×
Szpital (717)

Szpital

sezon 10 odc. 717

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Młoda matka robiła dziecku zdjęcia, gdy nagle zaczęło się ono dusić. Lekarkę na oddziale niepokoi zachowanie nastolatki, która wykorzystuje pociechę, by zdobyć popularność w internecie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zespół prowadzony przez ordynatora Piotra Wójtowicza, złożony z sześciu doświadczonych lekarzy, których życiową misją jest pomaganie innym. Szpitalną rzeczywistość wypełnia im trudna walka o zdrowie i życie pacjentów oddziału ratunkowego.

W tym odcinku

Na oddział trafiają młoda matka i jej 9-miesięczna córeczka. Nastolatka robiła dziecku sesję zdjęciową, a ono niespodziewanie zaczęło się dusić. Matka wykorzystuje swoją pociechę, by zdobyć popularność w internecie. Małą pacjentką zajmuje się doktor Anna Nowicka. Lekarkę niepokoi zachowanie młodej matki. Wkrótce na oddział dociera ojciec dziewczynki wraz ze swoimi rodzicami, którzy zamiast niego płacą alimenty. Do doktora Michała Morawskiego trafia potrącony przez samochód 23-letni mężczyzna. Razem z partnerką prowokuje wypadki, by wyłudzać pieniądze od kierowców. Dziewczyna planuje zeznawać przeciwko sprawczyni zdarzenia.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także