Ogólnotematyczne

TVP 1
od 6:00magazyn
8:00magazyn informacyjny
8:15magazyn informacyjny
8:19program publicystyczny
8:40serial obyczajowy
9:40serial obyczajowy
10:35serial obyczajowy
TVP 2
zdjęcie
7:05serial obyczajowy
8:50magazyn informacyjny
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
10:45magazyn informacyjny
Polsat
od 6:00program informacyjny
8:00serial paradokumentalny
9:00serial fabularno-dokumentalny
9:30serial fabularno-dokumentalny
10:00serial paradokumentalny
TVN 7
7:00serial fabularno-dokumentalny
9:10serial obyczajowy
10:20telezakupy
TV 4
od 6:55serial animowany
7:35serial animowany
7:55serial animowany
8:35serial animowany
9:00serial sensacyjny
10:00reality show
TV 6
7:00serial przygodowy
8:00serial sensacyjny
9:00program popularnonaukowy
10:00program rozrywkowy
TVP Polonia
8:50magazyn informacyjny
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
10:45magazyn informacyjny

Filmowe

ale kino+
8:00serial kryminalny
9:45film kryminalny
AXN
7:00serial sensacyjny
8:00serial kryminalny
8:55serial kryminalny
10:00serial fantasy
CANAL+
od 6:15koncert
7:50magazyn sportowy
8:20komedia romantyczna
9:55magazyn informacyjny
10:05chochliki telewizyjne
10:35komedia romantyczna
CANAL+ 1
7:00magazyn informacyjny
7:10chochliki telewizyjne
7:15koncert
8:50magazyn sportowy
9:20komedia romantyczna
10:55magazyn informacyjny
CANAL+ Family
7:00serial animowany
7:15film animowany
8:35magazyn informacyjny
8:45chochliki telewizyjne
8:50komedia romantyczna
10:25chochliki telewizyjne
10:55serial dokumentalny
CANAL+ Film
od 6:30film przygodowy
8:00film krótkometrażowy
8:15magazyn informacyjny
10:15magazyn filmowy
CANAL+ Seriale
7:35magazyn informacyjny
7:45magazyn filmowy
8:15serial obyczajowy
9:00serial obyczajowy
9:45chochliki telewizyjne
9:55film krótkometrażowy
10:20film krótkometrażowy
10:45film krótkometrażowy
CBS Europa
od 6:55film przygodowy
8:40film przygodowy
10:25film przygodowy
HBO
od 6:00film dokumentalny
7:50komediodramat
9:30dramat psychologiczny
10:45magazyn filmowy
HBO 2
od 6:00komedia
9:15dramat obyczajowy
10:50komedia obyczajowa
HBO 3
od 6:00film przygodowy
9:25komedia romantyczna
Kino Polska
od 6:00komedia obyczajowa
8:50film obyczajowy

Sportowe

CANAL+ Sport
od 6:45magazyn piłkarski
7:45magazyn piłkarski
8:45magazyn sportowy
9:00mecz: Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
Eurosport 1
8:30magazyn piłkarski
9:00magazyn piłkarski
10:30magazyn sportowy
Eurosport 2
7:00magazyn piłkarski
7:30magazyn piłkarski
8:00magazyn piłkarski
nSport+
od 6:00mecz finałowy: SL Benfica - FC Salzburg
8:15newsy sportowe
8:30magazyn piłki ręcznej
9:00magazyn piłkarski
10:00magazyn piłkarski
Polsat Sport
7:00rewanżowy mecz o 3. miejsce fazy play-off: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel
9:00mecz: Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Polsat Sport Extra
7:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
9:10magazyn piłkarski
Polsat Sport News
8:10mecz: AZ Alkmaar - FC Twente
10:20mecz o 3. miejsce: Dinamo Moskwa - Eczacibasi VitrA Stambuł

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!