Ogólnotematyczne

TVP 1
17:00magazyn informacyjny
17:20magazyn informacyjny
zdjęcie
17:30program muzyczny
zdjęcie
18:35serial historyczny
19:30magazyn informacyjny
20:05magazyn sportowy
20:10magazyn piłkarski
20:15magazyn informacyjny
20:35mecz finałowy: Juventus FC - Real Madryt CF
TVP 2
18:00magazyn informacyjny
18:30magazyn sportowy
18:40magazyn informacyjny
zdjęcie
19:05teleturniej
Polsat
od 16:55program rozrywkowy
18:20serial dokumentalny
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25program informacyjny
TVN
od 16:40magazyn poradnikowy
17:15program rozrywkowy
19:00magazyn informacyjny
19:25magazyn sportowy
19:35magazyn informacyjny
19:45magazyn reporterów
20:00film animowany
TVN 7
od 16:35komedia SF
19:00film obyczajowy
TV 4
od 16:35film fantasy
19:00program popularnonaukowy
20:00serial obyczajowy
TV 6
17:00program rozrywkowy
18:00serial fabularno-dokumentalny
19:00serial fabularno-dokumentalny
20:00program popularnonaukowy
TVP Kultura
od 16:55komedia obyczajowa
18:25magazyn kulturalny
19:20cykl dokumentalny
20:20dramat biograficzny
Tele 5
od 16:50serial sensacyjny
18:10serial fantasy
19:00serial kryminalny

Filmowe

ale kino+
od 16:20dramat kostiumowy
zdjęcie
18:10dramat biograficzny
20:10thriller
AXN
zdjęcie
17:05film SF
zdjęcie
19:25film przygodowy
CANAL+
20:25mecz finałowy: Juventus FC - Real Madryt FC
CANAL+ Family
17:00komediodramat
18:40dramat obyczajowy
CANAL+ Film
od 16:40film katastroficzny
18:40magazyn informacyjny
20:00dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
17:00serial sensacyjny
17:45film dokumentalny
18:35film dokumentalny
19:15film krótkometrażowy
20:00serial kryminalny
20:45serial kryminalny
CBS Europa
od 15:15komedia fantasy
17:10komedia romantyczna
19:05komedia obyczajowa
HBO
od 16:50dramat obyczajowy
20:10serial historyczny
HBO 2
od 15:15dramat biograficzny
19:35thriller
HBO 3
od 15:40komedia sensacyjna
17:20dramat obyczajowy
zdjęcie
19:00serial obyczajowy
20:00serial obyczajowy
Kino Polska
od 15:45dramat obyczajowy
18:00dramat obyczajowy
20:00dramat biograficzny
Polsat Film
od 16:20film SF
18:35komedia sensacyjna
Stopklatka TV
od 15:50komedia sensacyjna
20:00horror
TNT
od 14:50film przygodowy
18:45horror

Sportowe

CANAL+ Sport
17:00magazyn ligi angielskiej
17:45mecz półfinałowy: HC Vardar - FC Barcelona Lassa
Eurosport 1
17:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
19:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Eurosport 2
17:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
19:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
20:45mecz 3. rundy gry pojedynczej
nSport+
20:00magazyn sportowy
20:10magazyn piłkarski
Polsat Sport
od 16:50mecz: Iran - Brazylia
20:00boks
Polsat Sport Extra
od 15:05sesja kwalifikacyjna w klasie Moto2
17:202. mecz finałowy fazy play-off
20:00mecz: Rosja - Francja

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!