Ogólnotematyczne

TVP 1
15:00magazyn informacyjny
15:10magazyn informacyjny
15:25serial obyczajowy
17:00magazyn informacyjny
17:15magazyn informacyjny
17:25teleturniej muzyczny
17:55magazyn kulinarny
18:05telenowela
18:40serial obyczajowy
TVP 2
od 14:10film dokumentalny
zdjęcie
16:05serial obyczajowy
zdjęcie
17:05serial obyczajowy
18:00magazyn informacyjny
18:30magazyn sportowy
18:35magazyn informacyjny
18:45wielki finał
Polsat
od 14:45serial paradokumentalny
15:50magazyn informacyjny
16:10program informacyjny
16:15magazyn reporterów
16:30serial paradokumentalny
17:00serial paradokumentalny
18:00serial obyczajowy
18:50magazyn informacyjny
TVN
16:00serial paradokumentalny
17:00serial paradokumentalny
18:00serial paradokumentalny
TVN 7
od 14:55serial paradokumentalny
15:55serial kryminalny
zdjęcie
17:00serial obyczajowy
18:00serial kryminalny
TV 4
15:00reality show
zdjęcie
16:00serial obyczajowy
17:00serial obyczajowy
18:00serial fabularny
TV 6
od 14:15program muzyczny
15:15serial fantasy
16:15serial sensacyjny
17:15serial kryminalny
TVP Kultura
15:00magazyn kulturalny
zdjęcie
15:55komedia obyczajowa
Tele 5
od 13:45telezakupy
17:10program muzyczny
18:00serial sensacyjny

Filmowe

AXN
15:00serial fantasy
16:00serial kryminalny
17:00serial kryminalny
18:00serial kryminalny
CANAL+
15:00komedia romantyczna
16:45magazyn sportowy
17:15film dokumentalny
18:45magazyn informacyjny
18:55chochliki telewizyjne
CANAL+ 1
od 13:35dramat biograficzny
15:30magazyn filmowy
16:00komedia romantyczna
17:45magazyn sportowy
18:15film dokumentalny
CANAL+ Film
od 14:05dramat biograficzny
16:00film krótkometrażowy
16:30thriller
18:10dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
od 14:30serial sensacyjny
15:15serial sensacyjny
16:00serial komediowy
16:25serial komediowy
16:50serial sensacyjno-komediowy
17:40serial sensacyjno-komediowy
18:30serial obyczajowy
CBS Europa
od 13:35dramat obyczajowy
15:30dramat historyczny
17:20dramat historyczny
HBO
od 13:45film SF
16:10dramat obyczajowy
HBO 2
od 14:45film animowany
16:05serial komediowy
16:35serial komediowy
17:10dramat obyczajowy
18:55dramat biograficzny
HBO 3
od 13:45film animowany
15:20komediodramat
16:45dramat sensacyjny
Polsat Film
od 14:35komedia przygodowa
zdjęcie
16:45film sensacyjny
18:40komedia obyczajowa
Stopklatka TV
15:00serial obyczajowy
15:55serial komediowy
16:25serial komediowy
zdjęcie
17:00dramat obyczajowy
TNT
od 14:10komedia wojenna
17:10komedia przygodowa

Sportowe

Eurosport 1
zdjęcie
15:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
zdjęcie
17:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Eurosport 2
zdjęcie
od 14:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
zdjęcie
16:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
18:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
nSport+
17:00magazyn sportów motorowych
18:00skrót meczu: BETARD Sparta Wrocław - Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa
18:30skrót meczu: FOGO Unia Leszno - MRGARDEN GKM Grudziądz
Polsat Sport Extra
15:00magazyn lekkoatletyczny
17:50magazyn piłkarski
Polsat Sport News
15:00program informacyjny
16:00program informacyjny
17:00program informacyjny
17:07mecz: Stal Rzeszów - Grupa Azoty Unia Tarnów
18:00program informacyjny
18:07mecz: Stal Rzeszów - Grupa Azoty Unia Tarnów
TVP Sport
15:00magazyn publicystyczny
17:25magazyn dla niepełnosprawnych
17:501. mecz finałowy fazy play-off: Pittsburgh Penguins - Nashville Predators

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!