Program TV na czwartek 02.05.2024
POPULARNE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
TVP 1
Jeden z dziesięciu
od 18:55teleturniej
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Orędzie Marszałka Sejmu RP Szymona Hołowni
20:00program informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Sport
20:10magazyn sportowy
Reporterzy
20:15magazyn reporterów
Ojciec Mateusz 31: Droga na skróty (397)
20:35serial kryminalny
Sprawa dla reportera
21:30magazyn interwencyjny
Mel Brooks, genialny komik
22:30film dokumentalny
TVP 2
Ptaszek na uwięzi
od 17:15komedia sensacyjna
Przepis dnia (64)
19:10magazyn kulinarny
Barwy szczęścia (2993)
19:25serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2994)
20:10serial obyczajowy
Postaw na milion
20:50teleturniej
Na sygnale: Duchy przeszłości (568)
21:50serial fabularno-dokumentalny
Panorama
22:30magazyn informacyjny
Polsat
Wydarzenia
od 18:50magazyn informacyjny
Lepsza Polska (8)
19:15program publicystyczny
Nasz nowy dom (318)
20:05reality show
Przyjaciółki (275)
21:10serial obyczajowy
Nadchodzi Polly
22:10komedia romantyczna
TVN
Doradca smaku (34/40)
20:00magazyn kulinarny
Na Wspólnej (3812)
20:05serial obyczajowy
Milionerzy (736)
20:40teleturniej
Kuchenne rewolucje (9/12)
21:15program rozrywkowy
Gotowi na wszystko. Exterminator
22:15komedia
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Ani Mru-Mru
19:00program rozrywkowy
Oszukana
20:00dramat obyczajowy
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Moralnego Niepokoju (45)
21:55program rozrywkowy
Kabaretowy Szał 3: The Best of Kabaret Ani Mru-Mru (40)
22:55program rozrywkowy
TV 4
Policjantki i Policjanci (1154)
19:00serial obyczajowy
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (797)
20:00serial kryminalny
1000 lat po Ziemi
21:00film SF
TV 6
Strażnik Teksasu (13)
19:00serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 13 (17)
20:00serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 13 (18)
21:00serial sensacyjny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (705)
22:00serial kryminalny
TV Puls
McImperium
od 17:45dramat biograficzny
Jak upolować faceta
20:00komedia romantyczna
Asy bez kasy
21:55komedia sensacyjna
TVN 7
Ukryta prawda (1201)
od 18:55serial paradokumentalny
Hotel Paradise 8 (34/40)
20:00reality show
Wieczór gier
21:00komedia
TVP Kultura
Legendy opery: Montserrat Caballe (2)
19:00serial dokumentalny
Hala odlotów
20:00talk-show
Czwartkowy klub filmowy: Ramen. Smak wspomnień
21:10dramat obyczajowy
Oficerowie: Dzieci i wdowy (9/13)
22:50serial sensacyjny
TVP Polonia
Ziemia obiecana
od 18:15serial obyczajowy
Wilnoteka
19:10magazyn
Pytanie dnia
19:25program publicystyczny
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Orędzie Marszałka Sejmu RP Szymona Hołowni
20:00program informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Sport
20:10magazyn informacyjny
Ekstradycja 2 (2/9)
20:25serial sensacyjny
Ekstradycja 2 (3/9)
21:20serial sensacyjny
Polonia 24
22:15magazyn informacyjny
WP
Policjanci z sąsiedztwa 2 (1)
19:00serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 2 (2)
20:00serial dokumentalny
Mistrzowie Kabaretu 12: Nowaki, część 3 (6)
21:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 10: Paranienormalni, Łukasz Rybarski, KMN (3)
22:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 7: Paranienormalni/Chyba (6)
22:55program rozrywkowy
FILMOWE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
ale kino+
Frost/Nixon
od 18:00dramat historyczny
Premiera. Kino Mówi: Z Cannes: Nitram
20:10thriller
Inwersja
22:30dramat sensacyjny
AXN
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (12)
od 18:10serial sensacyjny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (19)
19:10serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (20)
20:05serial kryminalny
Premiera: Agenci NCIS: Hawaje (9)
21:05serial kryminalny
Premiera: Agenci NCIS 18 (8/16)
22:00serial sensacyjny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (19)
22:55serial kryminalny
CANAL+ 1
Tuesday club
od 17:50komediodramat
Żywioł. Deepwater Horizon
19:30dramat katastroficzny
Duff i Wazowski 3 (9)
21:15serial kryminalny
Premiera: Włamywacz
22:00thriller
CANAL+ Family
Polska z góry 5: Od Sądecczyzny do Babiej Góry (4)
19:05serial dokumentalny
