje (4/12)
21:35program rozrywkowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Ciach (9)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Młodych Panów, część 2 (10)
19:00program rozrywkowy
Piekielna jazda
20:00film sensacyjny
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 3 (11)
21:40program rozrywkowy
TV 4
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (279)
18:00reality show
Policjantki i Policjanci (1129)
19:00serial obyczajowy
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (772)
20:00serial kryminalny
Pamiętniki z wakacji (95)
21:00serial paradokumentalny
TV 6
Strażnik Teksasu (14)
18:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (15)
19:00serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 12 (5)
20:00serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 12 (6)
21:00serial sensacyjny
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw 14 (737)
18:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 14 (738)
19:00serial obyczajowy
Asterix na olimpiadzie
20:00komedia przygodowa
TVN 7
Szpital (686)
od 17:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1178)
18:55serial paradokumentalny
Hotel Paradise 8 (16/40)
20:00reality show
Praktykant
21:00komedia obyczajowa
TVP Kultura
Pogranicze w ogniu (16/24)
od 17:10serial sensacyjny
Tamte lata, tamte dni: Ewa Wiśniewska
18:20magazyn kulturalny
Legendy opery: Joan Sutherland (9)
19:00serial dokumentalny
Hala odlotów
20:00talk-show
Czwartkowy klub filmowy: Wstęp do filmu "Chwasty"
21:05magazyn filmowy
Czwartkowy klub filmowy: Chwasty
21:10dramat obyczajowy
TVP Polonia
Leśniczówka (677)
od 17:50telenowela
Polskie Parki Narodowe: Białowieski Park Narodowy
18:20serial dokumentalny
W obiektywie Polonii: Wschód
18:50magazyn
Wilnoteka
19:10magazyn
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Gość 19.30
19:55program publicystyczny
Lokatorka 3 (3)
21:20serial kryminalny
WP
Morderstwa w Midsomer 8 (7)
od 16:55serial kryminalny
Policjanci z sąsiedztwa 5 (1)
19:00serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 5 (2)
20:05serial dokumentalny
Premiera: CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (8)
21:05serial kryminalny
FILMOWE
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
ale kino+
Historia filmu. Nowe pokolenie (1)
od 16:50film dokumentalny
Trzy i pół godziny
18:25dramat historyczny
Premiera. Kino Mówi: Mistrzowie: Trzy piętra
20:10dramat obyczajowy
AXN
Walker: Strażnik Teksasu (17)
od 17:20serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (18)
18:15serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (18)
19:10serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (19)
20:05serial kryminalny
Premiera: Agenci NCIS: Hawaje (4)
21:05serial kryminalny
CANAL+ Family
Ucieczka na wieś 21 (5)
od 17:25serial dokumentalny
Polska z góry. Zamki, dworki, pałace 2: Na ziemi sieradzkiej (3)
18:30serial dokumentalny
Polska z góry. Zamki, dworki, pałace 2: Wielkopolska (4)
18:55serial dokumentalny
Polska z góry. Zamki, dworki, pałace 2: Zamki i rezydencje Podlasia (5)
19:20serial dokumentalny
Emigracja XD (5)
20:00serial komediowy
Emigracja XD (6)
20:35serial komediowy
Tylko do świtu
21:05film krótkometrażowy
Miasta z ruin: Londyn (4)
21:50film dokumentalny
CANAL+ Film
Zołza
od 16:50komedia
Badman
18:30komedia
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Zielona granica
20:00dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Duff i Wazowski 3 (5)
od 17:45serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (6)
18:25serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (7)
19:10serial kryminalny
Infiniti (1)
20:00serial SF
Infiniti (2)
20:55serial SF
Infiniti (3)
21:45serial SF
CBS Europa
