Program TV na dziś
POPULARNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
TVP 1
Klan (4302)
od 4:50telenowela
Dziedzictwo (238)
5:15serial obyczajowy
Złoty chłopak (140)
6:05serial obyczajowy
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
7:00program religijny
Kościół z bliska
7:30magazyn religijny
Wydział kryminalny Kitzbühel: Czarny Książę (32)
8:00serial kryminalny
Ranczo 3: Upadek obyczajów (35)
8:50serial obyczajowy
TVP 2
Na dobre i na złe: Pierwsza miłość, druga miłość... (793)
od 4:35serial obyczajowy
M jak miłość (1537)
5:30serial obyczajowy
Beresteczko
6:25reportaż
Rodzinka.pl: Prawda w oczy kole (169)
6:55serial komediowy
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
Polsat
Disco Gramy
od 4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:25magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy: Okup (689)
8:40serial fabularno-dokumentalny
TVN
Kto was tak urządził?
5:05magazyn
Uwaga!
5:35magazyn reporterów
Ukryta prawda (898)
5:50serial paradokumentalny
Kuchenne rewolucje: Biała Karczma, Michale (3/14)
6:50program rozrywkowy
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
Tele 5
Na osi (480)
5:00magazyn motoryzacyjny
Uśmiechnij się 3 (4)
5:40program rozrywkowy
Świat z powietrza (1)
5:45serial przyrodniczy
Stolik dla trojga (7)
6:00telenowela
Telezakupy
6:55magazyn reklamowy
Uśmiechnij się 3 (5)
7:25program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 1 (1)
7:35program rozrywkowy
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (2)
8:35program rozrywkowy
TV 4
SuperLudzie (12)
od 4:55serial dokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (204)
6:00reality show
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (265)
7:00reality show
Dlaczego ja?: Kobieta dowiaduje się, że jej leżący w śpiączce mąż prowadzi podwójne życie (799)
8:00serial paradokumentalny
TV 6
Kochane pieniądze: Miłość bez granic (77)
od 4:40serial paradokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Strażnik Teksasu (4)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (5)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1121)
8:00serial obyczajowy
TV Puls
Dzielnica strachu 6: Kara musi być (215)
5:00serial kryminalny
Gliniarz i prokurator 2: Urocza businesswoman (4)
6:00serial kryminalny
Gliniarz i prokurator 2: Czarna owca (5)
7:00serial kryminalny
Kobra - oddział specjalny: Testament, część 2 (10)
8:00serial sensacyjny
TVN 7
Szkoła (659)
5:00serial paradokumentalny
Szkoła (413)
6:00serial paradokumentalny
Szpital (984)
6:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1082)
7:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (786)
8:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Podróże z historią: Żuławska depresja (40)
5:00serial dokumentalny
Afisz kulturalny ekstra
5:35magazyn kulturalny
Zaginione skarby: "Portret Johanna Schwarzwaldta"
8:45serial animowany
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2923)
5:00serial obyczajowy
Polskie Parki Narodowe: Bieszczadzki Park Narodowy (5)
5:30serial dokumentalny
Gra słów. Krzyżówka (826)
6:00teleturniej
Pożyteczni.pl
6:30magazyn
Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser 2: Ziemniaki (8)
7:00magazyn kulinarny
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
WP
Mistrzowie Kabaretu 5: Kabaret Smile (6)
5:00program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret!: Murarz, tynkarz, akrobata (4)
6:00program rozrywkowy
Premiera: Tłit (979)
6:55program publicystyczny
Wariaci za kierownicą (1)
7:30program rozrywkowy
Porzucone budowle 7 (5)
8:30serial dokumentalny
FILMOWE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
ale kino+
Polska z góry 4: Z biegiem Odry. Od Bramy Morawskiej do Brzegu (10)
6:30serial dokumentalny
Rachel nie biega
7:00film krótkometrażowy
Silny niezależny kosmos
7:30film krótkometrażowy
Cztery filiżanki kawy albo trzy
8:00film krótkometrażowy
Obława 2 (3)
8:30serial kryminalny
AXN
Znaki 2 (4)
od 4:45serial kryminalny
Znaki 2 (5)
6:05serial kryminalny
Carter 2 (1)
7:05serial kryminalny
MacGyver 3 (7)
8:00serial akcji
CANAL+ Family
Milo (42)
6:35serial animowany
Ronja, córka zbójnika (19)
6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (25)
7:25serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (26)
7:35serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (1)
7:50serial animowany
Barbie: Dreamhouse Adventures (3)
8:05serial animowany
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
Łapu Capu Extra
6:00program rozrywkowy
Łapu-capu
7:50chochliki telewizyjne
Hollywood Buzz
8:05magazyn filmowy
Pan Tadeusz
8:35film kostiumowy
CANAL+ Premium
Łapu-capu
6:00chochliki telewizyjne
O co biega?
