Ogólnotematyczne

TVP 1
od 4:15film dokumentalny
zdjęcie
5:55serial obyczajowy
8:00magazyn informacyjny
8:10magazyn informacyjny
8:15program publicystyczny
8:40serial obyczajowy
TVP 2
od 4:45film dokumentalny
zdjęcie
7:00serial obyczajowy
8:50magazyn informacyjny
Polsat
5:00program muzyczny
zdjęcie
6:00program informacyjny
7:50serial paradokumentalny
8:50serial fabularno-dokumentalny
TVN 7
zdjęcie
5:10serial paradokumentalny
6:10serial paradokumentalny
7:05serial fabularno-dokumentalny
8:05serial kryminalny
TV 4
5:00magazyn sportów walki
7:30serial animowany
8:00serial animowany
8:30serial animowany
TV Puls
od 4:45serial dokumentalny
5:10magazyn lifestylowy
5:35program kulinarny
6:00telenowela
TVP Polonia
od 4:30magazyn
5:10magazyn Polaków na Białorusi
5:50magazyn kulinarny
7:30program rozrywkowy
8:50magazyn informacyjny
TVP Kultura
od 3:55cykl dokumentalny
7:20magazyn kulturalny
7:40film animowany
8:45film obyczajowy
Tele 5
5:00program ezoteryczny
5:50program muzyczny
6:50program rozrywkowy

Filmowe

ale kino+
od 4:50film krótkometrażowy
5:20film krótkometrażowy
AXN
6:00serial sensacyjny
7:00serial sensacyjny
8:00serial kryminalny
CANAL+
6:00magazyn informacyjny
6:10chochliki telewizyjne
6:15dramat biograficzny
8:10magazyn muzyczny
CANAL+ 1
7:00magazyn informacyjny
7:10chochliki telewizyjne
7:15dramat biograficzny
CANAL+ Family
od 3:35dramat psychologiczny
5:20magazyn sportowy
6:00magazyn motoryzacyjny
6:30serial animowany
6:45serial animowany
7:00serial animowany
7:15film animowany
8:35magazyn informacyjny
8:45chochliki telewizyjne
8:50film animowany
CANAL+ Film
od 3:35film kostiumowy
5:15chochliki telewizyjne
5:45film krótkometrażowy
6:00film obyczajowy
7:25magazyn informacyjny
7:35film krótkometrażowy
CANAL+ Seriale
5:00magazyn filmowy
5:30chochliki telewizyjne
6:00magazyn informacyjny
6:10chochliki telewizyjne
6:15magazyn filmowy
6:45film krótkometrażowy
6:50film krótkometrażowy
7:00serial animowany
7:05serial animowany
7:15serial animowany
7:20serial animowany
7:30serial animowany
7:35serial animowany
7:40serial animowany
7:50serial animowany
7:55serial animowany
8:05serial animowany
8:10serial animowany
8:15serial animowany
8:25serial animowany
8:35film krótkometrażowy
8:45film krótkometrażowy
CBS Europa
od 4:45serial komediowy
5:15serial komediowy
5:45serial komediowy
zdjęcie
6:15film obyczajowy
8:10film przygodowy
FilmBox
6:40serial kryminalny
8:00dramat obyczajowy
HBO 2
zdjęcie
6:00komedia romantyczna
7:30dramat wojenny
HBO 3
zdjęcie
6:00komedia
7:45magazyn filmowy
8:15film sensacyjny
Polsat Film
od 4:20serial paradokumentalny
5:20serial fabularno-dokumentalny
6:15magazyn kulinarny
6:45magazyn kulinarny
7:15serial obyczajowy
8:15serial obyczajowy

Sportowe

CANAL+ Sport
6:30mecz finałowy: FC Barcelona - CD Alaves
Eurosport 2
7:00mecz finałowy: Stephen Maguire - Ryan Day
nSport+
6:00mecz fazy grupowej: Legia Warszawa - Borussia Dortmund
8:00mecz: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - FOGO Unia Leszno
Polsat Sport
7:00mecz fazy grupowej: Portugalia - Hiszpania
TVP Sport
7:50mecz fazy grupowej: Chile - Australia

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!