Program TV na dziś
POPULARNE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
TVP 1
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
7:00program religijny
Kościół z bliska
7:30magazyn religijny
Wydział kryminalny Kitzbühel: Czarny Książę (32)
8:00serial kryminalny
Ranczo 3: Upadek obyczajów (35)
8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex 17: Bestia królowej (214)
9:45serial kryminalny
Ojciec Mateusz 26: Przypadek (340)
10:45serial kryminalny
TVP 2
Rodzinka.pl: Prawda w oczy kole (169)
od 6:55serial komediowy
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy: Okup (689)
8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: ŚP. Mecenas (690)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Osierocona córka (332)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Karolina i Gabriela przezwyciężają wzajemną wrogość i dochodzą do porozumienia (1271)
10:40serial paradokumentalny
TVN
Kuchenne rewolucje: Biała Karczma, Michale (3/14)
od 6:50program rozrywkowy
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
Tele 5
Telezakupy
od 6:55magazyn reklamowy
Uśmiechnij się 3 (5)
7:25program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 1 (1)
7:35program rozrywkowy
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (2)
8:35program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Jurki (15)
9:40program rozrywkowy
Remont na 5+ (5)
9:55magazyn poradnikowy
Telezakupy
10:30magazyn reklamowy
TV 4
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (265)
7:00reality show
Dlaczego ja?: Kobieta dowiaduje się, że jej leżący w śpiączce mąż prowadzi podwójne życie (799)
8:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Kobieta w zaawansowanej ciąży awanturuje się w supermarkecie (800)
9:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Kłopoty z kuzynką (936)
10:00serial paradokumentalny
TV 6
Strażnik Teksasu (5)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1121)
8:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (10)
9:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (11)
10:00serial sensacyjny
TV Puls
Gliniarz i prokurator 2: Czarna owca (5)
7:00serial kryminalny
Kobra - oddział specjalny: Testament, część 2 (10)
8:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Nowicjusz (11)
9:00serial sensacyjny
Zbuntowany anioł (167)
10:00telenowela
TVN 7
Szpital (984)
od 6:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1082)
7:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (786)
8:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (787)
10:00serial paradokumentalny
TVP Kultura
Zaginione skarby: "Portret Johanna Schwarzwaldta"
8:45serial animowany
Pogranicze w ogniu (9/24)
9:05serial sensacyjny
Kapryśne lato
10:15komedia
TVP Polonia
Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser 2: Ziemniaki (8)
7:00magazyn kulinarny
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
WP
Premiera: Tłit (979)
od 6:55program publicystyczny
Wariaci za kierownicą (1)
7:30program rozrywkowy
Porzucone budowle 7 (5)
8:30serial dokumentalny
Porzucone budowle 7 (6)
9:25serial dokumentalny
Wymazane z historii 3 (3)
10:30serial dokumentalny
FILMOWE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
ale kino+
Rachel nie biega
7:00film krótkometrażowy
Silny niezależny kosmos
7:30film krótkometrażowy
Cztery filiżanki kawy albo trzy
8:00film krótkometrażowy
Obława 2 (3)
8:30serial kryminalny
Obława 2 (4)
9:30serial kryminalny
Klient nasz pan
10:30komedia przygodowa
AXN
Carter 2 (1)
7:05serial kryminalny
MacGyver 3 (7)
8:00serial akcji
MacGyver 3 (8)
9:00serial akcji
Carter 2 (1)
9:55serial kryminalny
MacGyver 3 (9)
10:55serial akcji
CANAL+ 1
Łapu-capu
7:00chochliki telewizyjne
O co biega?
7:05magazyn sportowy
Kiler-ów 2-óch
7:35komedia
Premierowa jazda: Tomasz Organek
9:35magazyn
Dom pogodnej starości
9:50komedia
CANAL+ Family
Ronja, córka zbójnika (19)
od 6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (25)
7:25serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (26)
7:35serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (1)
7:50serial animowany
Barbie: Dreamhouse Adventures (3)
8:05serial animowany
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
Tenis
9:00tenis
CANAL+ Film
Łapu Capu Extra
od 6:00program rozrywkowy
Łapu-capu
7:50chochliki telewizyjne
Hollywood Buzz
8:05magazyn filmowy
Pan Tadeusz
8:35film kostiumowy
CANAL+ Premium
Kiler-ów 2-óch
od 6:35komedia
Premierowa jazda: Tomasz Organek
8:35magazyn
Dom pogodnej starości
8:50komedia
Polska z góry. Nad wodą 3: Jezioro Charzykowskie (1)
10:25serial dokumentalny
Polska z góry. Nad wodą 3: Warta w Poznaniu (2)
10:50serial dokumentalny
CANAL+ Seriale
Miasta rytm: Bydgoszcz
od 6:50serial dokumentalny
Janet Jackson (3)
7:35serial dokumentalny
Mały Grand Hotel: Patryk Warga (1)
