Ogólnotematyczne

TVP 1
zdjęcie
14:00serial obyczajowy
15:00magazyn informacyjny
15:15magazyn informacyjny
15:25serial obyczajowy
17:00magazyn informacyjny
17:15magazyn informacyjny
17:25teleturniej muzyczny
17:55magazyn kulinarny
Polsat
14:00serial obyczajowy
14:45serial paradokumentalny
15:50magazyn informacyjny
16:10program informacyjny
16:15magazyn reporterów
16:30serial paradokumentalny
17:00serial paradokumentalny
TVN
14:00serial paradokumentalny
16:00serial paradokumentalny
17:00serial paradokumentalny
TVN 7
od 13:55serial fabularno-dokumentalny
14:55serial paradokumentalny
17:00serial obyczajowy
TV 4
14:00program popularnonaukowy
15:00reality show
16:00serial obyczajowy
17:00serial obyczajowy
TV 6
od 13:45serial obyczajowy
14:15program muzyczny
15:15serial fantasy
16:15serial sensacyjny
17:15serial kryminalny
TV Puls
od 13:50telenowela
14:50telenowela
15:50program rozrywkowy
16:20program rozrywkowy
TVP Polonia
od 13:25serial obyczajowy
15:25magazyn informacyjny
zdjęcie
15:40talk-show
17:20program edukacyjny
17:30magazyn informacyjny
17:50reportaż
Tele 5
od 13:45telezakupy
17:10program muzyczny

Filmowe

ale kino+
od 13:30dramat obyczajowy
15:00film krótkometrażowy
zdjęcie
15:50dramat kostiumowy
AXN
od 13:20serial fabularno-dokumentalny
14:20serial fantasy
15:20serial kryminalny
CANAL+
14:00komedia romantyczna
15:30film fantasy
CANAL+ 1
od 12:05film SF
14:15chochliki telewizyjne
14:50magazyn informacyjny
15:00komedia romantyczna
16:30film fantasy
CANAL+ Family
od 13:10film familijny
14:35magazyn informacyjny
14:45chochliki telewizyjne
14:50film krótkometrażowy
15:00film krótkometrażowy
15:05komedia romantyczna
16:40chochliki telewizyjne
17:10film SF
CANAL+ Film
14:00magazyn filmowy
16:10film krótkometrażowy
CANAL+ Seriale
14:05film krótkometrażowy
14:20etiuda filmowa
14:45serial obyczajowy
15:30serial obyczajowy
16:15serial kryminalny
17:15serial kryminalny
CBS Europa
od 12:55film kostiumowy
15:10film biograficzny
17:05film biograficzny
HBO 2
od 13:55serial obyczajowy
14:50serial obyczajowy
15:40serial obyczajowy
16:35serial obyczajowy
17:25serial obyczajowy
HBO 3
od 13:25film animowany
15:00dramat biograficzny
Kino Polska
od 12:30dramat psychologiczny
14:35dramat wojenny
Polsat Film
od 12:10film animowany
14:15dramat historyczny
17:00komediodramat
TNT
14:00dramat biograficzny
16:40czarna komedia

Sportowe

CANAL+ Sport
od 13:10mecz: Arsenal FC - Everton FC
15:15mecz finałowy: NMC Górnik Zabrze - Sandra SPA Pogoń Szczecin
17:30newsy sportowe
17:45magazyn sportowy
Eurosport 1
od 13:1519. etap: Innichen - Piancavallo
17:15magazyn kolarski
17:30magazyn piłkarski
nSport+
od 13:30magazyn piłkarski
14:30magazyn ligi polskiej
16:00magazyn ligi polskiej
17:00magazyn sportowy
17:45mecz finałowy Konferencji Wschodniej: Boston Celtics - Cleveland Cavaliers
Polsat Sport
14:00magazyn piłkarski
17:304. mecz półfinałowy fazy play-off: BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Stelmet BC Zielona Góra
Polsat Sport Extra
od 13:30magazyn sportowy
14:301. mecz półfinałowy gry pojedynczej
16:302. mecz półfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport News
od 13:301. mecz półfinałowy gry pojedynczej
15:002. mecz półfinałowy gry pojedynczej
17:00program informacyjny
17:07mecz: Orzeł Łódź - Stal Rzeszów
TVP Sport
14:001. mecz półfinałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!