Program TV na niedzielę 07.04.2024
POPULARNE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
TVP 1
Sprawa dla reportera
od 5:30magazyn interwencyjny
Słownik polsko@polski (606)
6:20talk-show prof. Jana Miodka
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
7:00program religijny
Tydzień
8:00magazyn rolniczy
Eroica
8:30dramat wojenny
TVP 2
Barwy szczęścia (2976)
6:00serial obyczajowy
M jak miłość (1794)
6:35serial obyczajowy
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
Polsat
Nowy dzień
6:00program informacyjny
Rio 2
7:40film animowany
Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów
9:40film animowany
TVN
Wyluzuj, Scooby-Doo! (19/26)
od 5:55serial animowany
Wyluzuj, Scooby-Doo! (20/26)
6:20serial animowany
Kuchenne rewolucje: Olsztyn, Pirat (5/13)
6:45program rozrywkowy
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
Tele 5
SAF3 - Oddział ratunkowy (11)
6:00serial sensacyjny
SAF3 - Oddział ratunkowy (12)
7:00serial sensacyjny
Muzyka
8:00program muzyczny
Telezakupy
8:15magazyn reklamowy
Telezakupy
9:15magazyn reklamowy
Muzyka
9:45program muzyczny
TV 4
STOP Drogówka
6:00magazyn policyjny
Genetyczny ślad Jezusa
7:00film dokumentalny
Galileo (1056)
8:50program popularnonaukowy
Galileo (1057)
9:50program popularnonaukowy
TV 6
Zoo po godzinach (53)
6:00serial dokumentalny
Zoo po godzinach (54)
7:00serial dokumentalny
Columbo (1)
8:00serial kryminalny
TV Puls
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Cnotliwa Martyna (24)
od 5:30serial paradokumentalny
Żandarm i policjantki
6:15komedia
Wielka włóczęga
8:30komedia wojenna
TVN 7
Wiza na miłość: na odwrót (6/22)
6:00reality show
Batwheels (6/40)
7:00serial animowany
Batwheels (7/40)
7:20serial animowany
Trolle
7:40film animowany
Ukryta prawda (805)
9:30serial paradokumentalny
TVP Kultura
Liturgia prawosławna w Białymstoku
8:00program religijny
Mary Aldwyth - sztuka kolażu
9:25film dokumentalny
TVP Polonia
Zrujnowani, odbudowani
6:00magazyn religijny
Czarne chmury: Wilcze Doły (8/10)
6:35serial przygodowy
Żubry wczoraj i dziś
7:30film dokumentalny
Panna z mokrą głową
8:15film obyczajowy
WP
Mistrzowie Kabaretu 2: Kabaret pod Wyrwigroszem (8)
6:00program rozrywkowy
Morderstwa w Midsomer (1)
6:55serial kryminalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (1)
9:00serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (2)
9:55serial dokumentalny
FILMOWE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
ale kino+
Polska z góry: Góry Stołowe (4)
6:30serial dokumentalny
Malinka
7:00film krótkometrażowy
Plaża
7:30film krótkometrażowy
Maski
8:00film krótkometrażowy
Billy Elliot
8:30film obyczajowy
AXN
Ultraviolet 2 (9)
6:20serial kryminalny
MacGyver 4 (8)
7:30serial akcji
MacGyver 4 (9)
8:25serial akcji
MacGyver 4 (10)
9:20serial akcji
CANAL+ 1
Łapu-capu
7:00chochliki telewizyjne
Starożytny Egipt. Najsłynniejsze piramidy
7:20film dokumentalny
Czarodziejski flet
8:15film fantasy
CANAL+ Family
Tomek i przyjaciele 20 (6)
6:00serial animowany
Tomek i przyjaciele 20 (7)
6:10serial animowany
Bob Budowniczy 21: Psia katastrofa (11)
6:25serial animowany
Bob Budowniczy 21: Awaryjne lądowanie (12)
6:35serial animowany
Marta mówi (6)
6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 4 (18)
7:20serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 4 (19)
7:35serial animowany
Siostry 2 (39)
8:05serial animowany
Siostry 2 (40)
8:15serial animowany
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
