Program TV

Ogólnotematyczne

TVP 1 /HD
20:00
20:05magazyn piłkarski
20:10
23:05komedia obyczajowa
TVN /HD
od 19:50magazyn reporterów
20:10serial obyczajowy
20:50program kulinarno-rozrywkowy
zdjęcie
21:30serial obyczajowy
22:30talk-show
23:30magazyn reporterów
TV 4
20:00magazyn policyjny
21:30serial fabularno-dokumentalny
zdjęcie
22:00film katastroficzny
23:55program rozrywkowy
TV Puls
20:00serial przygodowy
21:00serial przygodowy
23:00serial sensacyjny
TV Puls 2
20:00serial dokumentalny
20:30serial dokumentalny
21:00serial dokumentalny
22:30telenowela
23:30serial dokumentalny

Filmowe

AXN /HD
21:00serial sensacyjny
22:00serial sensacyjny
23:00serial kryminalny
HBO /HD
od 18:15komedia romantyczna
20:10dramat wojenny
zdjęcie
22:00dramat obyczajowy

Sportowe

Polsat Sport /HD
20:00magazyn sportów walki
21:10waga junior ciężka: Krzysztof Głowacki - Thierry Karl
23:20boks
TVP Sport
od 19:40magazyn piłkarski
20:45mecz fazy grupowej: Maria Szarapowa - Caroline Wozniacki
22:05mecz fazy grupowej: Petra Kvitova - Agnieszka Radwańska
23:25program informacyjny
23:35magazyn piłkarski
23:45film dokumentalny

Informacyjne

Polsat News
20:00program informacyjny
21:25program informacyjny
21:30magazyn
22:00magazyn informacyjny
23:00program informacyjny
23:50program informacyjny
23:55program publicystyczny
TVN24 /HD
20:00program publicystyczny
20:30magazyn
21:00magazyn
21:30magazyn informacyjny
22:00program rozrywkowy
23:00magazyn publicystyczny
TVP Info
od 19:57program publicystyczny
20:12program publicystyczny
20:44program informacyjny
21:00program informacyjny
21:15magazyn
21:50program informacyjny
21:51program informacyjny
22:55program informacyjny
23:45program informacyjny

Dokumentalne

Rozrywkowe i muzyczne

Lifestylowe

TLC
20:00serial dokumentalny
21:00serial dokumentalny
23:00serial dokumentalny
TVN Style
20:05reality show
20:50program rozrywkowy
21:20program rozrywkowy
22:55program rozrywkowy
23:40reality show
TVN Turbo
20:05program rozrywkowy
20:35serial fabularno-dokumentalny
21:05serial fabularno-dokumentalny
21:30serial dokumentalny
22:00magazyn informacyjny
22:55program rozrywkowy
23:25program rozrywkowy
23:55program rozrywkowy

Dla dzieci

Disney Channel
20:00serial komediowy
20:50serial dla młodzieży
21:20magazyn kulinarny
21:35magazyn kulinarny
21:50serial komediowy
22:20serial dla dzieci
22:50serial komediowy
23:45serial animowany
Disney Junior
od 19:45serial animowany
20:10serial animowany
20:35serial animowany
21:05program dla dzieci
21:30serial animowany
21:40serial animowany
21:55serial animowany
22:10serial animowany
22:25serial animowany
22:35serial animowany
22:50program dla dzieci
23:15serial animowany
23:25serial animowany
23:40serial animowany
23:50serial animowany
Disney XD
20:05serial animowany
20:35serial animowany
21:00serial animowany
21:25serial animowany
21:55serial animowany
22:45serial animowany
23:35serial animowany

Lokalne

TVS /HD
20:30program ekonomiczny
20:55serial dokumentalny
21:25serial dokumentalny
22:20serial dokumentalny
22:50serial dokumentalny
23:25serial kryminalny

Możesz wybrać jakie stacje mają się pokazywać na tej stronie!