Ogólnotematyczne

6:15magazyn informacyjny
6:45magazyn informacyjny
7:15magazyn informacyjny
8:00magazyn informacyjny
8:10magazyn informacyjny
8:15program publicystyczny
8:40telenowela dokumentalna
9:40magazyn
6:40serial dokumentalny
7:05serial obyczajowy
9:35magazyn informacyjny
6:00program informacyjny
8:00serial paradokumentalny
9:00serial fabularno-dokumentalny
9:30serial fabularno-dokumentalny
od 5:40telezakupy
7:50magazyn kulinarny
8:00magazyn
od 5:25serial paradokumentalny
6:25serial paradokumentalny
7:20serial fabularno-dokumentalny
8:20serial obyczajowy
9:15serial komediowy
9:45serial komediowy
7:00serial animowany
8:00serial animowany
9:00serial sensacyjny
6:00magazyn
6:30magazyn
7:00reality show
8:00serial przygodowy
9:00program popularnonaukowy
6:05serial komediowy
7:50magazyn kulinarny
9:35magazyn informacyjny
8:00cykl felietonów
8:15magazyn kulturalny
9:20film obyczajowy
od 5:50program muzyczny
zdjęcie
6:50program rozrywkowy

Filmowe

zdjęcie
8:00serial kryminalny
9:45komediodramat
6:10serial kryminalny
7:10serial kryminalny
zdjęcie
8:10serial kryminalny
9:05serial kryminalny
6:00magazyn informacyjny
6:10chochliki telewizyjne
6:15film obyczajowy
8:05film krótkometrażowy
8:10film krótkometrażowy
8:25magazyn filmowy
8:55serial dokumentalny
od 4:30komediodramat
6:10serial dokumentalny
7:00magazyn informacyjny
7:10chochliki telewizyjne
7:15film obyczajowy
9:05film krótkometrażowy
9:10film krótkometrażowy
9:25magazyn filmowy
9:55serial dokumentalny
6:00chochliki telewizyjne
9:00magazyn informacyjny
9:10chochliki telewizyjne
6:00etiuda filmowa
6:15dramat przygodowy
7:50magazyn informacyjny
8:00chochliki telewizyjne
8:05film krótkometrażowy
8:40komediodramat
6:00film dokumentalny
6:15film krótkometrażowy
6:30magazyn filmowy
7:00magazyn informacyjny
7:10chochliki telewizyjne
7:20serial sensacyjny
8:05serial sensacyjny
8:50serial sensacyjny
9:35serial sensacyjny
od 5:55serial historyczny
6:55serial historyczny
7:55film przygodowy
9:40film przygodowy
od 5:35
zdjęcie
6:35dramat obyczajowy
8:50film dokumentalny
6:00dramat obyczajowy
7:50komediodramat
9:25komedia romantyczna
7:05dramat biograficzny
9:10film SF
6:00magazyn kulinarny
6:30serial obyczajowy
7:30serial obyczajowy
8:30baśń filmowa

Sportowe

6:00mecz fazy grupowej: Mieszkow Brześć - PGE Vive Kielce
8:00magazyn sportowy
8:20magazyn ligi angielskiej
9:00magazyn piłkarski
9:30magazyn sportowy
6:00mecz: Sandecja Nowy Sącz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
8:30magazyn sportowy
8:50mecz 1/16 finału: Dinamo Sankt Petersburg - Zenit Sankt Petersburg
7:00mecz 1/8 finału: Ruch Zdzieszowice - Legia Warszawa
9:10waga średnia: Saul Alvarez - Gienadij Gołowkin
7:00magazyn piłkarski
9:001. sesja treningowa w klasie Moto3
9:551. sesja treningowa w klasie MotoGP
od 5:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej: Anastazja Pawluczenkowa - Barbora Strýcová
7:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej: Angelique Kerber - Karolína Plíšková
9:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej: Garbine Muguruza - Caroline Garcia

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!