Ogólnotematyczne

TVP 1
zdjęcie
14:00serial obyczajowy
15:00magazyn informacyjny
15:10magazyn informacyjny
15:20cykl reportaży
16:05serial obyczajowy
16:50magazyn kulinarny
TVP 2
od 12:40serial obyczajowy
zdjęcie
14:10program rozrywkowy
15:10serial obyczajowy
16:05serial obyczajowy
Polsat
13:00serial paradokumentalny
14:00serial obyczajowy
14:45serial paradokumentalny
15:50magazyn informacyjny
16:10program informacyjny
16:15magazyn reporterów
16:30serial paradokumentalny
TVN
13:00serial paradokumentalny
13:30serial paradokumentalny
15:30serial paradokumentalny
16:30serial paradokumentalny
TVN 7
13:00serial fabularno-dokumentalny
14:00serial fabularno-dokumentalny
15:00serial paradokumentalny
16:00serial przygodowy
TV 4
13:00serial obyczajowy
14:00magazyn policyjny
15:00reality show
16:00telenowela
TV 6
13:45reality show
14:45serial obyczajowy
15:15serial fantasy
16:15serial sensacyjny
TV Puls
13:40serial obyczajowy
14:40serial komediowy
15:20serial komediowy
16:00program rozrywkowy
16:30program rozrywkowy
TVP Polonia
od 12:50serial obyczajowy
13:25serial komediowy
14:20film dokumentalny
15:25magazyn informacyjny
15:40serial dokumentalny
15:55cykl reportaży
16:30serial obyczajowy
TVP Kultura
od 12:35film krótkometrażowy
13:30film krótkometrażowy
14:00film dokumentalny
16:45film wojenny
Tele 5
od 11:30program interaktywny
13:45telezakupy

Filmowe

ale kino+
od 12:40dramat biograficzny
14:35blok filmów krótkometrażowych
16:15dramat obyczajowy
AXN
13:00serial akcji
14:00serial kryminalny
15:00serial sensacyjny
16:00serial kryminalny
CANAL+
od 12:50chochliki telewizyjne
13:20film dokumentalny
14:35magazyn muzyczny
15:25komediodramat
16:55magazyn filmowy
CANAL+ 1
od 12:05dramat przygodowy
13:50chochliki telewizyjne
14:20film dokumentalny
15:35magazyn muzyczny
16:25komediodramat
CANAL+ Family
14:30magazyn informacyjny
14:40chochliki telewizyjne
16:25chochliki telewizyjne
16:55film krótkometrażowy
CANAL+ Film
13:05chochliki telewizyjne
13:10komedia
14:55magazyn filmowy
15:25komedia
CANAL+ Seriale
od 12:30czarna komedia
14:10film krótkometrażowy
14:25film krótkometrażowy
15:00serial obyczajowy
15:45film krótkometrażowy
16:10film krótkometrażowy
16:30film krótkometrażowy
16:50film krótkometrażowy
CBS Europa
od 11:55komedia
13:50komedia sensacyjna
15:35film SF
HBO
od 11:40film przygodowy
13:30komedia
15:05komediodramat
16:35film sensacyjny
HBO 2
od 12:25dramat obyczajowy
13:55dramat kostiumowy
16:05film dokumentalny
HBO 3
13:35dramat obyczajowy
15:20dramat obyczajowy
Polsat Film
od 10:50film historyczny
16:15komedia
Stopklatka TV
13:40serial dokumentalny
14:05serial obyczajowy
15:00serial obyczajowy
15:55serial komediowy
TNT
od 11:20dramat kostiumowy

Sportowe

CANAL+ Sport
od 11:15mecz fazy play-off: Montpellier HB - KS Vive Tauron Kielce
15:00mecz: Legia Warszawa - Wisła Kraków
Eurosport 1
od 12:05mecz towarzyski reprezentacji do lat 21: Niemcy - Portugalia
Eurosport 2
od 12:301. mecz finałowy: Valencia BC - Baloncesto Malaga
16:301. mecz finałowy: Valencia BC - Baloncesto Malaga
nSport+
od 12:00mecz 1/8 finału: Manchester City FC - AS Monaco
14:00rewanżowy mecz 1/8 finału: AS Monaco - Manchester City FC
16:30mecz ćwierćfinałowy: Banvit BK - MHP Riesen Ludwigsburg
Polsat Sport
od 11:20mecz towarzyski: Francja - Hiszpania
13:30magazyn lekkoatletyczny
14:10mecz towarzyski: Holandia - Włochy
16:20mecz towarzyski reprezentacji do lat 21: Polska - Czechy
Polsat Sport Extra
od 11:20mecz: Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin
zdjęcie
13:30mecz 1/8 finału gry pojedynczej
Polsat Sport News
13:00program informacyjny
15:00program informacyjny
16:00program informacyjny
16:07mecz 1/8 finału gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!