Ogólnotematyczne

TVP 2
od 12:40serial obyczajowy
14:10film dokumentalny
16:05serial obyczajowy
Polsat
13:00serial paradokumentalny
14:00serial obyczajowy
14:45serial paradokumentalny
15:50magazyn informacyjny
16:10program informacyjny
16:15magazyn reporterów
16:30serial paradokumentalny
TVN
13:00serial paradokumentalny
13:30serial paradokumentalny
14:00serial paradokumentalny
16:00serial paradokumentalny
TVN 7
od 12:55serial fabularno-dokumentalny
13:55serial fabularno-dokumentalny
14:55serial paradokumentalny
15:55serial kryminalny
TV 4
zdjęcie
13:00serial obyczajowy
14:00magazyn policyjny
15:00reality show
16:00serial obyczajowy
TV 6
13:45serial obyczajowy
14:15program muzyczny
15:15serial fantasy
16:15serial sensacyjny
TV Puls
13:50telenowela
14:50telenowela
15:50program rozrywkowy
16:20program rozrywkowy
Tele 5
od 11:30program interaktywny
13:45telezakupy

Filmowe

AXN
13:00serial kryminalny
14:00serial kryminalny
15:00serial fantasy
16:00serial kryminalny
CANAL+
od 12:35dramat biograficzny
14:30magazyn filmowy
15:00komedia romantyczna
16:45magazyn sportowy
CANAL+ 1
od 11:25dramat obyczajowy
13:25magazyn informacyjny
13:35dramat biograficzny
15:30magazyn filmowy
16:00komedia romantyczna
CANAL+ Family
od 12:45komediodramat
14:20magazyn informacyjny
14:30chochliki telewizyjne
14:35film przygodowy
CANAL+ Film
od 12:20film katastroficzny
14:05dramat biograficzny
16:00film krótkometrażowy
16:30thriller
CANAL+ Seriale
13:00serial sensacyjny
13:45film krótkometrażowy
14:00film krótkometrażowy
14:15film krótkometrażowy
14:30serial sensacyjny
15:15serial sensacyjny
16:00serial komediowy
16:25serial komediowy
16:50serial sensacyjno-komediowy
CBS Europa
od 11:40komediodramat
13:35dramat obyczajowy
15:30dramat historyczny
FilmBox
od 12:55
13:15serial kryminalny
14:50komedia romantyczna
HBO
od 12:15komedia
13:45film SF
16:10dramat obyczajowy
HBO 2
13:05komedia przygodowa
14:45film animowany
16:05serial komediowy
16:35serial komediowy
HBO 3
od 12:50serial komediowy
13:45film animowany
15:20komediodramat
16:45dramat sensacyjny
Polsat Film
od 12:20film przygodowy
zdjęcie
14:35komedia przygodowa
16:45film sensacyjny
TNT
od 12:00horror komediowy
14:10komedia wojenna

Sportowe

CANAL+ Sport
13:00BMW PGA Championship - skrót finału
15:00widowisko
Eurosport 1
zdjęcie
13:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
zdjęcie
15:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Eurosport 2
zdjęcie
od 12:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
zdjęcie
14:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
16:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
nSport+
od 11:15rewanżowy mecz finałowy: KS Vive Tauron Kielce - Orlen Wisła Płock
Polsat Sport
od 11:00mecz: Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec
13:10magazyn piłkarski
14:20magazyn lekkoatletyczny
15:00mecz: Stal Rzeszów - Grupa Azoty Unia Tarnów
Polsat Sport Extra
od 12:50mecz: Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała
15:00magazyn lekkoatletyczny
Polsat Sport News
13:00program informacyjny
13:07mecz finałowy gry pojedynczej: Tomas Berdych - Jo-Wilfried Tsonga
14:00program informacyjny
14:07mecz finałowy gry pojedynczej: Tomas Berdych - Jo-Wilfried Tsonga
15:00program informacyjny
16:00program informacyjny
TVP Sport
od 12:50mecz 1/8 finału: Korea Południowa - Portugalia
15:00magazyn publicystyczny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!