Ogólnotematyczne

TVP 1
12:00magazyn informacyjny
12:10magazyn rolniczy
zdjęcie
14:00serial obyczajowy
15:00magazyn informacyjny
15:10magazyn informacyjny
15:20program muzyczny
15:551. połowa meczu 3. rundy: FK Astana - Legia Warszawa
TVP 2
od 11:35serial obyczajowy
12:40serial obyczajowy
13:35serial fabularno-dokumentalny
15:05serial obyczajowy
Polsat
od 11:50serial paradokumentalny
12:20serial paradokumentalny
12:50serial paradokumentalny
13:50serial paradokumentalny
14:50serial paradokumentalny
15:50magazyn informacyjny
TVN
od 11:35serial paradokumentalny
14:20serial fabularno-dokumentalny
TVN 7
12:00serial paradokumentalny
13:00serial fabularno-dokumentalny
14:00serial fabularno-dokumentalny
15:00serial paradokumentalny
TV 4
12:00serial fabularny
13:00serial obyczajowy
14:00magazyn policyjny
TV 6
13:45serial obyczajowy
14:15program muzyczny
15:15serial fantasy
Tele 5
12:00telezakupy

Filmowe

ale kino+
od 11:50dramat obyczajowy
13:30blok filmów krótkometrażowych
AXN
od 11:10serial kryminalny
12:10serial kryminalny
13:10serial sensacyjny
14:05serial sensacyjny
15:05serial sensacyjny
CANAL+
od 11:20komedia
13:00chochliki telewizyjne
13:30magazyn informacyjny
13:40komedia obyczajowa
15:40komedia przygodowa
CANAL+ 1
od 11:50magazyn sportowy
14:00chochliki telewizyjne
14:30magazyn informacyjny
14:40komedia obyczajowa
CANAL+ Family
12:05magazyn muzyczny
13:00dramat obyczajowy
15:00magazyn informacyjny
15:10chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
12:00magazyn informacyjny
12:10chochliki telewizyjne
12:15dramat biograficzny
14:05dramat biograficzny
15:30film krótkometrażowy
15:55film sensacyjny
CANAL+ Seriale
od 11:45serial obyczajowy
12:30serial historyczny
13:25serial historyczny
14:25serial dokumentalny
15:20dramat psychologiczny
CBS Europa
od 11:25komedia romantyczna
13:15dramat obyczajowy
15:10film obyczajowy
FilmBox
od 11:50komedia romantyczna
15:45film kryminalny
HBO
od 10:45musical
12:55film sensacyjny
14:50magazyn filmowy
15:20komediodramat
HBO 2
od 11:10komedia muzyczna
12:55film dokumentalny
14:45dramat obyczajowy
Kino Polska
12:00film krótkometrażowy
12:25film krótkometrażowy
zdjęcie
13:00komediodramat
15:05komediodramat
Polsat Film
od 11:55film familijny
14:05komedia kryminalna
15:55komedia przygodowa
TNT
od 10:20dramat biograficzny
15:15komedia sensacyjna

Sportowe

CANAL+ Sport
od 11:30mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
zdjęcie
13:30mecz: Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
nSport+
od 11:15mecz: MRGARDEN GKM Grudziądz - CASH BROKER Stal Gorzów
14:00mecz 1/8 finału: Bayer 04 Leverkusen - Atletico Madryt
TVP Sport
zdjęcie
12:30mecz: Juventus FC - FC Barcelona
14:35skróty meczów półfinałowych
15:15mecz 3. rundy: FK Astana - Legia Warszawa

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!