Ogólnotematyczne

TVP 1
od 6:00magazyn
8:00magazyn informacyjny
8:10magazyn informacyjny
8:15program publicystyczny
zdjęcie
8:40serial obyczajowy
9:35serial obyczajowy
10:35serial obyczajowy
TVP 2
zdjęcie
7:05serial obyczajowy
8:50magazyn informacyjny
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
10:45magazyn informacyjny
Polsat
od 6:00program informacyjny
8:00serial paradokumentalny
9:00serial fabularno-dokumentalny
9:30serial fabularno-dokumentalny
10:00serial paradokumentalny
TVN
7:50magazyn kulinarny
8:00magazyn
10:55serial paradokumentalny
TVN 7
7:05serial fabularno-dokumentalny
zdjęcie
8:00serial kryminalny
9:10serial obyczajowy
10:20telezakupy
TV 4
od 6:55serial animowany
7:30serial animowany
7:55serial animowany
8:35serial animowany
9:00serial sensacyjny
10:00reality show
TV 6
7:00serial przygodowy
8:00serial sensacyjny
9:00program popularnonaukowy
10:00serial fantasy
TVP Polonia
7:00magazyn
8:50magazyn informacyjny
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
10:45magazyn informacyjny
TVP Kultura
7:00magazyn muzyczny
7:20magazyn kulturalny
8:20film dokumentalny
9:25film historyczny
Tele 5
od 6:50program rozrywkowy

Filmowe

ale kino+
8:00serial kryminalny
8:55serial kryminalny
9:55dramat psychologiczny
AXN
8:05serial kryminalny
9:05serial fantasy
10:05serial sensacyjny
CANAL+
8:10magazyn filmowy
8:40dramat obyczajowy
10:20chochliki telewizyjne
10:50thriller
CANAL+ 1
7:00magazyn informacyjny
7:10chochliki telewizyjne
9:10magazyn filmowy
9:40dramat obyczajowy
CANAL+ Family
7:00serial animowany
7:15film familijny
8:50magazyn informacyjny
9:00chochliki telewizyjne
10:45chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
od 6:50dramat obyczajowy
8:50chochliki telewizyjne
8:55magazyn filmowy
9:30komedia kryminalna
CANAL+ Seriale
7:00magazyn filmowy
7:30serial obyczajowy
8:15serial obyczajowy
9:00film dokumentalny
9:45film krótkometrażowy
10:15film krótkometrażowy
10:40film krótkometrażowy
CBS Europa
od 6:05film fantasy
7:50film fantasy
9:35film fantasy
FilmBox
od 6:15
7:15serial kryminalny
9:05serial obyczajowy
10:55dramat biograficzny
HBO
od 6:00film familijny
7:25film familijny
8:40komediodramat
10:25film animowany
HBO 2
od 6:00film przygodowy
8:05film sensacyjny
10:10film SF
HBO 3
od 6:00dramat obyczajowy
7:25magazyn filmowy
7:55film animowany
9:45dramat obyczajowy
Kino Polska
od 6:00melodramat
9:00etiuda filmowa
9:25etiuda filmowa
Polsat Film
7:00serial obyczajowy
8:00serial obyczajowy
zdjęcie
9:00komedia muzyczna
10:45film obyczajowy

Sportowe

CANAL+ Sport
zdjęcie
od 6:00mecz finałowy: AFC Ajax - Manchester United FC
8:10magazyn piłkarski
8:45magazyn sportowy
9:00mecz: Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Eurosport 2
od 6:0017. etap: Tirano - Canazei
7:30magazyn tenisowy
9:45magazyn tenisowy
10:00mecz kwalifikacyjny gry pojedynczej
nSport+
od 6:00mecz: Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
zdjęcie
8:30mecz finałowy: Orlen Wisła Płock - KS Vive Tauron Kielce
Polsat Sport News
8:10mecz: Szachtar Donieck - Olimpik Donieck
10:20mecz: Shanghai Greenland Shenhua FC - Shanghai SIPG FC
TVP Sport
zdjęcie
7:50mecz: FC Bayern Monachium - SC Freiburg
9:55magazyn piłkarski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!