Ogólnotematyczne

od 20:25serial sensacyjny
23:00serial dokumentalny
0:35dramat sensacyjny
od 20:05film sensacyjny
zdjęcie
22:15dramat wojenny
0:40komedia
od 20:55teleturniej
zdjęcie
21:30serial obyczajowy
22:30talk-show
23:30magazyn reporterów
0:05program medyczny
od 20:00film sensacyjny
22:30film sensacyjny
zdjęcie
21:00thriller SF
22:50serial dokumentalny
23:20serial dokumentalny
23:50program rozrywkowy
0:50serial fabularno-dokumentalny
od 20:45serial kryminalny
21:45magazyn informacyjny
22:05program publicystyczny
22:20magazyn
0:15program popularnonaukowy
0:45telenowela dokumentalna
od 20:20sztuka na podstawie noweli Josepha Conrada
21:10program publicystyczny
od 20:00dramat wojenny
21:50program rozrywkowy
22:15magazyn motoryzacyjny
23:05film erotyczny

Filmowe

od 20:10dramat obyczajowy
zdjęcie
22:05film kryminalny
21:00serial kryminalny
22:00serial kryminalny
23:00serial fantasy
0:00serial fantasy
od 20:40mecz fazy grupowej: Sevilla FC - Liverpool FC
0:30dramat biograficzny
21:40mecz fazy grupowej: Sevilla FC - Liverpool FC
od 20:05mecz fazy grupowej: APOEL FC - Real Madryt CF
0:20magazyn muzyczny
0:40film krótkometrażowy
od 20:00komedia
zdjęcie
21:50dramat sensacyjny
23:45thriller
21:00serial kryminalny
23:35film krótkometrażowy
23:55serial historyczny
0:45serial historyczny
22:00dramat wojenny
zdjęcie
21:00dramat obyczajowy
22:55horror
0:20serial kryminalny
21:00serial obyczajowy
21:55serial obyczajowy
22:55thriller
0:30serial kryminalny
od 20:00dramat obyczajowy
zdjęcie
22:00dramat kostiumowy
0:10dramat obyczajowy
od 20:00komedia sensacyjna
zdjęcie
22:20film sensacyjny
0:05dramat obyczajowy
21:00serial komediowy
22:45film sensacyjny
0:45film sensacyjny

Sportowe

od 20:40mecz fazy grupowej: Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur FC
23:00magazyn sportowy
23:15newsy sportowe
23:30magazyn piłki ręcznej
0:00mecz fazy grupowej: Sevilla FC - Liverpool FC
od 20:00mecz towarzyski: Francja - RPA
0:55magazyn informacyjny
od 20:40mecz fazy grupowej: AS Monaco - RB Lipsk
22:45mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce
0:45magazyn sportowy
od 19:45mecz: GKS Katowice - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
22:30waga ciężka: Tomasz Adamek - Fred Kassi
21:00mecz: SK Slavia Praga - FK Dukla Praga
23:30mecz: FK Krasnodar - Spartak Moskwa
22:40program informacyjny
23:20mecz towarzyski: Polska - Meksyk

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!