Ogólnotematyczne

TVP 1
20:05magazyn sportowy
20:10magazyn piłkarski
20:15magazyn informacyjny
zdjęcie
20:35mecz fazy grupowej: Sporting CP - Legia Warszawa
TVN
od 19:50magazyn reporterów
20:10magazyn kulinarny
20:15serial obyczajowy
20:55telenowela
21:30reality show
23:30thriller
TV 4
zdjęcie
21:00dramat wojenny
TV 6
20:00program popularnonaukowy
23:00film sensacyjny
TV Puls
zdjęcie
20:00western
23:15horror komediowy
TVP Polonia
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:40magazyn informacyjny
21:50magazyn informacyjny
22:20magazyn
Tele 5
20:10film sensacyjny
21:50program rozrywkowy
22:25magazyn motoryzacyjny
23:05film erotyczny

Filmowe

ale kino+
od 18:10dramat obyczajowy
21:55horror
23:50dramat obyczajowy
AXN
22:00serial sensacyjny
23:00serial sensacyjny
CANAL+
20:40mecz fazy grupowej: Sporting CP - Legia Warszawa
CANAL+ 1
od 19:00thriller
21:40mecz fazy grupowej: Sporting CP - Legia Warszawa
CANAL+ Family
20:00komedia romantyczna
21:40komedia
CANAL+ Film
20:00dramat obyczajowy
21:35film sensacyjny
23:05film biograficzny
CANAL+ Seriale
20:00serial przygodowy
21:10serial komediowy
21:35serial komediowy
22:00serial komediowy
22:20serial komediowy
22:45komedia sensacyjna
CBS Europa
od 18:30dramat wojenny
zdjęcie
21:00komedia kryminalna
23:05film sensacyjny
FilmBox
od 19:55serial kryminalny
zdjęcie
21:00dramat obyczajowy
23:05melodramat
HBO
od 18:35musical
20:10thriller
21:35komedia
23:20film SF
HBO 2
od 19:40film kryminalny
21:00dramat obyczajowy
23:00serial obyczajowy
HBO 3
od 19:50serial obyczajowy
21:00serial obyczajowy
21:50serial obyczajowy
Stopklatka TV
zdjęcie
20:00komedia
zdjęcie
21:50dramat obyczajowy

Sportowe

CANAL+ Sport
od 19:35magazyn piłkarski
20:40mecz fazy grupowej: Borussia Dortmund - Real Madryt CF
22:45magazyn sportowy
23:30magazyn sportowy
23:45magazyn piłki ręcznej
Eurosport 1
21:15magazyn piłkarski
21:457. etap: Bornem - Geraardsbergen
23:25magazyn informacyjny
23:30żeglarstwo
Eurosport 2
od 19:15mecz: Dackarna - Rospiggarna
20:55magazyn informacyjny
22:00mecz: Los Angeles Galaxy - Seattle Sounders
23:30magazyn piłkarski
23:55magazyn informacyjny
nSport+
20:00magazyn sportowy
20:15magazyn piłkarski
20:40mecz fazy grupowej: Leicester City FC - FC Porto
22:45mecz fazy grupowej: Sevilla FC - Olympique Lyon
Polsat Sport
od 17:45mecz 1/8 finału: Chojniczanka Chojnice - Wisła Kraków
20:10waga junior ciężka: Adam Balski - Walery Brudow; waga półciężka: Robert Parzeczewski - Beka Aduashvili
22:20waga lekka: Anthony Crolla - Jorge Linares
Polsat Sport Extra
od 19:10boks
20:20mecz 1/8 finału: Chojniczanka Chojnice - Wisła Kraków
22:30mecz: SBV Excelsior Rotterdam - PSV Eindhoven
Polsat Sport News
21:00program informacyjny
21:07magazyn sportów walki
22:00magazyn piłkarski
23:00mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Puławy
TVP Sport
od 19:45magazyn piłkarski
20:20magazyn piłkarski
20:50mecz 2. rundy: Agnieszka Radwańska - Jekaterina Makarowa
23:00program informacyjny
23:15magazyn piłkarski
23:20program publicystyczny
23:50mecz finałowy: Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!