Ogólnotematyczne

TVP 1
14:05program muzyczny
15:05serial obyczajowy
17:00magazyn informacyjny
17:20magazyn informacyjny
TVP 2
14:00teleturniej
14:35program popularnonaukowy
zdjęcie
16:20program rozrywkowy
Polsat
od 13:40film animowany
zdjęcie
15:50program rozrywkowy
17:50reality show
TVN
od 13:55film SF
16:55serial kryminalny
17:50magazyn kulinarny
TVN 7
14:05serial obyczajowy
15:10dramat wojenny
TV 4
od 13:00komedia
14:55film fantasy
16:55komedia romantyczna
TV 6
od 12:35film fantasy
14:25komedia fantasy
16:20komedia fantasy
TVP Kultura
14:45cykl reportaży
15:55recital jubileuszowy Wojciecha Młynarskiego
Tele 5
od 12:30film obyczajowy
15:50film sensacyjny
17:50serial przygodowy

Filmowe

AXN
14:05serial sensacyjny
zdjęcie
15:05serial kryminalny
zdjęcie
16:05serial kryminalny
17:05komedia romantyczna
CANAL+
od 13:20thriller
14:55dramat biograficzny
16:35chochliki telewizyjne
16:50magazyn informacyjny
17:00gala wręczenia nagród
CANAL+ 1
od 12:15dramat biograficzny
14:20thriller
15:55dramat biograficzny
17:35chochliki telewizyjne
17:50magazyn informacyjny
CANAL+ Family
14:05magazyn informacyjny
14:15chochliki telewizyjne
14:25film krótkometrażowy
14:50film przygodowy
CANAL+ Film
16:15magazyn informacyjny
16:25dramat przygodowy
CBS Europa
od 13:30film przygodowy
15:20film przygodowy
HBO
od 13:30film SF
15:50dramat obyczajowy
HBO 2
od 13:00film animowany
15:55dramat obyczajowy
17:40komedia romantyczna
HBO 3
od 12:55film przygodowy
14:40film dokumentalny
15:35dramat SF
Kino Polska
od 12:25komedia obyczajowa
14:10dramat obyczajowy
16:25komedia obyczajowa
Stopklatka TV
od 13:30komedia
zdjęcie
15:30komedia romantyczna
17:55komedia
TNT
od 13:25western komediowy
15:20film wojenny

Sportowe

CANAL+ Sport
od 13:50film dokumentalny
14:40magazyn piłkarski
16:20magazyn sportowy
16:55mecz fazy play-off: Montpellier HB - KS Vive Tauron Kielce
Eurosport 2
15:00mecz: New York Red Bulls - Real Salt Lake
16:15mecz: New England Revolution - Minnesota United
nSport+
od 13:00mecz ćwierćfinałowy: Banvit BK - MHP Riesen Ludwigsburg
15:00mecz fazy play-off: HBC Nantes - Paris Saint-Germain Handball
17:30magazyn piłkarski
Polsat Sport
od 12:30mecz: Asseco Gdynia - Stelmet BC Zielona Góra
14:45mecz: Polski Cukier Muszynianka - Enea PTPS Piła
Polsat Sport Extra
od 13:40magazyn lekkoatletyczny
16:30magazyn tenisowy
17:10magazyn sportowy
Polsat Sport News
14:00program informacyjny
15:00program informacyjny
15:07mecz: Bułgaria - Holandia
16:00program informacyjny
16:07mecz: Bułgaria - Holandia
17:00program informacyjny
17:07magazyn sportowy
17:50mecz: Armenia - Kazachstan

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!