Na pamięć
9:00film dokumentalny
CANAL+ Film
Łapu Capu Extra
6:00program rozrywkowy
Więź
6:30film krótkometrażowy
Aktualności filmowe+
6:50magazyn filmowy
Mother Dear
7:25film krótkometrażowy
Światło nocy
7:45film krótkometrażowy
Łapu-capu
8:00chochliki telewizyjne
I znów 10 dni z tatą
8:20komedia
CANAL+ Premium
Łapu-capu
6:00chochliki telewizyjne
Starożytny Egipt. Najsłynniejsze piramidy
6:20film dokumentalny
Czarodziejski flet
7:15film fantasy
Mavka i strażnicy lasu
9:20film animowany
CANAL+ Seriale
Łapu Capu
9:45program rozrywkowy
CBS Europa
Życie to pokusa
6:00komedia romantyczna
Chłopiec z czerwonym wózkiem
7:55dramat obyczajowy
Ekspedientki
9:55komediodramat
Epic Drama
Detektyw Murdoch 16: Przeszkoda do uniknięcia (16)
6:25serial kryminalny
Detektyw Murdoch 16: Ballada o Jonesie (17)
7:15serial kryminalny
Detektyw Murdoch 16: Cnota i występek (18)
8:10serial kryminalny
Panna Marple: Zwierciadło pęka w odłamków stos
9:05film kryminalny
HBO 2
Zakochany Szekspir
6:00komedia romantyczna
Garcia i Garcia
8:00komedia przygodowa
Aquaman i Zaginione Królestwo
9:40film SF
HBO 3
Świąteczna tajemnica
6:00film familijny
Obcy na poddaszu
7:30film fantasy
Premiera: Mariah Carey. Świąteczne życzenie
9:00film animowany
Kino Polska
Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem
6:00film kostiumowy
Komedia małżeńska
8:00komedia obyczajowa
Polsat Film
Twoja Twarz Brzmi Znajomo (152)
6:00program rozrywkowy
Byli sobie wynalazcy: Henryk Żeglarz i kartografia (5)
8:00serial animowany
Byli sobie wynalazcy: Gutenberg i druk (6)
8:35serial animowany
Megamocny i guzik zagłady
9:10film animowany
Fernando
9:25film animowany
Stopklatka
Przygody Merlina 4: Najciemniejsza godzina - część 2 (41)
6:00serial fantasy
Komisarz Rex 9: Przyjaciel na śmierć i życie (128)
7:00serial kryminalny
Komisarz Rex 10: Życie w zagrożeniu (129)
8:00serial kryminalny
Komisarz Rex 10: Śmierć w delfinarium (130)
9:00serial kryminalny
Warner TV
Intrygant
6:00komedia sensacyjna
Chojrak - tchórzliwy pies (1)
8:00serial animowany
Laboratorium Dextera (1)
8:10serial animowany
Północ - północny zachód
8:25thriller
SPORTOWE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga francuska
6:00mecz: RC Lens - Le Havre AC
Liga+
8:10magazyn piłkarski
Wysoki Pressing
9:30magazyn sportowy
CANAL+ Sport 5
Telesprzedaż
6:00
Boxing World Weekly - Wokół ringu
8:15magazyn bokserski
Żużel: Krajowa Liga Żużlowa
8:45żużel
Eurosport 1
Curling: Mistrzostwa świata - Szafuza 2024
6:00mecz półfinałowy
Lekkoatletyka: Maraton w Paryżu
7:45lekkoatletyka
Eurosport 2
Snooker: Turniej World Masters of Snooker
6:30mecz finałowy
Kolarstwo kobiet: Wyścig Paryż-Roubaix
8:00kolarstwo
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków
9:006. etap
Polsat Sport
7. strefa
6:00magazyn siatkarski
Strzelnica Navala
7:30magazyn sportowy
Strzelnica Renaty Mauer
8:30program sportowy
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
6:00mecz: GKS Tychy - Wisła Płock
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
8:30mecz: Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - King Szczecin
Polsat Sport News
Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa świata w łyżwiarstwie synchronicznym - Zagrzeb 2024
8:30łyżwiarstwo figurowe
TVP Sport
Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
od 5:35mecz finałowy: Athletic Club - RCD Mallorca
Biegi narciarskie: Ski Classics
7:55Summit 2 Senja
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!