Ogólnotematyczne

TVP 1
od 8:40serial obyczajowy
zdjęcie
9:35serial obyczajowy
zdjęcie
10:35serial obyczajowy
12:00magazyn informacyjny
12:10magazyn rolniczy
12:25program informacyjny
TVP 2
od 8:55magazyn
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
10:45magazyn informacyjny
11:00serial obyczajowy
12:35serial obyczajowy
Polsat
9:00serial fabularno-dokumentalny
9:30serial fabularno-dokumentalny
10:00serial paradokumentalny
11:00serial paradokumentalny
12:00serial paradokumentalny
TVN
od 8:00magazyn
zdjęcie
10:55serial paradokumentalny
12:00serial paradokumentalny
TVN 7
od 8:00serial kryminalny
9:10serial obyczajowy
10:20telezakupy
11:55serial paradokumentalny
12:55serial fabularno-dokumentalny
TV 4
9:00serial sensacyjny
10:00reality show
11:00serial fabularny
12:00serial fabularny
TV 6
9:00program popularnonaukowy
10:00serial fantasy
TVP Polonia
od 8:55magazyn
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
10:45magazyn informacyjny
11:05magazyn informacyjny
11:25program publicystyczny
11:40magazyn
12:35magazyn informacyjny
12:50serial obyczajowy
TVP Kultura
od 8:20film dokumentalny
9:25film historyczny
11:30serial obyczajowy
12:40serial obyczajowy
Tele 5
od 7:20
11:30program interaktywny

Filmowe

ale kino+
od 8:55serial kryminalny
zdjęcie
9:55dramat psychologiczny
12:10dramat obyczajowy
AXN
9:05serial fantasy
10:05serial sensacyjny
11:00serial sensacyjny
11:55serial kryminalny
12:55serial kryminalny
CANAL+
od 8:40dramat obyczajowy
10:20chochliki telewizyjne
10:50thriller
12:30magazyn sportowy
CANAL+ 1
9:40dramat obyczajowy
11:20chochliki telewizyjne
11:50thriller
CANAL+ Family
9:00chochliki telewizyjne
10:45chochliki telewizyjne
11:15serial dokumentalny
12:05magazyn muzyczny
CANAL+ Film
od 8:55magazyn filmowy
9:30komedia kryminalna
11:05magazyn informacyjny
11:15chochliki telewizyjne
11:20dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
9:00film dokumentalny
9:45film krótkometrażowy
10:15film krótkometrażowy
10:40film krótkometrażowy
11:00serial sensacyjny
11:45serial sensacyjny
12:30film krótkometrażowy
CBS Europa
od 7:50film fantasy
9:35film fantasy
zdjęcie
11:20film obyczajowy
FilmBox
9:05serial obyczajowy
10:55dramat biograficzny
HBO
od 8:40komediodramat
10:25film animowany
HBO 2
od 8:05film sensacyjny
10:10film SF
12:20film dokumentalny
HBO 3
od 7:55film animowany
zdjęcie
9:45dramat obyczajowy
11:20serial szpiegowski
12:20serial szpiegowski
Kino Polska
9:00etiuda filmowa
9:25etiuda filmowa
11:00dramat wojenny
Polsat Film
zdjęcie
9:00komedia muzyczna
zdjęcie
10:45film obyczajowy
12:40komedia
TNT
od 7:45dramat obyczajowy
9:15film przygodowy

Sportowe

CANAL+ Sport
9:00mecz: Lech Poznań - Lechia Gdańsk
11:15newsy sportowe
11:35mecz: Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Eurosport 1
od 8:4517. etap: Tirano - Canazei
12:0017. etap: Tirano - Canazei
Eurosport 2
9:45magazyn tenisowy
zdjęcie
10:00mecz kwalifikacyjny gry pojedynczej
nSport+
od 8:30mecz finałowy: Orlen Wisła Płock - KS Vive Tauron Kielce
11:00magazyn żużlowy
12:30mecz: MRGARDEN GKM Grudziądz - BETARD Sparta Wrocław
Polsat Sport
11:00magazyn sportów walki
12:00konferencja prasowa
Polsat Sport News
od 8:10mecz: Szachtar Donieck - Olimpik Donieck
10:20mecz: Shanghai Greenland Shenhua FC - Shanghai SIPG FC
12:00program informacyjny
12:07mecz: Shanghai Greenland Shenhua FC - Shanghai SIPG FC
12:30magazyn tenisowy
TVP Sport
od 7:50mecz: FC Bayern Monachium - SC Freiburg
9:55magazyn piłkarski
zdjęcie
11:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!