8:25serial komediowy
Łapu Capu
8:45program rozrywkowy
The Office PL: Krzyż (11)
9:00serial komediowy
The Office PL: Prezentacja (12)
9:25serial komediowy
The Office PL 3: Big News (1)
9:55serial komediowy
The Office PL 3: Test IQ (2)
10:20serial komediowy
The Office PL 3: Asystent (3)
10:50serial komediowy
CBS Europa
Starsza pani musi zniknąć
od 6:00komedia
Zaczęło się w Neapolu
7:40komediodramat
Dyskretny romans
9:40komedia romantyczna
Epic Drama
Wszystkie stworzenia duże i małe: Andante (3)
od 6:20serial obyczajowy
Grantchester 3 (6)
7:10serial kryminalny
Inspektor George Gently 2: We krwi (3)
8:10serial kryminalny
Agenci NCIS 15 (9)
10:05serial sensacyjny
Agenci NCIS 15 (10)
10:55serial sensacyjny
HBO
Kowboj Bebop: Pukając do nieba bram
od 6:00film anime
Wszystko stracone
7:55dramat przygodowy
Twarda sztuka
9:45komediodramat
HBO 2
Space Oddity
od 6:00komedia romantyczna
Najpiękniejsze stulecie mojego życia
7:35komedia
Mój romans z małżeństwem
9:00film animowany dla dorosłych
Pępek świata 5: Vacation Days (15)
10:50serial komediowy
HBO 3
Meg 2: Głębia
od 6:00film SF
Kong: Wyspa Czaszki
7:55film przygodowy
Przyjaciele 9: The One with the Boob Job (16)
9:55serial komediowy
Przyjaciele 9: The One with the Memorial Service (17)
10:20serial komediowy
Przyjaciele 9: The One with the Lottery (18)
10:45serial komediowy
Kino Polska
Życie na wyścigach (6)
7:00serial dokumentalny
Kabaretowy rejs (119)
8:00program rozrywkowy
Och! Kabaret (4)
9:00program rozrywkowy
Wieleżyński. Alchemik ze Lwowa
10:00dokument fabularyzowany
Kino TV
Koniec świata (1/2)
7:00film katastroficzny
Celnicy 2 (2)
8:50serial dokumentalny
Celnicy 2 (3)
9:20serial dokumentalny
Poirot: Sprawa włoskiego arystokraty
9:50serial kryminalny
Poirot: Bombonierka
10:55serial kryminalny
Polsat Film
Więzienie (72)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Wypadek (7)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (237)
8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (238)
9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Demoralizator (12)
10:30serial komediowy
Stopklatka
Scena śmiechu (51)
7:05program rozrywkowy
Hudson i Rex 5 (11)
8:00serial kryminalny
Komisarz Rex 4: Straszliwa prawda (57)
8:55serial kryminalny
Komisarz Rex 4: Ksiądz w niebezpieczeństwie (58)
9:55serial kryminalny
Komisarz Rex 4: Przegrany (59)
10:55serial kryminalny
Warner TV
Diukowie Hazzardu 6: Dziecko Duke'ów (2)
od 6:15serial komediowy
Cudotwórcy: Jedna godzina (7)
7:30serial komediowy
Alf 2 (13)
7:40serial komediowy
Alf 2 (14)
8:10serial komediowy
Kochane kłopoty (10)
8:40serial obyczajowy
Kochane kłopoty (11)
9:35serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (19)
10:35serial sensacyjny
SPORTOWE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
CANAL+ Sport
Ligue1 Review
7:00magazyn piłkarski
Magazyn skrótów LaLiga
8:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
9:00mecz: Getafe CF - Girona FC
CANAL+ Sport 5
Liga+ Extra
od 6:00magazyn piłkarski
Basket+
7:45newsy sportowe
Telesprzedaż
8:00
Sędziowie 2: Łukasz Szpala (5)
9:45serial dokumentalny
Ligue1 Review
10:20magazyn piłkarski
Eurosport 1
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
od 6:301. dzień
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
7:302. dzień
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Vikersund
10:30skoki narciarskie
Eurosport 2
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
7:002. przejazd slalomu giganta kobiet
Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Falun
7:30bieg na 20 km stylem dowolnym kobiet
Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Falun
8:00bieg na 20 km stylem dowolnym mężczyzn
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
8:301. etap
Szermierka: Grand Prix Budapesztu
9:30szermierka
Kolarstwo: Wyścig Mediolan-San Remo
10:30kolarstwo
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 6:00mecz: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Trefl Gdańsk
Boks: Babilon Boxing Show w Nowym Dworze Mazowieckim
8:30waga superśrednia: Łukasz Stanioch - Robert Talarek 24.02.2023
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
od 6:00mecz: Wisła Kraków - Miedź Legnica
Tenis: Turniej ATP w Indian Wells
8:30tenis
Polsat Sport News
Tenis: Turniej ATP w Miami
od 6:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Piłka nożna: Liga holenderska
8:30mecz: Sparta Rotterdam - AFC Ajax Amsterdam
TVP Sport
Strongman: Liga Mistrzów 2023: Południowa Afryka (14)
od 6:15sporty siłowe
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
7:15mecz: Polska - Czechy
Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Canmore
9:25bieg na dochodzenie kobiet
Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Canmore
10:20bieg na dochodzenie mężczyzn
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!