Ogólnotematyczne

TVP 1
od 18:35koncert z okazji Dnia Matki
19:30magazyn informacyjny
20:05magazyn sportowy
20:15magazyn informacyjny
20:30serial historyczny
Polsat
od 18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25program informacyjny
19:30serial komediowy
TVN
19:00magazyn informacyjny
19:35magazyn sportowy
19:45magazyn informacyjny
19:50magazyn reporterów
zdjęcie
20:00film SF
TVN 7
19:00serial paradokumentalny
zdjęcie
20:00komedia sensacyjna
22:10film przygodowy
TV 6
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
19:00reality show
19:30reality show
zdjęcie
20:00dramat sensacyjny
TVP Polonia
od 18:55serial fabularno-dokumentalny
19:25magazyn
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
20:45serial obyczajowy
21:45magazyn informacyjny
22:05program publicystyczny
22:20magazyn
Tele 5
19:00serial fantasy
20:00dramat obyczajowy
21:50program rozrywkowy
22:05magazyn motoryzacyjny
22:45program rozrywkowy

Filmowe

ale kino+
od 18:15komedia romantyczna
zdjęcie
20:10dramat kryminalny
22:05dramat sensacyjny
CANAL+ 1
od 18:00komedia
19:30magazyn informacyjny
19:40chochliki telewizyjne
19:45film sensacyjny
22:50horror
CANAL+ Family
od 17:10film SF
19:10serial obyczajowy
21:30dramat obyczajowy
CANAL+ Film
od 18:05komedia romantyczna
19:50magazyn informacyjny
21:30komedia
CANAL+ Seriale
19:05serial sensacyjno-komediowy
20:00serial sensacyjny
20:45serial sensacyjny
21:40serial kryminalny
22:25serial kryminalny
HBO 2
od 18:15serial obyczajowy
21:00komedia
HBO 3
19:00serial obyczajowy
20:00serial obyczajowy
22:25serial komediowy
22:55serial komediowy
Kino Polska
19:00program rozrywkowy
20:00komedia
21:55komedia
Polsat Film
od 18:50film animowany
zdjęcie
21:00film sensacyjny
TNT
od 18:45komedia sensacyjna
21:00dramat kostiumowy

Sportowe

CANAL+ Sport
19:00magazyn piłkarski
20:00rewanżowy mecz o 3. miejsce: KS Azoty-Puławy - MMTS Kwidzyn
22:15mecz finałowy Konferencji Wschodniej: Boston Celtics - Cleveland Cavaliers
Eurosport 1
19:00film dokumentalny
20:30magazyn piłkarski
22:00magazyn tenisowy
Eurosport 2
od 18:00mecz kwalifikacyjny gry pojedynczej
22:30magazyn tenisowy
nSport+
od 17:45mecz finałowy Konferencji Wschodniej: Boston Celtics - Cleveland Cavaliers
20:00magazyn sportowy
20:10mecz finałowy: AFC Ajax - Manchester United FC
22:30rewanżowy mecz o 3. miejsce: KS Azoty-Puławy - MMTS Kwidzyn
Polsat Sport
od 17:304. mecz półfinałowy fazy play-off: BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Stelmet BC Zielona Góra
Polsat Sport Extra
od 18:30mecz: Szachtar Donieck - Dynamo Kijów
20:40magazyn piłkarski
22:10magazyn tenisowy
Polsat Sport News
od 18:40waga ciężka: Anthony Joshua - Władimir Kliczko
20:00program informacyjny
20:07waga ciężka: Anthony Joshua - Władimir Kliczko
21:30mecz: Lokomotiw Moskwa - Zenit Sankt Petersburg
TVP Sport
od 18:35mecz towarzyski: Polska - Armenia
22:002. mecz półfinałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!