Ogólnotematyczne

20:00magazyn sportowy
20:10magazyn informacyjny
20:25serial kryminalny
21:20magazyn interwencyjny
22:20talk-show
23:30film dokumentalny
20:05reality show
zdjęcie
21:10serial obyczajowy
22:15serial paradokumentalny
23:20film sensacyjny
od 19:50magazyn reporterów
20:15serial obyczajowy
20:55teleturniej
22:35film biograficzny
22:10serial obyczajowy
23:10serial obyczajowy
23:15serial dokumentalny
23:45serial dokumentalny
20:00program popularnonaukowy
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
20:45serial kryminalny
21:45magazyn informacyjny
22:05program publicystyczny
22:20magazyn
23:40talk-show
20:00film sensacyjny
21:50serial sensacyjny
22:45program rozrywkowy
23:05film erotyczny

Filmowe

od 18:15dramat obyczajowy
22:20komediodramat
20:00serial kryminalny
21:00serial sensacyjny
22:00serial sensacyjny
od 18:40komedia romantyczna
20:10serial kryminalny
21:00serial kryminalny
zdjęcie
22:00thriller
od 19:40komedia romantyczna
21:10serial kryminalny
22:00serial kryminalny
23:00thriller
20:00komediodramat
21:55komedia
23:30serial dokumentalny
20:00komedia kryminalna
21:40dramat obyczajowy
23:40dramat obyczajowy
20:00serial historyczny
20:45serial historyczny
21:35serial kryminalny
od 19:00horror
21:00thriller
23:15film kryminalny
od 19:15serial kostiumowy
21:40dramat obyczajowy
23:25horror SF
20:00serial kryminalny
21:00serial kryminalny
zdjęcie
21:45serial kryminalny
22:35serial obyczajowy
23:40dramat obyczajowy
20:00komedia obyczajowa
22:00dramat obyczajowy
od 18:55dramat obyczajowy
23:20dramat sensacyjny
20:00thriller
21:50film sensacyjny
23:50film sensacyjny
od 17:40dramat wojenny
21:00dramat wojenny

Sportowe

od 18:55mecz fazy grupowej: Rosenborg BK - Real Sociedad
21:00mecz fazy grupowej: AC Milan - FK Austria Wiedeń
23:05magazyn sportowy
23:15newsy sportowe
od 19:00mecz fazy grupowej: 1. FC Köln - Arsenal FC
20:55magazyn informacyjny
21:00mecz fazy grupowej: SC Braga - TSG 1899 Hoffenheim
23:55magazyn informacyjny
od 18:55mecz fazy grupowej: Atiker Konyaspor - Olympique Marsylia
21:00mecz fazy grupowej: FK Partizan - BSC Young Boys
od 18:00mecz: PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk
zdjęcie
20:30waga ciężka: Tomasz Adamek - Fred Kassi
20:00magazyn tenisowy
20:50mecz: FC Barcelona Lassa - Maccabi Fox Tel Awiw
22:50mecz: SK Slavia Praga - FK Dukla Praga
20:00program informacyjny
20:07mecz: PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk
23:30magazyn piłkarski
od 18:55mecz fazy grupowej: Athletic Bilbao - Hertha Berlin BSC
21:00mecz fazy grupowej: Everton FC - Atalanta BC
23:05program informacyjny
23:35mecz fazy grupowej: Athletic Bilbao - Hertha Berlin BSC

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!