×
Szpital (911)

Szpital

sezon 13 odc. 911

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Do Gajdy trafia 13-latek, który spowodował wypadek, kierując autem pijanego ojca. Chłopiec ukrywa przed lekarzami, że to mężczyzna kazał mu prowadzić. Boi się, że matka zabroni mu kontaktów z ojcem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie personel medyczny szpitala zostanie postawiony w stan gotowości, gdy na oddział trafią uczniowie i nauczyciel z bydgoskiej szkoły. Grupa nawdychała się gazu paraliżującego, który został rozpylony przez szkolnego chuligana podczas dyskoteki. Pracownicy szpitala będą musieli zmierzyć się również z historią ciężarnej samotnej matki, która została pobita przez swojego 16-letniego syna. Pacjentem placówki będzie też mężczyzna, który przez przypadek połknął pierścionek zaręczynowy.

W tym odcinku

Do dr Gajdy trafia 13-latek, który spowodował wypadek, kierując autem pijanego ojca. Chłopiec ukrywa przed lekarzami, że to mężczyzna kazał mu prowadzić. Obawia się też, że matka zabroni mu kontaktów z ojcem, jeśli dowie się o wypadku. Mężczyzna z kolei nie interesuje się w ogóle losem syna. Dr Morawski bada przypadek 18-latki, która cierpi na neuralgię nerwu trójdzielnego. Dziewczyna przedawkowała silne środki przeciwbólowe. Jej matka żąda, by córka poszła na studia medyczne. Jednak dziewczyna w tajemnicy uczy się zawodu fryzjerki i romansuje z synem swojej szefowej, który jest hydraulikiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także