Szpital (405)

Szpital

sezon 4 odc. 405

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 7 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Doktor Szewczyk leczy czterdziestolatka, który ma poparzoną twarz. Pacjent, będąc w szpitalu, odkrywa, że jego żona zdradza go z kolegą z pracy. Kochanek kobiety namawia ją, by zamieszkała u niego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Ciężarna 17-latka próbowała wywołać poronienie. Boi się, że nie poradzi sobie z wychowaniem dziecka. Matka chłopaka pacjentki chce pomóc młodym, zaś ojciec nastolatka jest przeciwny ich związkowi. Mężczyzna płaci ojcu dziewczyny, by trzymał swoją córkę z daleka od jego syna. Kiedy chłopak pacjentki dowiaduje się o tym, jest wściekły. Doktor Robert Szewczyk leczy 40-latka, który ma poparzoną twarz. Pacjent, będąc w szpitalu, odkrywa, że jego żona zdradza go z kolegą z pracy. Kochanek kobiety namawia ją, żeby zamieszkała u niego razem z synem. Ona nie jest jednak pewna, czy chce zostawić męża. Tymczasem chłopiec próbuje nie dopuścić do rozstania rodziców.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także