Ogólnotematyczne

TVP 1
8:00magazyn informacyjny
8:10magazyn informacyjny
8:15program publicystyczny
zdjęcie
8:40serial obyczajowy
9:35serial kostiumowy
10:35serial obyczajowy
11:30serial dokumentalny
TVP 2
8:50magazyn informacyjny
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
10:50serial obyczajowy
Polsat
od 7:50serial paradokumentalny
8:50serial fabularno-dokumentalny
9:20serial fabularno-dokumentalny
10:50serial paradokumentalny
11:50serial paradokumentalny
TVN
8:00serial paradokumentalny
8:35serial obyczajowy
10:35serial paradokumentalny
11:35serial paradokumentalny
TVN 7
od 7:15serial fabularno-dokumentalny
8:15serial obyczajowy
9:15serial komediowy
9:45serial komediowy
10:20telezakupy
11:55serial paradokumentalny
TV 4
8:30serial animowany
9:00program rozrywkowy
10:00serial obyczajowy
11:00serial fabularny
TV 6
8:00serial sensacyjny
9:00program popularnonaukowy
10:00film dokumentalny
TVP Polonia
8:50magazyn informacyjny
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
11:00magazyn

Filmowe

ale kino+
zdjęcie
8:00serial kryminalny
9:45dramat historyczny
AXN
od 7:25serial kryminalny
8:25serial kryminalny
9:20serial sensacyjny
10:15serial kryminalny
11:15serial kryminalny
CANAL+
od 7:15dramat obyczajowy
8:50magazyn muzyczny
zdjęcie
9:40dramat psychologiczny
11:30dramat biograficzny
CANAL+ 1
od 7:25serial dokumentalny
8:15dramat obyczajowy
9:50magazyn muzyczny
10:40dramat psychologiczny
CANAL+ Family
8:50magazyn informacyjny
9:00chochliki telewizyjne
9:05film biograficzny
10:50chochliki telewizyjne
11:20serial dokumentalny
CANAL+ Film
8:05film fantasy
9:45dramat biograficzny
11:35magazyn informacyjny
11:45film krótkometrażowy
CANAL+ Seriale
8:00serial szpiegowski
9:00serial szpiegowski
9:55chochliki telewizyjne
10:10magazyn informacyjny
10:30serial obyczajowy
11:15serial obyczajowy
CBS Europa
od 7:00film przygodowy
8:50film przygodowy
10:40film przygodowy
FilmBox
od 7:40
8:15western komediowy
11:10serial przygodowy
HBO
od 7:55komedia
9:15magazyn filmowy
9:45film animowany
11:20film familijny
Polsat Film
od 7:55serial obyczajowy
8:55komedia wojenna
11:00komedia
TNT
od 6:30western
zdjęcie
10:05film SF
11:50film SF

Sportowe

CANAL+ Sport
8:00magazyn sportowy
8:15mecz: Wisła Płock - Legia Warszawa
11:45mecz: Huddersfield Town FC - Newcastle United FC
Eurosport 2
od 7:302. etap: Nimes - Gruissan
8:30najlepsze z kolarstwa
8:45mecz: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin
11:00mecz: Piast Gliwice - Korona Kielce
nSport+
od 6:00mecz: Cracovia - Górnik Zabrze
8:15magazyn sportowy
zdjęcie
9:00mecz: Get Well Toruń - MRGARDEN GKM Grudziądz
11:45mecz: BETARD Sparta Wrocław - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
Polsat Sport
8:00mecz: NAC Breda - PSV Eindhoven
10:00mecz: Górnik Łęczna - Stal Mielec
Polsat Sport News
od 7:00program sportowy
8:10mecz: GKS Tychy - Drutex-Bytovia
10:20mecz: Sparta Praga - 1. FC Slovácko
TVP Sport
9:00skrót meczu mecz fazy play-off: Legia Warszawa - FK Sheriff Tiraspol
9:50mecz finałowy gry pojedynczej
11:35magazyn tenisowy

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!