Ogólnotematyczne

TVP 1
od 20:30serial obyczajowy
23:20thriller
Polsat
od 20:10film sensacyjny
zdjęcie
22:00film kryminalny
0:05komedia sensacyjna
TVN
od 20:55teleturniej
zdjęcie
21:30komedia sensacyjna
TVN 7
zdjęcie
22:20film sensacyjny
0:40serial kryminalny
TV 4
zdjęcie
21:00dramat kryminalny
TV Puls
od 20:00dramat sensacyjny
22:05dramat obyczajowy
0:10komedia romantyczna
TVP Polonia
21:45magazyn informacyjny
22:05program publicystyczny
22:20magazyn
23:10reportaż
0:45serial obyczajowy
TVP Kultura
23:55magazyn kulturalny
0:25magazyn o książkach
Tele 5
22:05program rozrywkowy
22:35magazyn motoryzacyjny
23:10film erotyczny
0:50program rozrywkowy

Filmowe

ale kino+
od 20:10film kryminalny
zdjęcie
23:00dramat psychologiczny
0:50melodramat
CANAL+
21:00komedia
22:30film kryminalny
0:20film sensacyjny
CANAL+ 1
od 20:05thriller
22:00komedia
23:30film kryminalny
CANAL+ Family
od 20:00film przygodowy
22:05komedia
23:35film obyczajowy
CANAL+ Film
od 20:00komedia sensacyjna
21:55horror
23:25film biograficzny
CANAL+ Seriale
od 20:45serial obyczajowy
21:30serial kryminalny
22:25serial kryminalny
23:20film krótkometrażowy
23:55film krótkometrażowy
0:15film krótkometrażowy
0:25dramat obyczajowy
CBS Europa
zdjęcie
21:00dramat kostiumowy
23:05serial grozy
0:15serial grozy
HBO
od 20:10dramat obyczajowy
22:15komedia
0:15thriller
HBO 2
zdjęcie
21:00film kryminalny
22:30serial obyczajowy
0:25serial obyczajowy
HBO 3
21:00serial obyczajowy
21:55serial obyczajowy
22:55horror
0:15serial obyczajowy
Kino Polska
od 20:00dramat obyczajowy
zdjęcie
21:55thriller
23:50dramat obyczajowy
TNT
21:00film przygodowy
23:00film sensacyjny

Sportowe

CANAL+ Sport
od 20:30magazyn piłkarski
21:30magazyn sportowy
22:15mecz: Lech Poznań - Wisła Kraków
0:30newsy sportowe
0:50mecz: Arka Gdynia - Ruch Chorzów
Eurosport 1
od 19:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
21:15magazyn tenisowy
21:40magazyn informacyjny
21:50magazyn tenisowy
23:40magazyn informacyjny
23:50mecz 1. rundy gry pojedynczej
Eurosport 2
22:25magazyn informacyjny
22:30magazyn tenisowy
0:00magazyn tenisowy
0:30magazyn informacyjny
0:35magazyn tenisowy
nSport+
od 20:30magazyn sportowy
21:10mecz: CASH BROKER Stal Gorzów - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
23:45magazyn żużlowy
Polsat Sport
od 20:00waga półśrednia: Matthew Strode - Mike Alvarado
22:30waga półśrednia: Kell Brook - Errol Spence Jr
Polsat Sport Extra
od 20:00wyścig w Wootton w Anglii
22:30mecz: Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec
0:40walka: Mamed Khalidov - Matt Lindland
TVP Sport
od 20:15mecz 1/8 finału: Korea Południowa - Portugalia
22:15program publicystyczny
23:00program informacyjny
23:30mecz finałowy: Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!