Ogólnotematyczne

Polsat
6:00program informacyjny
7:45serial animowany
8:40serial animowany
9:10film animowany
TVN
od 5:45telezakupy
7:55magazyn ogrodniczy
8:25magazyn ogrodniczy
TVN 7
od 5:45serial paradokumentalny
6:45telezakupy
8:50serial obyczajowy
9:50serial komediowy
TV 4
6:00program rozrywkowy
7:00serial animowany
7:30serial animowany
8:00serial animowany
8:25serial animowany
8:45film dla młodzieży
TV 6
7:00program rozrywkowy
7:40program popularnonaukowy
8:45serial animowany
9:15serial animowany
9:45dramat wojenny
Tele 5
od 5:50program muzyczny
9:30magazyn motoryzacyjny

Filmowe

ale kino+
8:00dramat obyczajowy
9:40blok filmów krótkometrażowych
AXN
6:30serial sensacyjny
7:30serial sensacyjny
zdjęcie
8:25serial kryminalny
9:25serial kryminalny
CANAL+
6:05chochliki telewizyjne
6:20film animowany
8:00magazyn filmowy
8:30western
CANAL+ 1
6:55magazyn informacyjny
7:05chochliki telewizyjne
7:20film animowany
9:00magazyn filmowy
9:30western
CANAL+ Family
6:00magazyn sportowy
6:30magazyn muzyczny
7:20serial dokumentalny
8:20magazyn informacyjny
8:30chochliki telewizyjne
9:00serial animowany
9:25serial animowany
CANAL+ Film
6:00komediodramat
7:40magazyn informacyjny
7:50chochliki telewizyjne
8:05film krótkometrażowy
9:55magazyn filmowy
CANAL+ Seriale
6:00serial sensacyjny
zdjęcie
6:45serial sensacyjny
7:30serial komediowy
7:55serial komediowy
8:20magazyn informacyjny
8:30chochliki telewizyjne
8:45magazyn filmowy
CBS Europa
6:00serial komediowy
6:30serial komediowy
7:00film familijny
8:55thriller
HBO
6:00film animowany
7:20dramat psychologiczny
8:55film dokumentalny
9:55dramat obyczajowy
HBO 3
6:00thriller
7:30magazyn filmowy
8:00film przygodowy
9:25dramat kostiumowy
Kino Polska
zdjęcie
6:00dramat psychologiczny
9:30program rozrywkowy
Polsat Film
6:05magazyn kulinarny
6:35magazyn kulinarny
7:05magazyn kulinarny
7:35serial obyczajowy
8:35serial obyczajowy
9:35film animowany

Sportowe

CANAL+ Sport
6:00magazyn rajdów samochodowych, zapowiedź Rajdu Finlandii
6:30mecz: Lechia Gdańsk - Cracovia
8:00magazyn sportowy
8:05mecz: Lechia Gdańsk - Cracovia
9:00mecz: Boston Celtics - Golden State Warriors
Eurosport 2
7:0020. etap - jazda indywidualna na czas: Marsylia - Marsylia
9:30magazyn kolarski
nSport+
6:00mecz: Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
8:05magazyn piłkarski
9:00magazyn rajdów samochodowych, zapowiedź Rajdu Finlandii
9:30magazyn ligi polskiej
Polsat Sport
7:00mecz: Korea Południowa - Polska
9:30mecz: Kazachstan - Kolumbia
Polsat Sport Extra
7:00mecz: Shanghai SIPG FC - Guangzhou Evergrande Taobao FC
TVP Sport
7:55mecz półfinałowy: Kostaryka - USA

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!