x
Szpital (905)

Szpital

sezon 13 odc. 905

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Do Jarosza trafia 55-latek. Utrzymuje 30-letniego syna, który ciągle imprezuje. Za namową brata pacjent próbuje przekonać go, by poszedł do pracy. Młody mężczyzna nie chce jednak niczego zmieniać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie personel medyczny szpitala zostanie postawiony w stan gotowości, gdy na oddział trafią uczniowie i nauczyciel z bydgoskiej szkoły. Grupa nawdychała się gazu paraliżującego, który został rozpylony przez szkolnego chuligana podczas dyskoteki. Pracownicy szpitala będą musieli zmierzyć się również z historią ciężarnej samotnej matki, która została pobita przez swojego 16-letniego syna. Pacjentem placówki będzie też mężczyzna, który przez przypadek połknął pierścionek zaręczynowy.

W tym odcinku

Do doktora Wojciecha Jarosza trafia przepracowany 55-latek. Utrzymuje 30-letniego syna, który ciągle imprezuje, bierze od ojca pieniądze i nie zamierza zacząć zarabiać. Za namową brata pacjent próbuje przekonać go, by poszedł do pracy. Młody mężczyzna nie chce jednak zmieniać obecnej sytuacji. Doktor Piotr Wójtowicz przyjmuje 16-latka, który wjechał rowerem w przyrodnią siostrę. Nastolatkowie nie wiedzą, że są rodzeństwem. Matka dziewczyny oddała córeczkę do domu dziecka niedługo po porodzie. 19-latce udało się znaleźć rodzicielkę. Na oddziale jej brat poznaje prawdę. Niestety, pacjentka pozostaje pod wpływem agresywnego męża, który nie zgadza się na kontakty żony z dzieckiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także