Ogólnotematyczne

TVP 1
17:00magazyn informacyjny
17:20magazyn informacyjny
17:30telenowela dokumentalna
17:55teleturniej muzyczny
zdjęcie
18:35serial obyczajowy
19:30magazyn informacyjny
20:00magazyn sportowy
20:15magazyn informacyjny
20:20serial obyczajowy
TVP 2
17:05serial obyczajowy
18:00magazyn informacyjny
18:30magazyn sportowy
18:40magazyn informacyjny
18:50teleturniej
19:25teleturniej
20:05program rozrywkowy
Polsat
od 16:40serial paradokumentalny
17:40serial paradokumentalny
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30serial komediowy
20:05film sensacyjny
TVN
17:00serial paradokumentalny
18:00serial paradokumentalny
19:00magazyn informacyjny
19:35magazyn sportowy
19:45magazyn informacyjny
19:50magazyn reporterów
20:15serial obyczajowy
20:55dramat sensacyjny
TVN 7
17:00serial obyczajowy
18:00serial obyczajowy
19:00serial paradokumentalny
TV 4
17:00serial kryminalny
18:00serial fabularny
19:00serial obyczajowy
TV 6
od 16:15serial sensacyjny
17:15reality show
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
od 16:35serial komediowy
17:10serial komediowy
17:50reality show
18:10reality show
18:35reality show
19:05reality show
19:30reality show
20:00thriller
TVP Polonia
17:30magazyn informacyjny
18:55serial obyczajowy
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
Tele 5
od 12:00telezakupy
17:10serial przygodowy
18:00serial sensacyjny
20:00film sensacyjny

Filmowe

AXN
17:05serial sensacyjny
18:00serial sensacyjny
19:00serial sensacyjny
20:00serial kryminalny
CANAL+
od 16:15dramat biograficzny
18:15magazyn informacyjny
18:25chochliki telewizyjne
zdjęcie
18:30film biograficzny
CANAL+ 1
od 16:45magazyn filmowy
17:15dramat biograficzny
19:15magazyn informacyjny
19:25chochliki telewizyjne
19:30film biograficzny
CANAL+ Family
od 16:50chochliki telewizyjne
18:15komedia przygodowa
20:00komedia sensacyjna
CANAL+ Film
od 16:35dramat biograficzny
18:10dramat obyczajowy
19:50magazyn informacyjny
20:00thriller
CANAL+ Seriale
od 16:30serial szpiegowski
17:25serial szpiegowski
18:20etiuda filmowa
18:40film krótkometrażowy
18:55film krótkometrażowy
19:10serial komediowy
19:35serial komediowy
20:00serial komediowy
20:25serial komediowy
20:50serial komediowy
CBS Europa
od 15:25film familijny
19:15komedia sensacyjna
HBO
od 16:30film obyczajowy
18:15melodramat
20:10film sensacyjny
HBO 2
od 16:50serial komediowy
18:55dramat biograficzny
HBO 3
zdjęcie
17:35komediodramat
19:20serial obyczajowy
20:05serial obyczajowy
Polsat Film
17:05dramat sensacyjny
19:00komedia przygodowa
Stopklatka TV
17:05serial komediowy
18:05serial przygodowy
19:05serial przygodowy
20:00komedia romantyczna

Sportowe

Eurosport 1
17:00magazyn jeździecki
19:55magazyn informacyjny
20:00magazyn piłkarski
Eurosport 2
od 15:45mecz o 3. miejsce w szabli drużynowej kobiet
20:25magazyn informacyjny
nSport+
od 16:05mecz 1/8 finału: Real Madryt CF - SSC Napoli
18:00mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
20:00magazyn rajdów samochodowych, zapowiedź Rajdu Finlandii
20:35mecz: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM Grudziądz
TVP Sport
17:05magazyn piłkarski
19:40najpiękniejsze gole
20:00magazyn piłkarski
20:35mecz: Real Madryt CF - Manchester United FC

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!