Ogólnotematyczne

TVP 1
5:05serial obyczajowy
5:35telenowela
5:55telenowela
6:30talk-show prof. Jana Miodka
8:00magazyn rolniczy
8:40program dla dzieci
Polsat
5:00program muzyczny
zdjęcie
6:00program informacyjny
7:45serial animowany
8:15serial animowany
TVN
5:25magazyn reporterów
5:45telezakupy
7:55magazyn ogrodniczy
8:25magazyn ogrodniczy
8:30magazyn
TVN 7
od 4:45serial paradokumentalny
5:50serial paradokumentalny
6:50telezakupy
8:55serial komediowy
TV 4
5:00program muzyczny
6:00serial animowany
6:30serial animowany
6:55serial animowany
7:55serial animowany
8:25film animowany
TV 6
5:00program muzyczny
7:00program rozrywkowy
7:30program rozrywkowy
8:05program popularnonaukowy
TV Puls
od 4:50magazyn lifestylowy
5:35program kulinarny
6:00program informacyjny
8:45program rozrywkowy
TVP Kultura
od 4:15magazyn muzyczny
7:00magazyn muzyczny
Tele 5
5:00program rozrywkowy
zdjęcie
5:50program rozrywkowy

Filmowe

ale kino+
od 4:15komediodramat
8:00melodramat
AXN
6:00serial kryminalny
7:00serial kryminalny
8:00serial kryminalny
CANAL+
6:00magazyn informacyjny
6:10chochliki telewizyjne
6:25komedia
7:55magazyn filmowy
8:25komedia romantyczna
CANAL+ 1
5:00chochliki telewizyjne
5:30film krótkometrażowy
7:00magazyn informacyjny
7:10chochliki telewizyjne
7:25komedia
8:55magazyn filmowy
CANAL+ Family
6:00magazyn sportowy
6:30magazyn muzyczny
8:20magazyn informacyjny
8:30chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
od 3:55film obyczajowy
5:15chochliki telewizyjne
6:00film obyczajowy
7:25magazyn informacyjny
7:35chochliki telewizyjne
7:50komedia
CANAL+ Seriale
5:00magazyn filmowy
5:30chochliki telewizyjne
6:00serial kryminalny
6:45serial kryminalny
7:30magazyn informacyjny
7:40chochliki telewizyjne
8:05serial dokumentalny
CBS Europa
5:00serial komediowy
5:35serial komediowy
6:05film fantasy
7:50film fantasy
FilmBox
8:40film przygodowy
HBO 2
6:00dramat obyczajowy
8:00komedia
HBO 3
zdjęcie
6:00dramat obyczajowy
8:15komedia
Kino Polska
6:00komedia obyczajowa
Polsat Film
od 4:25serial kryminalny
5:25serial fabularno-dokumentalny
6:15serial obyczajowy
7:15serial obyczajowy
8:15film familijny
Stopklatka TV
od 4:30program rozrywkowy
5:40film krótkometrażowy
8:25film kryminalny
TNT
6:00film sensacyjny
8:45komedia sensacyjna

Sportowe

CANAL+ Sport
6:00magazyn ligi angielskiej
6:45mecz: Hull City AFC - West Ham United FC
8:45magazyn sportowy
nSport+
zdjęcie
6:00mecz: Śląsk Wrocław - Korona Kielce
8:00magazyn sportów motorowych
8:30mecz: MMTS Kwidzyn - Orlen Wisła Płock
Polsat Sport
od 4:40mecz: Czarnogóra - Polska
7:00mecz: Jastrzębski Węgiel - Łuczniczka Bydgoszcz
Polsat Sport Extra
7:00magazyn sportowy
8:10mecz ćwierćfinałowy: Leinster Rugby - Wasps

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!