Szpital (407)

Szpital

sezon 4 odc. 407

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 7 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Doktor Gajda zajmuje się ciężarną 40-latką, która nagle gorzej się poczuła. Kobieta zaszła w ciążę dzięki dawcy nasienia. Pacjentce wydaje się, że kocha mężczyznę, ale on nie jest nią zainteresowany.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Doktor Dominika Gajda zajmuje się ciężarną 40-latką, która nagle gorzej się poczuła. Kobieta zaszła w ciążę dzięki dawcy nasienia. Pacjentce wydaje się, że kocha mężczyznę, jednak on nie jest nią zainteresowany. Podoba mu się za to siostra kobiety. Wkrótce dziewczyna odkrywa tożsamość swojego adoratora. Pacjentem doktora Piotra Wójtowicza jest ciężko pobity 25-latek. Brat narzeczonej chłopaka nakrył go na zdradzie i nasłał na niego swoich kolegów. Nie sądził jednak, że przyszły szwagier zostanie pobity. Tymczasem bandycie chcą porwać pacjenta dla okupu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także