Szpital (323)

Szpital

sezon 4 odc. 323

3.4/10
serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Na SOR trafia Janusz, który podczas remontu pokoju dla dziecka spadł z drabiny. Karetka przywozi do szpitala Stefana. Pobił się on ze swoim sąsiadem, z którym jest skłócony od wielu lat.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Na oddział ratunkowy trafia 40-letni Janusz. Podczas remontu pokoju dla dziecka mężczyzna spadł z drabiny i mocno się poturbował. Bardzo boli go lewy pośladek i noga. Bada go dr Dominika Gajda. Karetka przywozi do szpitala 50-letniego Stefana. Pacjent pobił się ze swoim sąsiadem, z którym jest skłócony od wielu lat. Drugi uczestnik bójki również zostaje przyjęty na oddział. Pierwszy z mężczyzn trafia pod opiekę dr. Eryka Wajmana.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także