x
Szpital (884)

Szpital

sezon 13 odc. 884

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Nowicka zajmuje się 4-latkiem. Matka dziecka poświęciła się jego wychowaniu. Do Szewczyka trafia 28-letnia kobieta, która poślizgnęła się na oleju celowo rozlanym przez jej koleżanki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie personel medyczny szpitala zostanie postawiony w stan gotowości, gdy na oddział trafią uczniowie i nauczyciel z bydgoskiej szkoły. Grupa nawdychała się gazu paraliżującego, który został rozpylony przez szkolnego chuligana podczas dyskoteki. Pracownicy szpitala będą musieli zmierzyć się również z historią ciężarnej samotnej matki, która została pobita przez swojego 16-letniego syna. Pacjentem placówki będzie też mężczyzna, który przez przypadek połknął pierścionek zaręczynowy.

W tym odcinku

Doktor Anna Nowicka zajmuje się 4-letnim chłopczykiem. Matka dziecka poświęciła się całkowicie jego wychowaniu. Niedawno kogoś poznała, ale ukrywa przed mężczyzną, że ma syna. Gdy ten dowiaduje się prawdy, kończy ich związek. Nie jest bowiem gotowy zajmować się pociechą. Do doktora Roberta Szewczyka trafia 28-letnia kobieta, która poślizgnęła się na oleju celowo rozlanym przez jej koleżanki. Do wypadku doszło podczas imprezy z okazji dziesięciolecia matury. Pacjentka udaje przez resztą, że ma idealne życie. W rzeczywistości zdradza ją mąż, a jej firma ma kłopoty. Kobieta nie chce jednak, by ktokolwiek się o tym dowiedział. W szpitalu prawda wychodzi na jaw. Wówczas koleżanka pacjentki postanawia poderwać jej męża.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także