Ogólnotematyczne

TVP 1
17:00magazyn informacyjny
17:20magazyn informacyjny
18:35teleturniej muzyczny
19:30magazyn informacyjny
20:05magazyn sportowy
20:10felieton
20:15magazyn informacyjny
20:25serial historyczny
TVP 2
od 16:20program rozrywkowy
18:00magazyn informacyjny
18:30magazyn sportowy
18:40magazyn informacyjny
18:55program rozrywkowy
20:05film sensacyjny
Polsat
od 15:50program rozrywkowy
17:50reality show
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25program informacyjny
19:30program publicystyczny
20:35mecz: Czarnogóra - Polska
TVN
od 16:55serial kryminalny
17:50magazyn kulinarny
18:00program kulinarno-rozrywkowy
19:00magazyn informacyjny
19:25magazyn sportowy
19:35magazyn informacyjny
19:45magazyn reporterów
20:00komedia romantyczna
TVN 7
od 15:10dramat wojenny
18:15film fantasy
20:00film sensacyjny
TV 4
od 16:55komedia romantyczna
19:00program popularnonaukowy
TV 6
od 16:20komedia fantasy
18:00film dokumentalny
19:00serial dokumentalny
19:30serial dokumentalny
20:00program popularnonaukowy
Tele 5
od 15:50film sensacyjny
17:50serial przygodowy
18:50program rozrywkowy
20:00horror

Filmowe

ale kino+
od 16:35komediodramat
zdjęcie
18:25film kryminalny
20:10serial sensacyjny
AXN
17:05komedia romantyczna
19:15dramat SF
CANAL+
17:00gala wręczenia nagród
20:40dramat biograficzny
CANAL+ 1
od 15:55dramat biograficzny
17:35chochliki telewizyjne
17:50magazyn informacyjny
18:00gala wręczenia nagród
CANAL+ Film
od 16:25dramat przygodowy
18:30komediodramat
20:00dramat kryminalny
CANAL+ Seriale
od 16:15serial historyczny
17:15serial historyczny
18:10serial historyczny
19:05serial historyczny
20:00serial sensacyjny
CBS Europa
od 15:20film przygodowy
19:05komedia kryminalna
HBO
od 15:50dramat obyczajowy
18:05komediodramat
20:10komedia
HBO 2
od 15:55dramat obyczajowy
17:40komedia romantyczna
19:15dramat obyczajowy
HBO 3
19:00serial komediowy
19:30serial komediowy
20:00serial obyczajowy
Kino Polska
od 16:25komedia obyczajowa
18:00program rozrywkowy
19:00program rozrywkowy
Polsat Film
18:50film przygodowy
Stopklatka TV
od 15:30komedia romantyczna
17:55komedia
20:00komedia romantyczna

Sportowe

CANAL+ Sport
od 16:55mecz fazy play-off: Montpellier HB - KS Vive Tauron Kielce
18:45mecz: Cleveland Cavaliers - Washington Wizards
nSport+
17:30magazyn piłkarski
18:00magazyn piłkarski
19:00mecz fazy play-off: HC Zagrzeb - Telekom Veszprem
Polsat Sport
od 14:45mecz: Polski Cukier Muszynianka - Enea PTPS Piła
20:35mecz: Czarnogóra - Polska
Polsat Sport News
17:00program informacyjny
17:07magazyn sportowy
17:50mecz: Armenia - Kazachstan
20:35mecz: Irlandia Północna - Norwegia
TVP Sport
od 16:154. mecz finałowy fazy play-off: Comarch Cracovia - GKS Tychy
19:00mecz 3. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!