Dwoje do poprawki
od 16:55komedia romantyczna
Twój na zawsze
18:50melodramat
Kapitan Corelli
21:00melodramat
Epic Drama
Panna Marple: Strzały w Stonygates
od 17:35film kryminalny
Agenci NCIS 12: Daleko od domu (1)
19:40serial sensacyjny
Agenci NCIS 12: Zabić posłańca (2)
20:35serial sensacyjny
Premiera: Panna Scarlet i komisarz 4: Dwa metry pod ziemią (2)
21:30serial kryminalny
HBO
Nikt nie musi wiedzieć
od 16:40melodramat
Niezwykła wędrówka Harolda Fry
18:20dramat obyczajowy
Premiera: Bunt
20:10dramat obyczajowy
HBO 2
Wojna o jutro
od 17:10dramat SF
Świat w płomieniach
19:30film sensacyjny
Wielkie kłamstewka 2: What Have They Done? (1/7)
21:45serial obyczajowy
HBO 3
Raport
od 17:00dramat biograficzny
Detektyw: Kraina nocy (3)
19:00serial kryminalny
Detektyw: Kraina nocy (4)
19:55serial kryminalny
Wielka: War and Vomit (5)
21:00serial komediowy
Barry 3: forgiving jeff (1/8)
21:55serial komediowy
Kino Polska
Pogranicze w ogniu (13)
od 17:20serial sensacyjny
Pogranicze w ogniu (14)
18:50serial sensacyjny
Sprawa się rypła
20:00komedia
Córy szczęścia
21:50dramat obyczajowy
Kino TV
Poirot: Tajemnice Błękitnego Ekspresu
od 17:55serial kryminalny
Apollo 13
20:00dramat katastroficzny
Polsat Film
Parasol bezpieczeństwa
od 17:00komedia sensacyjna
50 pierwszych randek
18:55komedia romantyczna
Romantyczny czwartek: Jeszcze dłuższe zaręczyny
21:00komedia romantyczna
Stopklatka
Aukcja w ciemno 2 (10)
od 17:55serial dokumentalny
Aukcja w ciemno 2 (11)
18:25serial dokumentalny
Wojny magazynowe: Kanada 2 (35)
19:00reality show
Wojny magazynowe: Kanada 2 (36)
19:35reality show
Nieuchwytny
20:00thriller
Warner TV
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (15)
od 17:35serial sensacyjny
Alf 3 (3)
18:30serial komediowy
Zagłada Los Angeles
20:00thriller
Blow
21:45dramat obyczajowy
SPORTOWE
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
CANAL+ Sport
Tenis: Turniej WTA w Miami
18:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Miami
20:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
CANAL+ Sport 5
Żużel: PGE Ekstraliga
od 17:30rewanżowy mecz ćwierćfinałowy fazy play-off: Tauron Włókniarz Częstochowa - ebut.pl Stal Gorzów
Sędziowie 2: Daniel Stefański i Karolina Bojar (6)
20:00serial dokumentalny
Basket Office
20:50magazyn koszykarski
Eurosport 1
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
18:00konkurs drużynowy
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
18:40mecz fazy play-off: OTP Bank Pick Szeged - Telekom Veszprem HC
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
20:30studio
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
20:45mecz fazy play-off: ORLEN Wisła Płock - Paris Saint-Germain Handball
Eurosport 2
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
18:00kolarstwo
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
19:15kolarstwo
Discovery golf
20:30magazyn sportowy
Golf: Texas Children's Houston Open
21:001. runda
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 17:30mecz: Asseco Resovia Rzeszów - KGHM Cuprum Lubin
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30mecz: GKS Katowice - Barkom Każany Lwów
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Miami
18:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
20:25mecz: Bayern Monachium - Barca
Polsat Sport News
Piłka nożna
od 17:30mecz towarzyski: Anglia - Belgia
Piłka nożna
19:30mecz towarzyski: Hiszpania - Brazylia
TVP Sport
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
od 17:15finałowy mecz barażowy: Walia - Polska
Piłka nożna: 2. liga
19:25mecz: Stal Stalowa Wola - Sandecja Nowy Sącz
Sportowy wieczór
21:30program informacyjny
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!