Ogólnotematyczne

TVP 1
od 8:40serial obyczajowy
9:40serial kostiumowy
10:45serial obyczajowy
12:00magazyn informacyjny
12:10magazyn rolniczy
12:30program informacyjny
TVP 2
od 8:55magazyn
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
10:55serial obyczajowy
12:35serial obyczajowy
Polsat
od 8:50serial fabularno-dokumentalny
9:20serial fabularno-dokumentalny
10:50serial paradokumentalny
11:50serial paradokumentalny
12:20serial paradokumentalny
12:50serial paradokumentalny
TVN
9:35serial paradokumentalny
10:35serial paradokumentalny
11:35serial paradokumentalny
12:35serial paradokumentalny
TVN 7
od 8:05serial kryminalny
10:20telezakupy
11:55serial paradokumentalny
12:55serial fabularno-dokumentalny
TV 6
9:00program popularnonaukowy
10:00film dokumentalny
TVP Polonia
od 8:55magazyn
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
11:05magazyn informacyjny
11:25magazyn
12:35magazyn informacyjny
12:50serial obyczajowy
TVP Kultura
od 8:45film obyczajowy
zdjęcie
9:30film obyczajowy
Tele 5
od 7:30
12:00telezakupy

Filmowe

ale kino+
9:45film krótkometrażowy
zdjęcie
10:25dramat obyczajowy
12:10dramat biograficzny
AXN
9:00serial kryminalny
10:00serial sensacyjny
11:00serial sensacyjny
12:00serial sensacyjny
CANAL+
zdjęcie
9:00komedia romantyczna
10:30magazyn sportowy
12:30chochliki telewizyjne
CANAL+ 1
od 7:15dramat biograficzny
9:10magazyn muzyczny
zdjęcie
10:00komedia romantyczna
11:30magazyn sportowy
CANAL+ Family
od 8:50film animowany
10:15chochliki telewizyjne
10:45serial dokumentalny
11:35magazyn muzyczny
CANAL+ Film
od 8:05komedia
9:40chochliki telewizyjne
10:10dramat obyczajowy
12:10magazyn informacyjny
12:20dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
od 8:45film krótkometrażowy
9:40etiuda filmowa
10:00film dokumentalny
11:00serial obyczajowy
11:45serial obyczajowy
12:30komediodramat
CBS Europa
od 8:10film przygodowy
9:55film przygodowy
11:40film obyczajowy
FilmBox
od 8:00dramat obyczajowy
10:40film SF
HBO
od 8:45komedia romantyczna
11:30dramat obyczajowy
HBO 2
od 7:30dramat wojenny
11:50dramat obyczajowy
Kino Polska
9:00dramat obyczajowy
12:05dramat społeczny
Polsat Film
od 8:15serial obyczajowy
10:15film kostiumowy
11:50film przygodowy
TNT
od 7:45film familijny

Sportowe

CANAL+ Sport
10:35BMW International Open - finał
12:35BMW International Open - finał
Eurosport 1
9:00magazyn sportów motocyklowych
10:00magazyn piłkarski
10:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
12:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
nSport+
od 8:00mecz: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - FOGO Unia Leszno
10:45magazyn piłkarski
11:45magazyn piłkarski
Polsat Sport
9:00mecz fazy grupowej: Włochy - NIemcy
11:00mecz fazy grupowej: Serbia - Hiszpania
Polsat Sport Extra
od 7:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
9:10magazyn sportów walki
11:20mecz półfinałowy gry pojedynczej
TVP Sport
od 7:50mecz fazy grupowej: Chile - Australia
9:55mecz fazy grupowej: Niemcy - Kamerun
12:00mecz 3. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!