Ogólnotematyczne

TVP 2
od 6:40serial obyczajowy
7:40dramat wojenny
9:45cykl reportaży
Polsat
od 6:00program informacyjny
7:45serial animowany
8:45serial animowany
9:15film animowany
10:55film przygodowy
TVN
od 5:45telezakupy
7:55magazyn ogrodniczy
8:25magazyn ogrodniczy
TVN 7
od 6:50telezakupy
8:55serial obyczajowy
10:55serial komediowy
TV 4
7:00serial animowany
7:30serial animowany
8:00serial animowany
8:35film dla młodzieży
10:20program popularnonaukowy
TV 6
7:00program rozrywkowy
7:30program rozrywkowy
8:00program popularnonaukowy
9:05serial animowany
9:35serial animowany
TVP Polonia
od 6:15serial historyczny
7:25cykl dokumentalny
9:00magazyn dla nastolatków
9:20program dla dzieci
9:50program edukacyjny
10:05program edukacyjny
10:15program dla dzieci

Filmowe

ale kino+
8:00film dokumentalny
8:55film dokumentalny
9:55blok filmów krótkometrażowych
AXN
7:00serial kryminalny
8:00serial kryminalny
9:00serial kryminalny
10:00serial kryminalny
CANAL+
od 6:25dramat przygodowy
8:05magazyn filmowy
8:35magazyn informacyjny
10:20film sensacyjny
CANAL+ 1
7:00magazyn informacyjny
7:10chochliki telewizyjne
7:25dramat przygodowy
9:05magazyn filmowy
9:35magazyn informacyjny
CANAL+ Family
od 6:30magazyn muzyczny
7:20film dokumentalny
8:20magazyn informacyjny
8:30chochliki telewizyjne
9:00serial animowany
9:30serial animowany
CANAL+ Film
od 6:30komedia
8:10magazyn informacyjny
8:20dramat biograficzny
10:00komedia romantyczna
CANAL+ Seriale
od 6:45serial sensacyjny
7:30serial komediowy
7:55serial komediowy
8:20magazyn informacyjny
8:30chochliki telewizyjne
8:45magazyn filmowy
10:30film krótkometrażowy
10:40film krótkometrażowy
CBS Europa
od 6:00thriller
7:45dramat katastroficzny
9:35dramat katastroficzny
FilmBox
od 6:20
9:20film przygodowy
HBO
od 6:00film SF
9:35film familijny
HBO 2
od 6:00film dla młodzieży
7:35dramat obyczajowy
zdjęcie
9:10komedia sensacyjna
HBO 3
od 6:00film familijny
7:20dramat obyczajowy
10:45serial SF
Kino Polska
7:00program rozrywkowy
9:55dramat wojenny
Polsat Film
od 6:40serial obyczajowy
7:40serial obyczajowy
8:40film animowany
10:35film animowany
TNT
od 6:00thriller
10:00komedia

Sportowe

CANAL+ Sport
od 6:00Dubai Duty Free Irish Open - skrót 3. rundy
zdjęcie
9:00turniej finałowy w Lesznie
Eurosport 1
7:00mecz fazy grupowej: Szwecja - Portugalia
8:308. etap: Dole - Station des Rousse
10:30magazyn kolarski
Eurosport 2
10:00mecz fazy grupowej: Szwecja - Portugalia
nSport+
od 6:00magazyn żużlowy
10:55mecz fazy grupowej: PSV Eindhoven - FC Bayern Monachium

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!