Program TV na poniedziałek 01.04.2024
POPULARNE
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
TVP 1
Emma
od 9:40film kostiumowy
Między ziemią a niebem
11:50magazyn
Regina Coeli
12:00
Między ziemią a niebem
12:15magazyn
To Słowo ma moc
12:50reportaż
Jerozolima
13:30film dokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:45magazyn
Niezwykłe Stany Prokopa (5/10)
11:05program rozrywkowy
Sonic. Szybki jak błyskawica
11:35film familijny
Złoty kompas
13:40film przygodowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
Tele 5
Remont na 5+ (8)
10:00magazyn poradnikowy
Telezakupy
10:30magazyn reklamowy
E-miłość (2)
11:00program rozrywkowy
Telezakupy
11:35magazyn reklamowy
Muzyka
12:05program muzyczny
Telezakupy
12:20magazyn reklamowy
Ugotuj mi (1)
13:05program kulturalny
Uśmiechnij się (1)
13:45program rozrywkowy
Uśmiechnij się (2)
13:55program rozrywkowy
TV 6
Emotki. Film
od 8:35film animowany
Mission: Impossible 2
10:30film sensacyjny
Niewidzialny
12:55film sensacyjny
TV Puls
Wielka włóczęga
od 8:50komedia wojenna
Mia i biały lew
11:35film przygodowy
Za jakie grzechy, dobry Boże?
13:35komedia
TVN 7
Pożyczalscy
od 9:10film familijny
Mała Stopa
11:00film animowany
Pokémon: Detektyw Pikachu
13:05film fantasy
TVP Kultura
14. Przegląd Piosenki Aktorskiej - Wrocław '93. Warsztat (1)
10:05koncert galowy
James Tissot, portrecista neoklasycyzmu
11:50film dokumentalny
Wakacje Mikołajka
13:00komedia
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Księga obyczaju: Śmigus-dyngus
11:40magazyn
Między ziemią a niebem
11:50magazyn
Regina Coeli
12:00
Między ziemią a niebem
12:15magazyn
Komisarz Alex 19: Radość natury (234)
12:50serial kryminalny
Osiecka (5)
13:40serial biograficzny
WP
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 (1)
od 9:15serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 (2)
10:10serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 (3)
11:10serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 (4)
12:05serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 (5)
13:00serial dokumentalny
FILMOWE
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
ale kino+
Vera 13 (1)
od 8:30serial kryminalny
Rozmowa kwalifikacyjna
10:10film krótkometrażowy
Dzień dobry, Robin
10:35film dokumentalny
Tempo Home
12:05film krótkometrażowy
Uprzejmość nieznajomych
12:40dramat obyczajowy
AXN
Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski
od 8:20film animowany
Piotruś Królik
10:10film familijny
Jumanji: Przygoda w dżungli
12:00film przygodowy
CANAL+ 1
Szansa na zwycięstwo
od 9:40komedia
Premiera: Mavka i strażnicy lasu
11:15film animowany
Wierna
12:55film SF
CANAL+ Family
Enchantimals: Wiosna na urodzajnych wzgórzach
od 9:55film animowany
Barbie: Delfiny z magicznej wyspy
10:45film animowany
Polska z góry 2: Opolszczyzna (2)
12:00serial dokumentalny
Polska z góry 2: Dolina Bobru (3)
12:30serial dokumentalny
Polska z góry 2: Park Mużakowski (4)
13:05serial dokumentalny
Polska z góry 2: Żuławy (5)
13:35serial dokumentalny
CANAL+ Film
Jak zostałem samurajem
od 9:05film animowany
Georgie ma się dobrze
10:45komediodramat
The Hero
12:10film krótkometrażowy
I znów 10 dni z tatą
12:40komedia
CANAL+ Premium
Szansa na zwycięstwo
od 8:40komedia
Premiera: Mavka i strażnicy lasu
10:15film animowany
Wierna
11:55film SF
Przepowiednia fatimska: Wielka tajemnica Watykanu
13:55film dokumentalny
CANAL+ Seriale
Twardzielki: Karolina Koszewska-Łukasik (1)
od 9:50serial dokumentalny
Twardzielki: Sasha Sidorenko (2)
10:15serial dokumentalny
Patagonia. Życie na krańcu świata (1)
10:40serial dokumentalny
Patagonia. Życie na krańcu świata (2)
11:20serial dokumentalny
Hollywood Buzz
12:00magazyn filmowy
Łapu Capu
12:55program rozrywkowy
Duff i Wazowski 3 (1)
13:00serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (2)
13:40serial kryminalny
CBS Europa
Fałszywe zaręczyny
od 9:20komedia romantyczna
Do diabła z miłością
11:05komedia romantyczna
Agent XXL
13:05komedia
Epic Drama
Agenci NCIS 12: Zabić posłańca (2)
od 9:30serial sensacyjny
Agenci NCIS 12: Jakoś leci (3)
10:20serial sensacyjny
Agenci NCIS 12: Duszenie (4)
11:15serial sensacyjny
Detektyw Murdoch 12: Murdoch bez granic (4)
12:10serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Szpieg, który kochał Murdocha (5)
13:05serial kryminalny
HBO 2
Dounia i księżniczka Aleppo
od 9:15film animowany
Pępek świata 6: The Christmas Wall (9)
10:30serial komediowy
Pępek świata 6: Pam Freakin' Staggs (10)
10:50serial komediowy
W aromacie kawy
11:15komedia romantyczna
Supernowa
12:45dramat obyczajowy
HBO 3
Premiera: Teoria wielkiego podrywu: The Big Bran Hypothesis (2)
od 9:50serial komediowy
Próba
10:15komedia
Wojna o jutro
12:05dramat SF
Warner TV
Północ - północny zachód
od 8:15thriller
Przed wschodem słońca
11:05melodramat
Lego Batman: Film
13:05film animowany
SPORTOWE
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 9:00mecz: Denver Nuggets - Cleveland Cavaliers
Turbokozak Extra
11:00magazyn sportowy
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:10wstęp do meczu
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:25mecz: Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom
CANAL+ Sport 5
Żużel: Krajowa Liga Żużlowa
od 9:40mecz: GTM Start Gniezno - Unia Tarnów
Wysoki Pressing
11:55magazyn sportowy
Eurosport 1
Snooker: Turniej Masters w Londynie
10:00mecz finałowy: Ronnie O'Sullivan - Allister Carter
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
11:30kolarstwo
Kolarstwo kobiet: Tour of Mouscron
13:30kolarstwo
Eurosport 2
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
10:00kolarstwo
Golden moments Rise of the women
11:30magazyn sportowy
Snooker: Turniej Masters w Londynie
12:30mecz finałowy
Polsat Sport
Boks: Polsat Boxing Promotions w Gdańsku
od 8:30waga superpiórkowa: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021
Cafe Futbol
11:00magazyn piłkarski
7. strefa
12:30magazyn siatkarski
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
13:00siatkówka
Polsat Sport Extra
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
od 8:30mecz: Anwil Włocławek - ICON Sea Czarni Słupsk
Boks
11:00boks
Polsat Sport News
Piłka nożna z archiwum
od 8:30
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
11:00koszykówka
Cafe Futbol
13:30magazyn piłkarski
TVP Sport
Retro TVP Sport: Zbigniew Bródka w Soczi (138)
od 8:55magazyn sportowy
Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
10:10mecz ćwierćfinałowy: Athletic Club - FC Barcelona
Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
12:15podsumowanie półfinałów
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!