×
Szpital (920)

Szpital

sezon 13 odc. 920

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Do doktora Roberta Szewczyka trafia 45-letni mężczyzna z podejrzeniem zawału serca. Narzeczona pacjenta, chcąc odmłodzić ukochanego, zmusza go do wykonywania intensywnych treningów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie personel medyczny szpitala zostanie postawiony w stan gotowości, gdy na oddział trafią uczniowie i nauczyciel z bydgoskiej szkoły. Grupa nawdychała się gazu paraliżującego, który został rozpylony przez szkolnego chuligana podczas dyskoteki. Pracownicy szpitala będą musieli zmierzyć się również z historią ciężarnej samotnej matki, która została pobita przez swojego 16-letniego syna. Pacjentem placówki będzie też mężczyzna, który przez przypadek połknął pierścionek zaręczynowy.

W tym odcinku

Do doktora Roberta Szewczyka trafia 45-letni mężczyzna z podejrzeniem zawału serca. Narzeczona pacjenta, chcąc odmłodzić ukochanego, zmusza go do wykonywania intensywnych treningów. Cała sytuacja nie podoba się jego sąsiadce. Wyznaje mężczyźnie miłość licząc, że w ten sposób zapomni o obecnej partnerce. Jednak oczarowany narzeczoną pacjent wykonuje w szpitalu kolejne ćwiczenia, przez co jego stan ulega gwałtownemu pogorszeniu. Tymczasem doktor Piotr Wójtowicz zajmuje się 13-letnim podopiecznym domu dziecka. Chłopiec, bojąc się rozczarowania i odrzucenia przez kolejną rodzinę, celowo rani się w rękę podczas kłótni z mającym adoptować go małżeństwem. Zachowanie chłopca nie podoba się biologicznej córce pary. Dziewczynka okłamuje go, że rodzice zrezygnowali z adopcji.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także