Ogólnotematyczne

od 18:55telenowela dokumentalna
19:30magazyn informacyjny
20:00magazyn sportowy
20:10magazyn informacyjny
20:25serial kryminalny
21:20magazyn interwencyjny
22:20talk-show
od 18:50teleturniej
19:25serial obyczajowy
20:05serial obyczajowy
20:40reality show
21:40serial kryminalny
22:40serial kryminalny
od 18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30serial komediowy
20:05reality show
zdjęcie
21:10serial obyczajowy
22:15serial paradokumentalny
19:00magazyn informacyjny
19:35magazyn sportowy
19:45magazyn informacyjny
19:50magazyn reporterów
20:10magazyn kulinarny
20:15serial obyczajowy
20:55teleturniej
22:30komedia romantyczna
19:00serial paradokumentalny
zdjęcie
20:00komedia romantyczna
19:00serial komediowy
20:00program popularnonaukowy
21:00serial kryminalny
22:00serial kryminalny
od 18:55serial obyczajowy
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
21:45magazyn informacyjny
22:05program publicystyczny
22:20magazyn
21:50serial przygodowy
22:50program rozrywkowy

Filmowe

od 18:10dramat obyczajowy
22:35dramat biograficzny
19:00serial kryminalny
20:00serial kryminalny
21:00serial kryminalny
22:00serial kryminalny
od 18:25dramat obyczajowy
20:05serial sensacyjny
21:00serial historyczny
21:50serial historyczny
22:40dramat obyczajowy
od 18:40film obyczajowy
19:25dramat obyczajowy
21:05serial sensacyjny
22:00serial historyczny
22:50serial historyczny
od 18:10dramat obyczajowy
19:50magazyn informacyjny
20:00film sensacyjny
21:40thriller
od 18:30serial sensacyjny
19:15serial sensacyjny
20:00serial sensacyjny
20:50serial sensacyjny
21:40serial kryminalny
22:35serial kryminalny
od 16:50film przygodowy
19:15dramat kryminalny
21:00dramat obyczajowy
od 18:40dramat historyczny
22:45dramat obyczajowy
od 17:40komediodramat
19:20serial kostiumowy
20:10film biograficzny
21:55dramat obyczajowy
od 17:25film SF
19:15serial komediowy
19:40serial komediowy
20:10serial obyczajowy
zdjęcie
21:00serial obyczajowy
22:00serial obyczajowy
19:00program rozrywkowy
20:00komedia obyczajowa
22:00film krótkometrażowy
22:35komedia sensacyjna
od 18:50komedia romantyczna
zdjęcie
21:00komedia romantyczna
20:00dramat obyczajowy
22:30thriller

Sportowe

od 16:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
20:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
20:55magazyn informacyjny
22:00jazda indywidualna na czas
22:55magazyn informacyjny
od 18:55mecz 1/16 finału: Dinamo Sankt Petersburg - Zenit Sankt Petersburg
21:00magazyn sportowy
21:20mecz 1/16 finału: Kubań Krasnodar - Spartak Moskwa
od 17:30mecz 1/8 finału: Ruch Zdzieszowice - Legia Warszawa
20:30mecz 1/8 finału: Cracovia - Zagłębie Lubin
od 18:00mecz: Getafe CF - FC Barcelona
20:35magazyn piłkarski
21:15mecz 2. rundy gry pojedynczej: Caroline Wozniacki - Shelby Rogers
22:30program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!