Ogólnotematyczne

TVP 1
17:00magazyn informacyjny
17:20magazyn informacyjny
18:35teleturniej muzyczny
19:30magazyn informacyjny
20:05magazyn sportowy
20:10felieton
20:15magazyn informacyjny
20:25serial historyczny
TVP 2
od 16:20film familijny
18:00magazyn informacyjny
18:25magazyn sportowy
18:35magazyn informacyjny
18:50cykl reportaży
20:05film sensacyjny
Polsat
od 15:35film przygodowy
17:45serial obyczajowy
17:50reality show
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25program informacyjny
19:30program publicystyczny
TVN
od 14:45film SF
17:50magazyn kulinarny
18:00program kulinarno-rozrywkowy
19:00magazyn informacyjny
19:25magazyn sportowy
19:35magazyn informacyjny
19:45magazyn reporterów
20:00film SF
TVN 7
od 15:25film przygodowy
17:35komedia SF
20:00film sensacyjny
TV 4
od 16:35komedia romantyczna
19:00program popularnonaukowy
20:00film sensacyjny
TV 6
17:00serial fabularno-dokumentalny
18:00serial dokumentalny
20:05program popularnonaukowy
TVP Polonia
17:30magazyn informacyjny
17:55serial obyczajowy
19:25program edukacyjny
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
Tele 5
od 16:15thriller
17:50serial fantasy
zdjęcie
18:50program rozrywkowy
20:00dramat obyczajowy

Filmowe

ale kino+
od 16:35serial kryminalny
18:20komediodramat
20:10serial kryminalny
AXN
od 16:15melodramat
CANAL+
od 15:05thriller
17:35chochliki telewizyjne
17:55mecz: Korona Kielce - Legia Warszawa
20:00dramat obyczajowy
CANAL+ 1
od 16:05thriller
18:35chochliki telewizyjne
18:55mecz: Korona Kielce - Legia Warszawa
CANAL+ Film
od 16:25thriller
18:10film dokumentalny
20:00ceremonia zamknięcia
20:20film krótkometrażowy
20:30melodramat
CANAL+ Seriale
17:00serial kryminalny
17:45serial kryminalny
18:30serial obyczajowy
19:15serial obyczajowy
20:00thriller
20:45film krótkometrażowy
HBO 2
od 15:30dramat obyczajowy
17:10komedia sensacyjna
19:10film fantasy
HBO 3
od 15:55film dla młodzieży
19:00serial komediowy
19:30serial komediowy
20:00serial obyczajowy
Kino Polska
od 16:05komedia
18:00program rozrywkowy
19:00program rozrywkowy
20:00film historyczny
Polsat Film
od 15:50dramat przygodowy
18:55komedia sensacyjna
TNT
od 16:05horror komediowy
18:15serial sensacyjny
19:10serial sensacyjny
20:05serial komediowy
20:30serial komediowy

Sportowe

Eurosport 1
od 14:1521. etap: Monza - Milan - jazda indywidualna na czas
17:15magazyn kolarski
17:30mecz: Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
20:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Eurosport 2
17:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
19:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
nSport+
od 15:30mecz: Get Well Toruń - ROW Rybnik
18:45magazyn sportowy
19:30mecz: CASH BROKER Stal Gorzów - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
Polsat Sport Extra
od 16:00magazyn piłkarski
17:30mecz półfinałowy fazy play-off
20:00wyścig w Wootton w Anglii
Polsat Sport News
17:00program informacyjny
17:07piłka nożna
18:00program informacyjny
18:07piłka nożna
19:00program informacyjny
19:07magazyn piłkarski
20:00program informacyjny
20:07magazyn piłkarski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!