×
Szpital (922)

Szpital

sezon 13 odc. 922

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:18-latka w drodze na swoją pierwszą randkę spadła ze schodów. Z kolei dr Jarosz przyjmuje młodego mężczyznę, który zasłabł. Przepracowuje się on, by spełnić zachcianki narzeczonej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie personel medyczny szpitala zostanie postawiony w stan gotowości, gdy na oddział trafią uczniowie i nauczyciel z bydgoskiej szkoły. Grupa nawdychała się gazu paraliżującego, który został rozpylony przez szkolnego chuligana podczas dyskoteki. Pracownicy szpitala będą musieli zmierzyć się również z historią ciężarnej samotnej matki, która została pobita przez swojego 16-letniego syna. Pacjentem placówki będzie też mężczyzna, który przez przypadek połknął pierścionek zaręczynowy.

W tym odcinku

Doktor Michał Morawski ma nową, 18-letnią pacjentkę. W drodze na swoją pierwszą randkę spadła ze schodów. Nie miała jeszcze żadnego partnera, ale nie chce już być singielką. Chłopak, z którym się umówiła, nie robi na niej dobrego wrażenia. Mimo to zdesperowana dziewczyna zgadza się pójść z nim do łóżka. To nie podoba się przyjaciółce nastolatki, która odradza jej znajomość z chłopakiem. Doktor Wojciech Jarosz przyjmuje 25-latka, który zasłabł. Narzeczona mężczyzny marzy o idealnym ślubie. Ten przepracowuje się, by spełnić wszystkie jej zachcianki i finansować kolejne atrakcje. Niestety, wydaje przez to pieniądze przeznaczone na spłatę pożyczki. Bandyci, u których zaciągnął dług, chcą jego natychmiastowej spłaty. Mężczyzna wpada w kłopoty.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także