Program TV

Ogólnotematyczne

TVP 1 /HD
20:00
20:10
21:25magazyn interwencyjny
22:20cykl dokumentalny
22:30film biograficzny
TVP 2 /HD
20:05serial obyczajowy
20:40serial fabularno-dokumentalny
21:05serial fabularno-dokumentalny
21:40gala wręczenia nagród Akademii Fonograficznej
23:30komedia obyczajowa
Polsat /HD
20:05serial paradokumentalny
zdjęcie
21:05serial obyczajowy
zdjęcie
22:05serial obyczajowy
23:05dramat kryminalny
TVN /HD
20:05serial obyczajowy
20:45serial fabularno-dokumentalny
22:30komedia
TV 4
21:50film fantasy
TVN 7
20:00komedia obyczajowa
21:55serial kryminalny
TV Puls 2
21:00serial komediowy
22:30program rozrywkowy
23:00program rozrywkowy
Polsat 2
20:45magazyn reporterów
21:00serial paradokumentalny

Filmowe

AXN /HD
20:00serial sensacyjny
22:00serial kryminalny
HBO /HD
20:10dramat obyczajowy
22:10dramat obyczajowy
23:45thriller
Polsat Film
od 18:40komedia romantyczna
zdjęcie
21:00komedia romantyczna
23:00dramat wojenny

Sportowe

Eurosport /HD
23:00mecz półfinałowy: Kairat Ałmaty - Dinamo Moskwa
Polsat Sport /HD
20:30waga ciężka: Marcin Rekowski - Oliver McCall
22:00waga junior ciężka: Mateusz Masternak - Stjepan Vugdelija

Informacyjne

Polsat News
20:00program informacyjny
21:25program informacyjny
21:30magazyn
22:00magazyn informacyjny
23:00program informacyjny
23:50program informacyjny
23:55program publicystyczny
TVN24 /HD
20:00program publicystyczny
20:30magazyn
21:30magazyn informacyjny
22:00program rozrywkowy
23:00magazyn publicystyczny
TVP Info
od 19:57program publicystyczny
20:12program publicystyczny
20:44program informacyjny
20:52
21:00program informacyjny
21:08
21:15magazyn
21:50program informacyjny
21:52program informacyjny
22:30program publicystyczny
23:15program informacyjny
23:56program informacyjny

Dokumentalne

Rozrywkowe i muzyczne

Lifestylowe

TLC
od 19:30program medyczny
20:30serial dokumentalny
23:30program rozrywkowy
TVN Style
od 19:50program rozrywkowy
21:20serial dokumentalny
22:25magazyn poradnikowy
22:55reality show
23:25film dokumentalny
TVN Turbo
od 19:45program rozrywkowy
21:00mecz półfinałowy: Sevilla FC - Valencia CF

Dla dzieci

Cartoon Network
od 19:50serial animowany
20:15serial animowany
20:20serial animowany
20:35serial animowany
21:00serial animowany
21:05serial animowany
21:55serial animowany
22:10serial animowany
22:20serial animowany
22:45serial animowany
22:55serial animowany
23:20serial animowany
23:50serial animowany
23:55serial animowany
Disney Channel
20:00serial komediowy
20:50serial komediowy
21:15serial komediowy
21:40serial dla młodzieży
22:05serial dla młodzieży
22:30serial komediowy
22:55serial komediowy
23:20serial komediowy
23:30serial komediowy
23:45serial animowany
Disney Junior
od 19:55serial animowany
20:20serial animowany
20:45serial animowany
21:10serial animowany
21:35serial animowany
21:50serial animowany
22:35serial animowany
22:50serial animowany
23:10serial animowany
23:50serial animowany
Disney XD
od 19:40serial animowany
20:10serial komediowy
20:35serial komediowy
21:00serial komediowy
22:20serial animowany
22:45serial animowany
23:10serial animowany
23:35serial animowany

Lokalne

TVS /HD
20:30serial kryminalny
21:25serial dokumentalny
21:55serial fabularno-dokumentalny
23:00program rozrywkowy

Możesz wybrać jakie stacje mają się pokazywać na tej stronie!