x
Szpital (288)

Szpital

sezon 3 odc. 288

serial paradokumentalny Polska 2014   od 7 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Na oddział ratunkowy trafia Adrian, który podczas meczu został uderzony piłką w głowę. Tomasz pracuje jako sprzedawca garnków. Podczas pokazu wybuchł prezentowany przez niego szybkowar.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Pogotowie przywozi do szpitala 15-letniego Adriana. Chłopak podczas meczu został uderzony piłką w głowę i na chwilę stracił przytomność. Nauczyciele natychmiast wezwali karetkę. Pacjentem zajmie się dr Michał Morawski. Druga karetka przywozi na SOR 35-letniego Tomasza. Mężczyzna pracuje jako sprzedawca garnków. Podczas domowego pokazu prezentowany przez niego szybkowar wybuchł, a pokrywka uderzyła mężczyznę w twarz, parząc go i raniąc. Mężczyznę przyjmuje dr Eryk Wajman.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także