Ogólnotematyczne

TVP 1
od 4:55
5:30teleturniej muzyczny
8:00magazyn informacyjny
8:15magazyn informacyjny
8:19program publicystyczny
8:40serial obyczajowy
TVP 2
od 4:30serial obyczajowy
6:35serial komediowy
zdjęcie
7:10serial obyczajowy
8:50magazyn informacyjny
Polsat
5:00program muzyczny
6:00program informacyjny
8:00serial paradokumentalny
TVN
5:15magazyn reporterów
5:45telezakupy
8:00magazyn
TVN 7
5:10serial paradokumentalny
6:10serial paradokumentalny
7:05serial fabularno-dokumentalny
8:10serial przygodowy
TV 4
5:00program muzyczny
6:00serial dokumentalny
6:30serial dokumentalny
7:00serial animowany
7:55serial animowany
TV 6
5:00program muzyczny
6:00magazyn
6:30magazyn
7:00serial przygodowy
8:00serial sensacyjny
TV Puls
5:00magazyn lifestylowy
5:35program kulinarny
8:00serial sensacyjny
TVP Polonia
od 4:50magazyn
5:40magazyn Polaków na Białorusi
5:55magazyn kulinarny
7:05reportaż
7:30program edukacyjny
8:50magazyn informacyjny
Tele 5
5:00program ezoteryczny
5:50program muzyczny
6:50program rozrywkowy

Filmowe

ale kino+
od 4:15komediodramat
8:00serial obyczajowy
AXN
6:00serial kryminalny
7:00serial kryminalny
8:00serial kryminalny
CANAL+
6:00magazyn informacyjny
6:10chochliki telewizyjne
7:55magazyn muzyczny
8:45film obyczajowy
CANAL+ 1
od 4:05dramat psychologiczny
5:35dramat psychologiczny
7:00magazyn informacyjny
7:10chochliki telewizyjne
8:55magazyn muzyczny
CANAL+ Family
od 3:45dramat obyczajowy
5:25magazyn sportowy
6:00magazyn motoryzacyjny
6:30serial animowany
6:45serial animowany
7:00serial animowany
7:15film animowany
8:45magazyn informacyjny
8:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
5:00magazyn muzyczny
6:00magazyn filmowy
6:30dramat obyczajowy
8:25magazyn informacyjny
8:35chochliki telewizyjne
8:45dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
5:00magazyn filmowy
5:30chochliki telewizyjne
6:00magazyn informacyjny
6:10chochliki telewizyjne
6:30magazyn filmowy
7:00serial obyczajowy
7:45serial obyczajowy
8:25film krótkometrażowy
8:35film krótkometrażowy
CBS Europa
5:00serial komediowy
5:30serial komediowy
6:00komediodramat
8:15film biograficzny
FilmBox
5:10film dla dzieci
8:00serial kryminalny
HBO
6:00komedia
7:40magazyn filmowy
8:10film animowany
HBO 2
6:00dramat wojenny
Polsat Film
od 4:20serial paradokumentalny
5:20serial fabularno-dokumentalny
6:15magazyn kulinarny
6:45serial obyczajowy
7:45serial obyczajowy
8:45komedia wojenna

Sportowe

CANAL+ Sport
6:00mecz: Arka Gdynia - Lech Poznań
8:15magazyn piłki ręcznej
8:45magazyn sportowy
Eurosport 1
5:00mecz towarzyski reprezentacji do lat 21: Niemcy - Portugalia
nSport+
6:00mecz: Legia Warszawa - Wisła Kraków
Polsat Sport
zdjęcie
od 3:00mecz 1/8 finału gry pojedynczej
7:00mecz towarzyski: Rosja - Belgia
Polsat Sport News
zdjęcie
7:00mecz 1/8 finału gry pojedynczej
TVP Sport
8:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!