Ogólnotematyczne

TVP 1
18:05telenowela
zdjęcie
18:40serial obyczajowy
19:30magazyn informacyjny
20:05magazyn sportowy
20:10magazyn piłkarski
20:15magazyn informacyjny
20:30serial obyczajowy
TVP 2
18:00magazyn informacyjny
18:30magazyn sportowy
18:35magazyn informacyjny
18:45wielki finał
19:25serial obyczajowy
20:05serial obyczajowy
20:40serial obyczajowy
Polsat
18:00serial obyczajowy
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25program informacyjny
19:30serial komediowy
zdjęcie
20:10film sensacyjny
TVN
18:00serial paradokumentalny
19:00magazyn informacyjny
19:35magazyn sportowy
19:45magazyn informacyjny
19:50magazyn reporterów
20:10magazyn kulinarny
20:15serial obyczajowy
20:55teleturniej
21:30komedia sensacyjna
TVN 7
18:00serial kryminalny
19:00serial paradokumentalny
TV 4
18:00serial fabularny
19:00serial obyczajowy
21:00dramat kryminalny
TV 6
od 17:15serial kryminalny
19:00serial komediowy
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
18:00reality show
18:30reality show
19:00reality show
19:30reality show
zdjęcie
20:00dramat sensacyjny
TVP Polonia
18:40magazyn
18:55serial obyczajowy
19:25cykl reportaży
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
21:45magazyn informacyjny
Tele 5
18:00serial sensacyjny
19:00serial fantasy

Filmowe

CANAL+
od 17:15film dokumentalny
18:45magazyn informacyjny
18:55chochliki telewizyjne
21:00komedia
CANAL+ 1
od 17:45magazyn sportowy
18:15film dokumentalny
19:45magazyn informacyjny
19:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
od 16:30thriller
18:10dramat obyczajowy
19:50magazyn informacyjny
20:00komedia sensacyjna
21:55horror
CANAL+ Seriale
od 17:40serial sensacyjno-komediowy
18:30serial obyczajowy
19:15serial obyczajowy
20:00serial obyczajowy
20:45serial obyczajowy
21:30serial kryminalny
CBS Europa
od 17:20dramat historyczny
19:10dramat kryminalny
21:00dramat kostiumowy
HBO
19:15serial obyczajowy
HBO 2
od 17:10dramat obyczajowy
18:55dramat biograficzny
21:00film kryminalny
HBO 3
od 16:45dramat sensacyjny
19:05serial fantasy
20:00serial fantasy
21:00serial obyczajowy
21:55serial obyczajowy
Kino Polska
18:00program rozrywkowy
19:00program rozrywkowy
zdjęcie
20:00dramat obyczajowy
21:55thriller
Polsat Film
od 16:45film sensacyjny
18:40komedia obyczajowa
TNT
od 17:10komedia przygodowa
19:10serial sensacyjny
20:00serial sensacyjny
21:00film przygodowy

Sportowe

Eurosport 1
zdjęcie
od 17:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
zdjęcie
19:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
21:15magazyn tenisowy
21:40magazyn informacyjny
21:50magazyn tenisowy
nSport+
18:00skrót meczu: BETARD Sparta Wrocław - Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa
18:30skrót meczu: FOGO Unia Leszno - MRGARDEN GKM Grudziądz
19:00magazyn piłkarski
20:00magazyn sportowy
20:15newsy sportowe
20:30magazyn sportowy
21:10mecz: CASH BROKER Stal Gorzów - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
Polsat Sport
20:00waga półśrednia: Matthew Strode - Mike Alvarado
Polsat Sport Extra
od 17:50magazyn piłkarski
20:00wyścig w Wootton w Anglii
Polsat Sport News
18:00program informacyjny
18:07mecz: Stal Rzeszów - Grupa Azoty Unia Tarnów
19:00program informacyjny
19:07piłka nożna
20:00program informacyjny
20:07piłka nożna
TVP Sport
od 17:501. mecz finałowy fazy play-off: Pittsburgh Penguins - Nashville Predators
20:15mecz 1/8 finału: Korea Południowa - Portugalia

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!