Program TV na dziś
POPULARNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
TVP 1
Dziedzictwo (246)
od 4:50serial obyczajowy
Złoty chłopak (148)
5:40serial obyczajowy
Audycje komitetów wyborczych
6:30magazyn publicystyczny
Projekt: Nadzieja: Wielki Piątek
7:00cykl reportaży
Agape blisko Ciebie
7:30magazyn religijny
Wydział kryminalny Kitzbühel: Snajper (40)
8:00serial kryminalny
Dziesięcioro przykazań (1/2)
8:50dramat kostiumowy
TVP 2
M jak miłość (1545)
5:10serial obyczajowy
Audycje komitetów wyborczych
6:00magazyn publicystyczny
Anna Dymna - spotkajmy się: Rafał Kłopotowski
6:20talk-show
Na sygnale: Rodzinny galimatias (550)
6:55serial fabularno-dokumentalny
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
Polsat
Disco Gramy
od 4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:25magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy: W potrzasku (705)
8:40serial fabularno-dokumentalny
TVN
Jak to jest zrobione? (12/26)
od 4:50serial dokumentalny
Kto was tak urządził?
5:15magazyn
Uwaga!
5:35magazyn reporterów
Ukryta prawda (906)
5:50serial paradokumentalny
Kuchenne rewolucje: Łódź, Famiglia Per Amici (10/14)
6:50program rozrywkowy
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
Tele 5
Na osi (481)
5:00magazyn motoryzacyjny
Uśmiechnij się (14)
5:40program rozrywkowy
Świat z powietrza (2)
5:45serial przyrodniczy
SAF3 - Oddział ratunkowy (2)
6:00serial sensacyjny
Telezakupy
6:55magazyn reklamowy
Uśmiechnij się (1)
7:25program rozrywkowy
Trucker Club (5)
7:40magazyn motoryzacyjny
Uśmiechnij się 3 (6)
8:10program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Ciach (9)
8:15program rozrywkowy
TV 4
Top 10 - lista przebojów
od 4:25program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (212)
6:00reality show
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (272)
7:00reality show
Dlaczego ja?: Trup w mieszkaniu babci (813)
8:00serial paradokumentalny
TV 6
Kochane pieniądze: Na kocią łapę (6)
od 4:40serial paradokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Strażnik Teksasu (20)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (21)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1129)
8:00serial obyczajowy
TV Puls
Menu na miarę (6)
5:00program kulinarny
Menu na miarę (7)
5:35program kulinarny
Gliniarz i prokurator 3: Godzina chwały (9)
6:00serial kryminalny
Gliniarz i prokurator 3: Dawna sprawa (10)
7:00serial kryminalny
Kobra - oddział specjalny: Bez litości (2)
8:00serial sensacyjny
TVN 7
Szkoła (667)
5:00serial paradokumentalny
Szkoła (421)
6:00serial paradokumentalny
Szpital (992)
6:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1090)
7:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (802)
8:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Rzeka
od 4:20film dokumentalny
Afisz kulturalny
5:40magazyn kulturalny
Podróże z historią: Tarcza ukryta w górach (21)
8:00serial dokumentalny
Szpakowski - odkrywając linie
8:35reportaż
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2930)
5:00serial obyczajowy
Emilian Kamiński. Teatr. Moje życie
5:30reportaż
Przepis dnia (69)
5:55magazyn kulinarny
Gra słów. Krzyżówka (834)
6:00teleturniej
Makłowicz w podróży: Podróż 48. Hiszpania - Prowincja Grenada
7:00magazyn kulinarny
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
WP
Mistrzowie Kabaretu: Kabaret Jurki (7)
5:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 8: Czesuaf 2 (6)
6:00program rozrywkowy
Premiera: Tłit (987)
6:55program publicystyczny
Premiera: Kobra - oddział specjalny 17 (11)
7:40serial sensacyjny
Morderstwa w Midsomer 8 (6)
8:40serial kryminalny
FILMOWE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
ale kino+
Kundel
od 3:15dramat obyczajowy
Klangor (4)
5:10serial kryminalny
Polska z góry 5: Od Legnicy do Trzebnicy (7)
6:30serial dokumentalny
Maski
7:00film krótkometrażowy
Silny niezależny kosmos
7:30film krótkometrażowy
Maskarada
8:00film krótkometrażowy
Vera 12: Odcinek specjalny
8:30serial kryminalny
AXN
Ultraviolet 2 (4)
od 4:40serial kryminalny
Ultraviolet 2 (5)
6:10serial kryminalny
Carter 2 (9)
7:10serial kryminalny
MacGyver 4 (1)
8:05serial akcji
CANAL+ 1
The Hero
od 4:55film krótkometrażowy
Trochę w ciąży
5:25komedia
CANAL+ Family
Remont w 48h 2 (1)
od 4:40magazyn poradnikowy
Remont w 48h 2 (2)
5:20magazyn poradnikowy
Milo (32)
6:35serial animowany
Ronja, córka zbójnika (1)
6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (23)
7:25serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (24)
