Ogólnotematyczne

TVP 1
od 6:00magazyn
8:00magazyn informacyjny
8:10magazyn informacyjny
8:15program publicystyczny
zdjęcie
8:40serial obyczajowy
10:35serial obyczajowy
TVP 2
zdjęcie
7:05serial obyczajowy
8:50magazyn informacyjny
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
10:45magazyn informacyjny
Polsat
zdjęcie
od 6:00program informacyjny
8:00serial paradokumentalny
9:00serial fabularno-dokumentalny
9:30serial fabularno-dokumentalny
10:00serial paradokumentalny
TVN 7
7:05serial fabularno-dokumentalny
9:15serial obyczajowy
10:20telezakupy
TV 4
7:00serial animowany
7:30serial animowany
8:00serial animowany
8:30serial animowany
9:00serial sensacyjny
10:00reality show
TV 6
7:00serial przygodowy
8:00serial sensacyjny
9:00program popularnonaukowy
10:00serial fantasy
TVP Polonia
7:30program dla dzieci
8:50magazyn informacyjny
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
10:45magazyn informacyjny
TVP Kultura
7:00magazyn muzyczny
7:20magazyn kulturalny
7:50magazyn kulturalny
8:20program publicystyczny
9:10film obyczajowy
10:00film kryminalny
Tele 5
od 6:50program rozrywkowy

Filmowe

ale kino+
8:00dramat historyczny
9:50film kryminalny
AXN
7:00serial sensacyjny
9:00serial kryminalny
10:00serial fantasy
CANAL+
od 6:15dramat psychologiczny
8:05magazyn muzyczny
10:30magazyn filmowy
CANAL+ 1
7:00magazyn informacyjny
7:10chochliki telewizyjne
7:15dramat psychologiczny
9:05magazyn muzyczny
CANAL+ Family
7:00serial animowany
7:15film animowany
8:50magazyn informacyjny
9:00chochliki telewizyjne
9:05film animowany
10:25chochliki telewizyjne
10:55serial dokumentalny
CANAL+ Film
od 6:30dramat psychologiczny
8:25magazyn informacyjny
8:35chochliki telewizyjne
8:45film krótkometrażowy
zdjęcie
9:05dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
od 6:55magazyn filmowy
7:25magazyn informacyjny
7:35chochliki telewizyjne
7:40etiuda filmowa
7:50film krótkometrażowy
zdjęcie
8:00serial szpiegowski
9:00serial szpiegowski
9:55film krótkometrażowy
10:20etiuda filmowa
10:40film krótkometrażowy
CBS Europa
od 5:50dramat kryminalny
7:40serial obyczajowy
9:25serial obyczajowy
FilmBox
od 6:25
7:30serial kryminalny
9:10serial obyczajowy
HBO
od 6:00film dla młodzieży
7:35program rozrywkowy
8:35film animowany
10:20dramat biograficzny
HBO 2
od 6:00dramat obyczajowy
7:45musical
9:35komedia romantyczna
HBO 3
od 6:00dramat psychologiczny
7:35film animowany
9:05program rozrywkowy
10:05komedia sensacyjna
Kino Polska
od 6:00film dokumentalny
9:30komedia obyczajowa
Polsat Film
7:00magazyn kulinarny
7:30serial obyczajowy
8:30komedia obyczajowa
10:15komedia

Sportowe

CANAL+ Sport
od 6:00mecz: Arka Gdynia - Ruch Chorzów
8:10magazyn koszykarski
8:45magazyn sportowy
9:001. mecz finałowy fazy play-off: Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers
Eurosport 1
zdjęcie
8:35mecz 2. rundy gry pojedynczej
9:30magazyn tenisowy
10:30magazyn tenisowy
Eurosport 2
7:00magazyn tenisowy
zdjęcie
8:00mecz finałowy: Olympique Lyon - Paris Saint-Germain
9:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
nSport+
od 6:00mecz: CASH BROKER Stal Gorzów - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
8:40magazyn sportowy
9:00mecz: Get Well Toruń - ROW Rybnik
Polsat Sport
7:00magazyn sportowy
zdjęcie
8:10mecz: Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała
10:20mecz: Stal Rzeszów - Grupa Azoty Unia Tarnów
Polsat Sport Extra
7:00mecz finałowy: Medyk Konin - Górnik Łęczna
9:001. sesja treningowa w klasie Moto3
9:551. sesja treningowa w klasie MotoGP
10:551. sesja treningowa w klasie Moto2
Polsat Sport News
8:10mecz finałowy gry pojedynczej
10:20mecz finałowy fazy play-off
TVP Sport
zdjęcie
8:00mecz 1/8 finału: Francja - Włochy
10:05mecz 4. rundy gry pojedynczej kobiet

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!