Ogólnotematyczne

TVP 1
8:00magazyn informacyjny
8:10magazyn informacyjny
8:15program publicystyczny
zdjęcie
8:40serial obyczajowy
9:40serial kostiumowy
10:45serial obyczajowy
TVP 2
7:00serial obyczajowy
8:50magazyn informacyjny
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
10:55serial obyczajowy
Polsat
od 6:00program informacyjny
7:50serial paradokumentalny
8:50serial fabularno-dokumentalny
9:20serial fabularno-dokumentalny
10:50serial paradokumentalny
TVN
7:05serial fabularno-dokumentalny
7:50magazyn kulinarny
8:00teleturniej
9:35serial paradokumentalny
10:35serial paradokumentalny
TVN 7
od 6:30serial paradokumentalny
7:25serial fabularno-dokumentalny
9:25serial obyczajowy
10:25telezakupy
TV 4
7:00serial animowany
7:30serial animowany
8:00serial animowany
8:30serial animowany
9:00serial dokumentalny
10:00serial obyczajowy
TV 6
7:00serial przygodowy
8:00serial sensacyjny
9:00program popularnonaukowy
10:00film dokumentalny
TVP Polonia
7:05reportaż
7:30program rozrywkowy
8:50magazyn informacyjny
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
TVP Kultura
7:00magazyn muzyczny
7:20magazyn kulturalny
7:50magazyn kulturalny
8:45film dokumentalny
9:00musical
Tele 5
od 6:50program rozrywkowy

Filmowe

ale kino+
8:00serial kryminalny
8:55serial kryminalny
9:55komedia romantyczna
AXN
zdjęcie
7:00serial fabularno-dokumentalny
8:00serial sensacyjny
9:00serial sensacyjny
10:00serial sensacyjny
CANAL+
od 6:20dramat sensacyjny
8:00magazyn muzyczny
10:30komedia
CANAL+ 1
7:00magazyn informacyjny
7:10chochliki telewizyjne
7:20dramat sensacyjny
9:00magazyn muzyczny
CANAL+ Family
7:00serial animowany
7:15film animowany
9:00magazyn informacyjny
9:10chochliki telewizyjne
10:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
od 6:00film psychologiczny
7:35magazyn informacyjny
7:45chochliki telewizyjne
7:50dramat obyczajowy
9:20magazyn filmowy
9:55dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
od 6:45serial obyczajowy
7:25magazyn informacyjny
7:35chochliki telewizyjne
7:40film dokumentalny
8:35film krótkometrażowy
9:10film krótkometrażowy
9:40film krótkometrażowy
9:45film dokumentalny
FilmBox
od 6:35serial obyczajowy
8:05komedia romantyczna
HBO
od 6:00komedia
9:50komedia romantyczna
HBO 2
od 6:00film animowany
HBO 3
od 6:00komediodramat
7:20film familijny
8:35film animowany dla dorosłych
9:55komedia obyczajowa
Polsat Film
7:00serial obyczajowy
8:00serial obyczajowy
Stopklatka TV
od 6:55serial animowany
7:50film przygodowy
10:25serial komediowy
10:55serial komediowy
TNT
od 6:55dramat kryminalny
zdjęcie
8:20film kryminalny

Sportowe

Eurosport 1
7:00magazyn piłkarski
7:30magazyn piłkarski
zdjęcie
8:304. etap: Mondorf-les-Bains - Vittel
10:00magazyn sportowy
nSport+
9:50magazyn piłkarski
10:40mecz: Lech Poznań - Legia Warszawa
Polsat Sport
7:00mecz fazy grupowej: Anglia - Polska
9:30mecz fazy grupowej: Brazylia - Kanada
Polsat Sport Extra
7:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
9:10magazyn sportowy
9:50mecz półfinałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!