Szpital (395)

Szpital

sezon 4 odc. 395

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 7 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Doktor Szewczyk opiekuje się 18-letnim Bartoszem. Chłopak miał wypadek na motocyklu. Do szpitala trafia też ośmiolatek, przywieziony przez macochę i jej kochanka. Dziecko pozostawiono bez opieki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Karetka pogotowia przywozi na oddział 18-letniego Bartosza. Chłopak miał wypadek na motocyklu - jechał za szybko i na zakręcie wypadł z drogi. Pacjentem opiekuje się doktor Robert Szewczyk. Chłopak chciał pomóc swojej dziewczynie, która okłamała go, że pobił ją ojciec. Do szpitala trafia 8-letni chłopiec, przywieziony przez macochę, 34-letnią Wiolettę, i jej 18-letniego kochanka, Igora. Dziecko pozostawiono bez opieki, więc bawiło się w ogrodzie kosiarką i poważnie zraniło w nogę. Macocha chłopca boi się, że powie on ojcu o tym, że kobieta go zdradza.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także