6:05magazyn sportowy
Kiler-ów 2-óch
6:35komedia
Premierowa jazda: Tomasz Organek
8:35magazyn
Dom pogodnej starości
8:50komedia
CANAL+ Seriale
Miasta rytm: Olsztyn
6:05serial dokumentalny
Miasta rytm: Bydgoszcz
6:50serial dokumentalny
Janet Jackson (3)
7:35serial dokumentalny
Mały Grand Hotel: Patryk Warga (1)
8:25serial komediowy
Łapu Capu
8:45program rozrywkowy
CBS Europa
Bliżej gwiazd (4/48)
5:00serial dokumentalny
Bliżej gwiazd (44/48)
5:30serial dokumentalny
Starsza pani musi zniknąć
6:00komedia
Zaczęło się w Neapolu
7:40komediodramat
Epic Drama
Detektyw Murdoch 13: Whiskey i krew (10)
od 4:25serial kryminalny
Detektyw Murdoch 13: Ślepo wpatrzeni w przyszłość (11)
5:10serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe: Andante (3)
6:20serial obyczajowy
Grantchester 3 (6)
7:10serial kryminalny
Inspektor George Gently 2: We krwi (3)
8:10serial kryminalny
Kino Polska
Życie na wyścigach (5)
6:00serial dokumentalny
Życie na wyścigach (6)
7:00serial dokumentalny
Kabaretowy rejs (119)
8:00program rozrywkowy
Kino TV
Bonanza: Mroczna gwiazda
od 4:40serial obyczajowy
Bonanza: Śmierć o świcie
6:00serial obyczajowy
Koniec świata (1/2)
7:00film katastroficzny
Celnicy 2 (2)
8:50serial dokumentalny
Polsat Film
Gliniarze: Eskalacja (693)
od 4:30serial paradokumentalny
Więzienie (70)
6:00serial dokumentalny
Więzienie (71)
6:30serial dokumentalny
Więzienie (72)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Wypadek (7)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (237)
8:30serial obyczajowy
Stopklatka
Przypadek Jana Pampucha
od 4:50etiuda filmowa
MiłośćKropka.pl 2: Cena uczuć (3)
5:10serial paradokumentalny
Skarby z odzysku (10)
6:00reality show
Scena śmiechu (51)
7:05program rozrywkowy
Hudson i Rex 5 (11)
8:00serial kryminalny
Komisarz Rex 4: Straszliwa prawda (57)
8:55serial kryminalny
Warner TV
Cudotwórcy: Jeden dzień (6)
6:00serial komediowy
Diukowie Hazzardu 6: Dziecko Duke'ów (2)
6:15serial komediowy
Cudotwórcy: Jedna godzina (7)
7:30serial komediowy
Alf 2 (13)
7:40serial komediowy
Alf 2 (14)
8:10serial komediowy
Kochane kłopoty (10)
8:40serial obyczajowy
SPORTOWE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
CANAL+ Sport
Ekstrapaka: 24. kolejka
6:00magazyn piłkarski
Ligue1 Review
7:00magazyn piłkarski
Magazyn skrótów LaLiga
8:00magazyn piłkarski
Eurosport 1
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Vikersund
5:00skoki narciarskie
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Vikersund
5:30skoki narciarskie
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Vikersund
6:00skoki narciarskie
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
6:301. dzień
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
7:302. dzień
Eurosport 2
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
5:001. dzień
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
6:301. przejazd slalomu giganta kobiet
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
7:002. przejazd slalomu giganta kobiet
Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Falun
7:30bieg na 20 km stylem dowolnym kobiet
Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Falun
8:00bieg na 20 km stylem dowolnym mężczyzn
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
8:301. etap
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
6:00mecz: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Trefl Gdańsk
Boks: Babilon Boxing Show w Nowym Dworze Mazowieckim
8:30waga superśrednia: Łukasz Stanioch - Robert Talarek 24.02.2023
Polsat Sport Extra
Sporty walki: FEN 27 w Szczecinie
od 1:00walka: Mateusz Rębecki - Magomed Magomedov 01.03.2020
Atleci
5:20magazyn sportowy
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
6:00mecz: Wisła Kraków - Miedź Legnica
Tenis: Turniej ATP w Indian Wells
8:30tenis
Polsat Sport News
Atleci
od 4:00magazyn sportowy
Cafe Futbol
5:30magazyn piłkarski
Tenis: Turniej ATP w Miami
6:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Piłka nożna: Liga holenderska
8:30mecz: Sparta Rotterdam - AFC Ajax Amsterdam
TVP Sport
Sportowy wieczór
5:30program informacyjny
Strongman: Liga Mistrzów 2023: Południowa Afryka (14)
6:15sporty siłowe
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
7:15mecz: Polska - Czechy
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!