Szpital (638)

Szpital

sezon 9 odc. 638

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Młoda pacjentka na lodowisku wjechała w chłopaka, chcąc go poderwać. Pomocy lekarskiej wymaga też 25-latek, który od kilku dni pije alkohol z okazji narodzin dziecka. Okłamuje żonę, że został porwany.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na szpitalny oddział ratunkowy każdego dnia trafiają pacjenci po wypadkach i cierpiący na różnego rodzaju schorzenia. Stanowi to punkt wyjścia do przybliżenia ich życiowych historii. Lekarze są świadkami osobistych dramatów swoich podopiecznych. Często walczą nie tylko o ich zdrowie i życie ludzi, ale też pomagają im w życiowych kłopotach. Każdy odcinek to nowe fascynujące historie.

W tym odcinku

Pod opiekę doktora Wojciecha Jarosza trafia młoda dziewczyna. Podczas zabawy na lodowisku wjechała w chłopaka, którego zamierzała poderwać. Wkrótce poznaje ojca wybranka. Mężczyzna również jej się podoba. Pacjentka - przekonana, że tylko z 24-latkiem może zbudować idealny związek - postanawia walczyć z nowym uczuciem. Skupia się na chłopaku. Doktor Robert Szewczyk leczy 25-letniego ojca, który po narodzinach dziecka pije od trzech dni. On i jego matka okłamują żonę pacjenta, że ten został porwany. Niebawem prawda wychodzi na jaw. W złości kobieta okłamuje męża, że dziecko nie jest jego.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także