Ogólnotematyczne

TVP 1
19:30magazyn informacyjny
20:05magazyn sportowy
20:10magazyn piłkarski
20:20magazyn informacyjny
20:30serial obyczajowy
Polsat
od 18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25program informacyjny
19:30serial komediowy
20:05program rozrywkowy
21:35serial obyczajowy
22:45thriller
TVN
19:00magazyn informacyjny
19:35magazyn sportowy
19:45magazyn informacyjny
19:50magazyn reporterów
20:55teleturniej
21:30reality show
22:30talk-show
TVN 7
19:00serial paradokumentalny
zdjęcie
20:00film sensacyjny
TV 6
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
od 18:55reality show
19:30reality show
zdjęcie
20:00film sensacyjny
21:55film sensacyjny
TVP Polonia
od 18:55serial obyczajowy
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
20:45serial kryminalny
21:45magazyn informacyjny
22:05program publicystyczny
22:20magazyn
Tele 5
19:00serial SF
21:45program rozrywkowy
22:20magazyn motoryzacyjny

Filmowe

ale kino+
zdjęcie
20:10dramat biograficzny
22:10film przygodowy
CANAL+
19:00dramat obyczajowy
21:00film sensacyjny
22:40film fantasy
CANAL+ 1
od 18:10thriller
19:45magazyn informacyjny
19:55chochliki telewizyjne
20:00dramat obyczajowy
22:00film sensacyjny
CANAL+ Family
19:55film fantasy
21:45komediodramat
CANAL+ Film
od 17:50dramat obyczajowy
19:50magazyn informacyjny
20:00komedia
21:55dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
od 18:30serial kryminalny
20:30serial fantasy
21:15serial fantasy
22:00serial fantasy
22:45serial fantasy
CBS Europa
od 17:35film przygodowy
19:15film sensacyjny
zdjęcie
21:00komedia kryminalna
22:55komedia sensacyjna
FilmBox
19:55serial kryminalny
21:00melodramat
HBO
od 18:05film przygodowy
20:10komedia
22:10film SF
HBO 2
od 17:40film przygodowy
19:25thriller
22:25serial obyczajowy
HBO 3
od 17:35komedia kryminalna
19:15serial obyczajowy
20:05serial obyczajowy
21:00serial szpiegowski
21:50serial szpiegowski
22:45komedia kryminalna
Kino Polska
19:00program rozrywkowy
zdjęcie
20:00komedia sensacyjna
21:50komedia erotyczna
Polsat Film
zdjęcie
19:00komedia kryminalna
TNT
od 17:10komedia
19:10serial sensacyjny
20:00serial sensacyjny
zdjęcie
21:00dramat wojenny

Sportowe

CANAL+ Sport
od 18:15rewanżowy mecz ćwierćfinałowy fazy play-off: MMTS Kwidzyn - KPR Gwardia Opole
20:10magazyn piłki ręcznej
20:40mecz: Chelsea FC - Southampton FC
22:45magazyn piłkarski
Eurosport 1
od 18:30mecz ćwierćfinałowy
19:55magazyn informacyjny
20:00mecz ćwierćfinałowy
Eurosport 2
19:00mecz: New York City FC - Orlando City SC
21:25magazyn informacyjny
21:30magazyn piłkarski
nSport+
19:45newsy sportowe
20:00magazyn sportowy
20:15mecz fazy play-off: Atlanta Hawks - Washington Wizards
22:45rewanżowy mecz ćwierćfinałowy fazy play-off: MMTS Kwidzyn - KPR Gwardia Opole
Polsat Sport
19:00rewanżowy mecz finałowy fazy play-off: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów
21:30walka: Mariusz Pudzianowski - Peter Graham
22:30waga superśrednia: Martin Murray - Gabriel Rosado
Polsat Sport Extra
od 17:50mecz: PSV Eindhoven - AFC Ajax
20:00magazyn piłkarski
20:30magazyn sportowy
21:00mecz fazy play-off: Baskonia Vitoria Gasteiz - CSKA Moskwa
22:50mecz: Vitesse - Feyenoord
Polsat Sport News
19:00program informacyjny
19:07magazyn piłkarski
20:00program informacyjny
20:07magazyn piłkarski
21:00magazyn piłkarski
TVP Sport
20:05program publicystyczny
20:401. połowa meczu półfinałowego: Borussia Mönchengladbach - Eintracht Frankfurt
21:30mecz półfinałowy: Angers SCO - EA Guingamp
21:502. połowa meczu półfinałowego: Borussia Mönchengladbach - Eintracht Frankfurt
22:35mecz półfinałowy: Angers SCO - EA Guingamp

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!