Polska z góry 5: Na południe od Łodzi (5)
19:30serial dokumentalny
Maria Antonina (5)
20:05serial biograficzny
Maria Antonina (6)
21:05serial biograficzny
Terapia par 3 (4)
22:10reality show
Terapia par 3 (5)
22:45reality show
CANAL+ Film
Plan na miłość
od 18:05komedia romantyczna
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Niebezpieczny kochanek
20:00thriller
Nostalgia
21:55dramat obyczajowy
CANAL+ Premium
Żywioł. Deepwater Horizon
od 18:30dramat katastroficzny
Duff i Wazowski 3 (9)
20:15serial kryminalny
Premiera: Włamywacz
21:00thriller
Ultimatum
22:30dramat kryminalny
CANAL+ Seriale
Młody The Rock 3 (2)
od 18:50serial komediowy
Młody The Rock 3 (3)
19:15serial komediowy
Młody The Rock 3 (4)
19:35serial komediowy
Yellowjackets (1)
20:00serial grozy
Yellowjackets (2)
20:55serial grozy
Yellowjackets (3)
21:50serial grozy
Yellowjackets (4)
22:45serial grozy
Epic Drama
Panna Marple: Tajemnica Bladego Konia
od 17:40film kryminalny
Agenci NCIS 13: Uzasadnione wątpliwości (19)
19:35serial kryminalny
Premiera: Detektyw Murdoch 17: Świąteczna lista (9)
20:30serial kryminalny
Nędznicy (1/6)
21:30serial kostiumowy
Premiera: Komisarz Maigret: Maigret i noc na rozdrożu (1)
22:50film kryminalny
HBO
Kowboj Bebop: Pukając do nieba bram
od 18:15film anime
Premiera: Chłopcy
20:10komediodramat
Premiera: Brandy Melville i kult szybkiej mody
21:50film dokumentalny
HBO 2
Kolor purpury
od 17:10dramat obyczajowy
Prestiż
19:30dramat kostiumowy
Arystoteles i Dante odkrywają sekrety wszechświata
21:40dramat obyczajowy
HBO 3
Premiera: Prawo ulicy 4: Misgivings (10)
19:00serial kryminalny
Premiera: Prawo ulicy 4: A New Day (11)
20:00serial kryminalny
Wielka: The Beaver's Nose (10)
21:40serial komediowy
Barry 3: candy asses (7)
22:30serial komediowy
Kino Polska
Stawka większa niż życie: Edyta (14)
od 18:45serial wojenny
Kop głębiej
20:00komediodramat
Supernova
21:55dramat obyczajowy
Kino TV
Hulk
od 17:05dramat SF
Druga twarz
20:00film sensacyjny
Wieczór z horrorem: Zbaw nas ode złego
22:05horror
Warner TV
Alf: Szukając Szczęściarza (3)
19:00serial komediowy
Alf: Pennsylvania 6-5000 (4)
19:25serial komediowy
Akademia policyjna 4: Patrol obywatelski
20:00komedia
Zabójcza broń 2
21:35film sensacyjny
SPORTOWE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
CANAL+ Sport
Basket Office
19:00magazyn koszykarski
Piłka nożna: Liga angielska
20:55mecz: Chelsea FC - Tottenham Hotspur FC
CANAL+ Sport 5
Żużel: PGE Ekstraliga
od 18:15mecz: Tauron Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław
Magazyn Metalkas 2. Ekstraliga
21:00magazyn żużlowy
Premiera: Speedway+
21:30magazyn sportowy
Premiera: Boxing World Weekly - Wokół ringu
22:00magazyn bokserski
Kroniki LaLiga
22:30magazyn piłkarski
Eurosport 1
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
19:00mecz półfinałowy
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
19:45mecz półfinałowy
Eurosport 2
Motocross: Mistrzostwa Świata w Trydencie
19:001. wyścig w klasie MXGP
Motocross: Mistrzostwa Świata w Trydencie
19:302. wyścig w klasie MXGP
Kolarstwo: Wyścig Eschborn-Frankfurt
20:00kolarstwo
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
20:40rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Barca - Paris Saint-Germain Handball
Golf: The CJ Cup Byron Nelson
22:301. runda
Polsat Sport
Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
od 18:30studio
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
20:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
22:30mecz finałowy: Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
Polsat Sport Extra
Sporty walki: UFC 301 - odliczanie
od 18:30sporty walki
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
19:50mecz ćwierćfinałowy fazy play-off
Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Szanghaju
22:00lekkoatletyka
Polsat Sport News
Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
od 18:40koszykówka
Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
20:40koszykówka
TVP Sport
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
od 17:40półfinałowy mecz barażowy: Polska - Estonia
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
19:55finałowy mecz barażowy: Walia - Polska
Ring TVP Sport
22:05magazyn bokserski
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!