Ogólnotematyczne

TVP 1
zdjęcie
0:35film sensacyjny
2:45magazyn interwencyjny
3:45telenowela dokumentalna
TVP 2
od 23:45dramat sensacyjny
zdjęcie
1:30dramat obyczajowy
Polsat
od 23:30film sensacyjny
2:10program rozrywkowy
TVN
od 22:30komedia romantyczna
zdjęcie
0:40komedia sensacyjna
3:35interaktywny program rozrywkowy
TVN 7
2:40interaktywny program rozrywkowy
TV 4
od 22:50dramat wojenny
1:00program rozrywkowy
2:00magazyn reporterów
2:15program publicystyczny
2:35magazyn
3:00program muzyczny
TV 6
od 22:55film sensacyjny
0:55serial dokumentalny
zdjęcie
1:55magazyn policyjny
3:00program muzyczny
TVP Kultura
od 23:20film dokumentalny
0:50dramat kostiumowy
Tele 5
od 23:05film erotyczny
0:40program rozrywkowy

Filmowe

ale kino+
od 22:10melodramat
0:15thriller
1:55film krótkometrażowy
2:15film krótkometrażowy
2:45etiuda filmowa
3:20etiuda filmowa
3:35film krótkometrażowy
3:50film krótkometrażowy
AXN
1:40serial kryminalny
2:25serial kryminalny
CANAL+
od 22:30western
3:10chochliki telewizyjne
3:40film krótkometrażowy
CANAL+ Family
od 23:35serial dokumentalny
0:40dramat obyczajowy
2:10film obyczajowy
CANAL+ Film
od 22:15dramat obyczajowy
1:50film obyczajowy
3:40dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
od 23:55film krótkometrażowy
0:15film wojenny
2:30magazyn filmowy
3:00chochliki telewizyjne
3:30film obyczajowy
CBS Europa
od 23:30melodramat
2:35dramat wojenny
FilmBox
1:55komedia romantyczna
3:20komedia romantyczna
HBO
od 23:40film sensacyjny
1:40thriller
3:05komedia
HBO 2
od 23:35serial obyczajowy
0:35serial sensacyjny
1:30komediodramat
3:00film dokumentalny
HBO 3
od 22:50dramat wojenny
0:40serial obyczajowy
1:40serial komediowy
2:30serial obyczajowy
3:20serial obyczajowy
Kino Polska
od 23:45dramat psychologiczny
Polsat Film
od 23:15thriller
1:30dramat obyczajowy
3:40serial paradokumentalny
Stopklatka TV
zdjęcie
0:05serial kryminalny
1:10serial kryminalny
2:25dramat obyczajowy
TNT
od 22:50film sensacyjny
1:10film sensacyjny
3:20film sensacyjny

Sportowe

CANAL+ Sport
od 23:45rewanżowy mecz ćwierćfinałowy play-off: HC Vardar - SG Flensburg-Handewitt
2:00mecz: Liverpool FC - Crystal Palace FC
nSport+
od 21:50mecz: Get Well Toruń - Stal Gorzów
0:20magazyn sportowy
0:40magazyn żużlowy
Polsat Sport
od 22:30waga superśrednia: Martin Murray - Gabriel Rosado
zdjęcie
0:30boks
2:00mecz: Czarnogóra - Polska
Polsat Sport Extra
od 22:50mecz 1/8 finału gry pojedynczej
1:00magazyn siatkarski
Polsat Sport News
od 23:10mecz finałowy: Imoco Volley Conegliano - VakifBank Stambuł
2:30magazyn sportów walki
TVP Sport
od 22:55mecz fazy grupowej: Ekwador - Senegal
0:25magazyn tenisowy
0:55skróty meczów półfinałowych
1:30mecz 2. rundy fazy play-off: Washington Capitals - Pittsburgh Penguins
2:15Najpiękniejsze gole NHL
2:20skrót meczu: Polska - Ukraina
2:30mecz 2. rundy fazy play-off: Washington Capitals - Pittsburgh Penguins
3:15skrót meczu: Kazachstan - Polska
3:25mecz 2. rundy fazy play-off: Washington Capitals - Pittsburgh Penguins

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!