x
Szpital (574)

Szpital

sezon 8 odc. 574

serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Kobieta przedawkowuje tabletki na uspokojenie. Pół roku wcześniej jej córeczka zmarła w wyniku śmierci łóżeczkowej. Tymczasem doktor Robert Szewczyk bada parę pogryzioną przez szopa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie doktor Dominika Gajda zmierzy się z wyjątkowo trudnym przypadkiem medycznym - chorobą Kawasakiego, na którą cierpieć będzie ośmioletni chłopiec. Historia ta ukaże też poważne problemy rodzinne, gdy ojciec pacjenta podważy diagnozę i nie wyrazi zgody na leczenie.

W tym odcinku

Pacjentką ordynatora jest 30-letnia kobieta, która przedawkowała tabletki na uspokojenie. Pół roku wcześniej straciła córeczkę z powodu śmierci łóżeczkowej. Po tej tragedii zaczęła zaniedbywać 7-letniego synka. Chłopiec kilka dni temu uciekł z domu. Okazuje się, że obwinia on siebie o to, że przyczynił się do śmierci siostry. Tymczasem dr Robert Szewczyk bada parę, która podczas uprawiania seksu w parku, została pogryziona przez szopa. Dziewczyna za tydzień bierze ślub, ale oszalała na punkcie niedawno poznanego mężczyzny. W szpitalu dowiaduje się, że kochanek jest przyjacielem jej narzeczonego. By prawda nie wyszła na jaw, kłamie przyszłemu mężowi, że jego kolega chciał ją zgwałcić.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także