x
Szpital (912)

Szpital

sezon 13 odc. 912

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Doktor Nowicka zajmuje się dziewczyną poparzoną płonącym drinkiem. Wójtowicz bada 10-latka, który złamał nogę w wyniku upadku z drzewa. Ponieważ jego rodzice są skłóceni, zataił swoją kontuzję.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie personel medyczny szpitala zostanie postawiony w stan gotowości, gdy na oddział trafią uczniowie i nauczyciel z bydgoskiej szkoły. Grupa nawdychała się gazu paraliżującego, który został rozpylony przez szkolnego chuligana podczas dyskoteki. Pracownicy szpitala będą musieli zmierzyć się również z historią ciężarnej samotnej matki, która została pobita przez swojego 16-letniego syna. Pacjentem placówki będzie też mężczyzna, który przez przypadek połknął pierścionek zaręczynowy.

W tym odcinku

Dr Nowicka zajmuje się 21-latką, która poparzyła się płonącym drinkiem. Dziewczyna od sześciu miesięcy jest związana z przystojnym 26-latkiem. Jej 18-letnia siostra podkochuje się w chłopaku, więc dziewczyny zaczynają ze sobą rywalizować. Z kolei mężczyźnie podobają się obie i nie zamierza rezygnować z żadnej. Matka dziewczyn namawia go, żeby oświadczył się starszej z jej córek. Młodsza postanawia przespać się z chłopakiem w szpitalu. Kiedy zostają przyłapani, chłopak oświadcza się 18-latce. Doktor Wójtowicz bada 10-latka, który złamał nogę w wyniku upadku z drzewa. Ponieważ jego rodzice są skłóceni i nie rozwodzą się jedynie ze względu na dziecko, chłopiec zataił swoją kontuzję, nie chcąc pogarszać stosunków w rodzinie. Ojciec chłopca uważa, że wraz z żoną powinni udawać, że się kochają, ale kobieta jest zakochana w innym mężczyźnie i ma dosyć kłamstw.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także