x
Szpital (476)

Szpital

sezon 4 odc. 476

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Joanna przywozi do szpitala 14-letnią córkę. Kobieta prowadzi sklep z tanią odzieżą. Dziś, razem z córką, próbowała rozdzielić walczące o towar klientki. Wtedy nastolatce wbił się w ramię wieszak.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

38-letnia Joanna przywozi do szpitala swoją 14-letnią córkę, Jaśminę. Kobieta prowadzi sklep z tanią odzieżą. Dziś, razem z córką, próbowała rozdzielić walczące o towar klientki. W wyniku szarpaniny nastolatce wbił się w ramię metalowy wieszak. Jaśmina przewróciła się i mocno uderzyła w głowę. W szpitalu zjawia się ojciec dziewczyny, który obiecuje, że zabierze ją w podróż życia. Kiedy wycofuje się z obietnicy, nastolatka postanawia uciec ze szpitala. Doktor Anna Nowicka bada 25-letnią kobietę, która została poszkodowana podczas wycieczki. Kochanek rozpędził się i wjechał w nią rowerem. 50-letni mężczyzna jest zakochany, chce też dla niej porzucić żonę. Jednak pacjentka nie zamierza wiązać się z partnerem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także