7:35serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (25)
7:45serial animowany
Barbie: Dreamhouse Adventures (11)
8:05serial animowany
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
Welcome Homo
od 4:00komedia
Teoria grup
5:30film krótkometrażowy
Łapu Capu Extra
6:00program rozrywkowy
Hollywood Buzz
6:30magazyn filmowy
The Hero
7:00film krótkometrażowy
Szereg syczący
7:30film krótkometrażowy
Łapu-capu
8:00chochliki telewizyjne
Długi weekend
8:10film obyczajowy
CANAL+ Premium
Zadziwiający kot Maurycy
8:10film animowany
CANAL+ Seriale
Emigracja XD (2)
5:00serial komediowy
Łapu Capu
5:45program rozrywkowy
Garażowe historie 2 (12)
6:05serial dokumentalny
Garażowe historie 2 (13)
6:30serial dokumentalny
Chwila prawdy: Odkupienie (1)
6:55serial dokumentalny
Chwila prawdy: Przebiegłość (2)
7:40serial dokumentalny
Mały Grand Hotel: Uciekający pan młody (7)
8:30serial komediowy
Łapu Capu
8:45program rozrywkowy
CBS Europa
Alfie
od 3:15komediodramat
Bliżej gwiazd (8/48)
5:20serial dokumentalny
Bliżej gwiazd (27/48)
6:00serial dokumentalny
Marjorie Morningstar
6:30dramat obyczajowy
Sześcioro urwisów
8:55musical
Epic Drama
Detektyw Murdoch 14: Państwo w państwie (8)
od 4:30serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Murdoch, kaliber 38 (9)
5:15serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe 2: Szczęśliwe powroty (4)
6:15serial obyczajowy
Grantchester 5 (2)
7:05serial kryminalny
Inspektor George Gently 5: Zaginione dziecko (3)
8:10serial kryminalny
HBO
Silverstar
6:00film przygodowy
Obwożąc Madeleine
7:25komediodramat
Niezwykła wędrówka Harolda Fry
8:55dramat obyczajowy
Kino Polska
Kop głębiej
od 4:00komediodramat
7 słów o przemijaniu
5:50etiuda dokumentalna
Życie na wyścigach 2 (3)
6:00serial dokumentalny
Życie na wyścigach 2 (4)
7:05serial dokumentalny
Och! Kabaret (8)
8:05program rozrywkowy
Kino TV
W otchłani
od 2:55thriller
Bonanza: Próba sił
5:35serial obyczajowy
Na skrzydłach orłów
6:35dramat historyczny
Kung-fu joga
8:20komedia przygodowa
Polsat Film
Jedziemy na ryby! (13)
6:00serial dokumentalny
Na ratunek 112: Jadowity chrząszcz przyczyną tragedii (744)
7:00serial paradokumentalny
Kobra - oddział specjalny (20)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (253)
8:30serial obyczajowy
Stopklatka
MiłośćKropka.pl 2: Przeznaczenie (11)
5:05serial paradokumentalny
Skarby z odzysku 3 (7)
6:00reality show
Kabaretowe hity (5)
6:55program rozrywkowy
Wojciech Cejrowski. Kura
7:55program rozrywkowy
C.K. Dezerterzy (1/2)
8:40komedia
Warner TV
Cudotwórcy 2: Wakacje (5)
6:00serial komediowy
Cudotwórcy 2: Festiwal muzyczny (6)
6:25serial komediowy
Diukowie Hazzardu 6: Ostatnia szansa Enosa (10)
6:50serial komediowy
Alf 3: Tej nocy, część 2 (5)
7:50serial komediowy
Alf 3: Obiecanki-cacanki (6)
8:15serial komediowy
Kochane kłopoty (4)
8:45serial obyczajowy
SPORTOWE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach
6:00magazyn piłkarski
Ekstrapaka: 25. kolejka
7:00magazyn piłkarski
LaLiga World
8:00magazyn piłkarski
NBA Action
8:30magazyn koszykarski
Eurosport 1
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
od 4:30supergigant kobiet
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
5:30zjazd kobiet
Snooker: Turniej Welsh Open w Llandudno
6:23mecz finałowy: Gary Wilson - Martin O'Donnell
Chasing Glory
8:30magazyn sportowy
Eurosport 2
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
6:26supergigant mężczyzn
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
7:25zjazd mężczyzn
Snooker: Turniej Welsh Open w Llandudno
8:24mecz finałowy
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
6:00mecz: GKS Katowice - Barkom Każany Lwów
Boks: Polsat Boxing Promotions w Gdańsku
8:30waga superpiórkowa: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021
Polsat Sport Extra
Boks: Polsat Boxing Promotions w Gdańsku
5:00waga superpiórkowa: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021
Tenis: Turniej ATP w Miami
6:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Golf: Hero Indian Open
8:302. dzień
Polsat Sport News
Piłka nożna
6:00mecz towarzyski: Anglia - Belgia
Tenis: Turniej ATP w Miami
8:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
TVP Sport
Sportowy wieczór
5:30program informacyjny
Odliczanie do EURO 2024
6:05podsumowanie meczów barażowych
Droga do EURO 2024
8:05magazyn piłkarski
Niezwykłe historie Biało-Czerwonych: Jan Mulak
8:40cykl reportaży
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!