Ogólnotematyczne

TVP 1
zdjęcie
14:00serial obyczajowy
15:00magazyn informacyjny
15:10magazyn informacyjny
15:20cykl reportaży
17:00magazyn informacyjny
17:15magazyn informacyjny
17:25teleturniej muzyczny
17:55magazyn kulinarny
TVP 2
15:10serial obyczajowy
zdjęcie
16:05serial obyczajowy
17:05serial obyczajowy
Polsat
14:00serial obyczajowy
14:45serial paradokumentalny
15:50magazyn informacyjny
16:10program informacyjny
16:15magazyn reporterów
16:30serial paradokumentalny
17:00serial paradokumentalny
TVN
od 13:30serial paradokumentalny
15:30serial paradokumentalny
16:30serial paradokumentalny
17:00serial paradokumentalny
TVN 7
od 13:55serial fabularno-dokumentalny
14:55serial paradokumentalny
15:55serial kryminalny
17:00serial obyczajowy
TV 4
14:00magazyn policyjny
15:00reality show
16:00serial obyczajowy
17:00serial obyczajowy
TV 6
14:45serial obyczajowy
15:15serial fantasy
16:15serial sensacyjny
17:15serial kryminalny
TVP Polonia
od 13:25dramat psychologiczny
14:20film dokumentalny
15:25magazyn informacyjny
16:30serial obyczajowy
Tele 5
od 13:45telezakupy
17:10program rozrywkowy

Filmowe

ale kino+
od 12:45dramat kostiumowy
zdjęcie
14:40dramat obyczajowy
zdjęcie
16:25dramat obyczajowy
AXN
14:00serial kryminalny
15:00serial fantasy
16:00serial kryminalny
17:00serial fabularno-dokumentalny
CANAL+
15:10film dokumentalny
16:40magazyn filmowy
17:10thriller
CANAL+ 1
od 13:20magazyn muzyczny
14:10magazyn informacyjny
14:20chochliki telewizyjne
16:10film dokumentalny
17:40magazyn filmowy
CANAL+ Family
14:05magazyn informacyjny
14:15chochliki telewizyjne
14:20film przygodowy
16:05film dokumentalny
17:00chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
od 12:30komedia romantyczna
14:15dramat obyczajowy
16:10film krótkometrażowy
16:35film przygodowy
17:50dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
od 13:50film krótkometrażowy
14:20film dokumentalny
15:10dramat obyczajowy
16:50film krótkometrażowy
17:05film krótkometrażowy
17:15film krótkometrażowy
17:35film krótkometrażowy
17:50film krótkometrażowy
CBS Europa
zdjęcie
14:00komedia romantyczna
15:55film przygodowy
17:35film przygodowy
FilmBox
od 13:40serial kryminalny
15:05film przygodowy
17:45serial kryminalny
HBO
14:20czarna komedia
16:05komedia sensacyjna
HBO 2
od 12:40film sensacyjny
15:05film animowany
16:35serial komediowy
17:05serial komediowy
17:40film przygodowy
HBO 3
od 13:20serial komediowy
15:45film sensacyjny
17:35komedia kryminalna
Kino Polska
od 13:05film obyczajowy
14:45dramat wojenny
17:00program rozrywkowy
Polsat Film
od 13:45dramat sensacyjny
16:35dramat obyczajowy
Stopklatka TV
14:00serial obyczajowy
15:50serial komediowy
16:20serial komediowy
16:55film przygodowy
TNT
od 12:20komedia sensacyjna
zdjęcie
14:55komediodramat
17:10komedia

Sportowe

CANAL+ Sport
od 13:15mecz ćwierćfinałowy fazy play-off: NMC Górnik Zabrze - KS Vive Tauron Kielce
15:30magazyn piłkarski
16:30magazyn ligi angielskiej
17:30newsy sportowe
17:40magazyn sportowy
17:50magazyn piłki ręcznej
Eurosport 2
14:30magazyn piłkarski
17:35mecz: Portland Timbers - Vancouver Whitecaps
nSport+
14:15mecz: Get Well Toruń - Stal Gorzów
Polsat Sport
zdjęcie
od 13:00mecze 1. rundy gry pojedynczej
zdjęcie
15:00mecze 1. rundy gry pojedynczej
17:00mecze 1. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
od 12:50wyścig w Montalegre w Portugalii
15:00magazyn lekkoatletyczny
15:40mecz fazy play-off
17:50mecz: PSV Eindhoven - AFC Ajax
Polsat Sport News
14:00program informacyjny
14:07mecz finałowy: Imoco Volley Conegliano - VakifBank Stambuł
15:00program informacyjny
15:07mecz: Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
16:00program informacyjny
16:07mecz: Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
17:00program informacyjny
17:07mecz: Polska - Szwajcaria

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!