Szpital (348)

Szpital

sezon 4 odc. 348

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Pogotowie przywozi na SOR 18-latkę, która chciała popełnić samobójstwo. Dziewczyna została uwiedziona przez partnera matki i zaszła w ciążę. Do szpitala trafia również 10-letni Staś.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Pogotowie przywozi na SOR 18-latkę, która chciała popełnić samobójstwo, rzucając się pod samochód. Dziewczyna została uwiedziona przez partnera matki i zaszła z nim w ciążę. Pacjentkę przyjmuje dr Piotr Wójtowicz. Do szpitala trafia 10-letni Staś. Chłopiec zemdlał podczas apelu szkolnego i skaleczył sobie jamę ustną aparatem na zęby. Jest też bardzo osłabiony. Od kilku tygodni mało je, ponieważ przeszkadza mu aparat. Dzieckiem zajmuje się dr Anna Nowicka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także