Ogólnotematyczne

TVP 1
8:00magazyn informacyjny
8:10magazyn informacyjny
8:15program publicystyczny
zdjęcie
8:40serial obyczajowy
10:35serial obyczajowy
TVP 2
8:50magazyn informacyjny
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
10:45magazyn informacyjny
11:00serial obyczajowy
Polsat
zdjęcie
8:00serial paradokumentalny
9:00serial fabularno-dokumentalny
9:30serial fabularno-dokumentalny
10:00serial paradokumentalny
11:00serial paradokumentalny
TVN
8:00magazyn
10:55serial paradokumentalny
TVN 7
8:05serial kryminalny
9:10serial obyczajowy
10:20telezakupy
11:55serial paradokumentalny
TV 4
od 7:55serial animowany
8:35serial animowany
9:00serial sensacyjny
10:00reality show
11:00serial fabularny
TV 6
8:00serial sensacyjny
9:00program popularnonaukowy
TVP Polonia
8:50magazyn informacyjny
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
10:45magazyn informacyjny
11:05magazyn informacyjny
11:25program publicystyczny
11:40magazyn
Tele 5
od 7:20
11:30program interaktywny

Filmowe

ale kino+
8:00serial kryminalny
8:55serial kryminalny
9:55film kryminalny
11:50komediodramat
AXN
8:05serial kryminalny
9:05serial fantasy
10:05serial sensacyjny
11:05serial sensacyjny
CANAL+
od 7:50magazyn muzyczny
8:45komedia
10:20magazyn sportowy
10:55dramat kryminalny
CANAL+ 1
od 7:15dramat obyczajowy
8:50magazyn muzyczny
9:45komedia
11:20magazyn sportowy
11:55dramat kryminalny
CANAL+ Family
od 7:15film familijny
8:40magazyn informacyjny
8:50chochliki telewizyjne
8:55film familijny
10:40chochliki telewizyjne
11:10serial dokumentalny
CANAL+ Film
8:00chochliki telewizyjne
9:40dramat biograficzny
11:25magazyn informacyjny
11:35chochliki telewizyjne
11:40thriller
CANAL+ Seriale
od 7:55serial sensacyjno-komediowy
8:40serial sensacyjny
9:25serial sensacyjny
10:10film krótkometrażowy
10:35film krótkometrażowy
10:45film krótkometrażowy
11:00serial obyczajowy
11:45serial obyczajowy
CBS Europa
od 7:20film biograficzny
9:15film biograficzny
11:10thriller
FilmBox
od 7:15serial kryminalny
9:05serial obyczajowy
10:55komedia romantyczna
HBO
od 7:45thriller
9:10komedia
10:45komediodramat
HBO 3
od 6:00dramat biograficzny
8:25magazyn filmowy
10:45film kostiumowy
Kino Polska
od 6:00film sensacyjny
9:40film obyczajowy
Polsat Film
8:00serial obyczajowy
zdjęcie
9:00komedia obyczajowa
11:05baśń filmowa
TNT
od 7:45dramat szpiegowski
9:10horror komediowy
11:05komedia

Sportowe

CANAL+ Sport
od 6:00transmisja łączona z meczów: Watford FC - Manchester City FC i Liverpool FC - Middlesbrough FC
8:10magazyn piłki ręcznej
8:45magazyn sportowy
zdjęcie
9:00mecz finałowy Konferencji Wschodniej: Cleveland Cavaliers - Boston Celtics
11:15newsy sportowe
11:30mecz: Arsenal FC - Everton FC
Eurosport 2
8:45magazyn sportów motocyklowych
9:15sporty motorowe inne
9:45magazyn tenisowy
zdjęcie
10:00mecz kwalifikacyjny gry pojedynczej
nSport+
od 6:00mecz: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Korona Kielce
8:10mecz o 3. miejsce: MMTS Kwidzyn - KS Azoty-Puławy
10:30magazyn piłki ręcznej
11:00mecz: Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Polsat Sport
od 7:00mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz
9:10mecz: Orzeł Łódź - Stal Rzeszów
11:20magazyn piłkarski
Polsat Sport Extra
od 7:002. mecz półfinałowy gry pojedynczej
9:10magazyn siatkarski
10:40mecz: Lokomotiw Moskwa - Zenit Sankt Petersburg
TVP Sport
od 7:506. mecz finałowy Konferencji Wschodniej: Ottawa Senators - Pittsburgh Penguins
10:00magazyn piłkarski
10:30magazyn piłkarski
11:05mecz 2. rundy gry pojedynczej: Ashleigh Barty - Camila Giorgi

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!