Ogólnotematyczne

TVP 1
8:00magazyn informacyjny
8:10magazyn informacyjny
8:15program publicystyczny
zdjęcie
8:40serial obyczajowy
9:40serial kostiumowy
10:45serial obyczajowy
TVP 2
8:50magazyn informacyjny
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
10:55serial obyczajowy
Polsat
od 7:50serial paradokumentalny
8:50serial fabularno-dokumentalny
9:20serial fabularno-dokumentalny
10:50serial paradokumentalny
11:50serial paradokumentalny
TVN
8:00teleturniej
9:35serial paradokumentalny
10:35serial paradokumentalny
11:35serial paradokumentalny
TVN 7
zdjęcie
8:05serial kryminalny
10:20telezakupy
11:55serial paradokumentalny
TV 6
8:00serial sensacyjny
9:00program popularnonaukowy
10:00film dokumentalny
TVP Polonia
8:50magazyn informacyjny
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
11:05magazyn informacyjny
11:25magazyn
TVP Kultura
zdjęcie
8:45film obyczajowy
zdjęcie
9:30film obyczajowy

Filmowe

ale kino+
9:45film krótkometrażowy
zdjęcie
10:25dramat obyczajowy
AXN
8:00serial kryminalny
9:00serial kryminalny
10:00serial sensacyjny
11:00serial sensacyjny
CANAL+
od 6:15dramat biograficzny
8:10magazyn muzyczny
9:00komedia romantyczna
10:30magazyn sportowy
CANAL+ 1
od 7:15dramat biograficzny
9:10magazyn muzyczny
10:00komedia romantyczna
11:30magazyn sportowy
CANAL+ Family
od 7:15film animowany
8:35magazyn informacyjny
8:45chochliki telewizyjne
8:50film animowany
10:15chochliki telewizyjne
10:45serial dokumentalny
11:35magazyn muzyczny
CANAL+ Film
9:40chochliki telewizyjne
10:10dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
8:05serial animowany
8:10serial animowany
8:15serial animowany
8:25serial animowany
8:35film krótkometrażowy
8:45film krótkometrażowy
9:40etiuda filmowa
10:00film dokumentalny
11:00serial obyczajowy
11:45serial obyczajowy
CBS Europa
od 6:15film obyczajowy
8:10film przygodowy
9:55film przygodowy
11:40film obyczajowy
FilmBox
8:00dramat obyczajowy
10:40film SF
HBO
zdjęcie
8:45komedia romantyczna
11:30dramat obyczajowy
HBO 2
od 7:30dramat wojenny
11:50dramat obyczajowy
HBO 3
od 7:45magazyn filmowy
8:15film sensacyjny
Kino Polska
od 7:45
9:00dramat obyczajowy
Polsat Film
od 7:15serial obyczajowy
8:15serial obyczajowy
10:15film kostiumowy
11:50film przygodowy
TNT
od 7:45film familijny

Sportowe

CANAL+ Sport
od 6:30mecz finałowy: FC Barcelona - CD Alaves
10:35BMW International Open - finał
Eurosport 1
od 7:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
9:00magazyn sportów motocyklowych
10:00magazyn piłkarski
10:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
Eurosport 2
od 7:00mecz finałowy: Stephen Maguire - Ryan Day
9:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
nSport+
zdjęcie
8:00mecz: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - FOGO Unia Leszno
10:45magazyn piłkarski
11:45magazyn piłkarski
Polsat Sport
od 7:00mecz fazy grupowej: Portugalia - Hiszpania
9:00mecz fazy grupowej: Włochy - NIemcy
11:00mecz fazy grupowej: Serbia - Hiszpania
Polsat Sport Extra
od 7:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
9:10magazyn sportów walki
11:20mecz półfinałowy gry pojedynczej
TVP Sport
od 7:50mecz fazy grupowej: Chile - Australia
9:55mecz fazy grupowej: Niemcy - Kamerun

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!