x
Szpital (152)

Szpital

sezon 2 odc. 152

serial paradokumentalny Polska 2014   od 7 lat
Występują:Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak
W skrócie:40-letni mężczyzna skarży się Erykowi Wajmanowi na silny ból w klatce piersiowej. Niedawno stracił on pracę i przeszedł załamanie nerwowe. Badania ujawniają, że miał zawał.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 13 czerwca
za 10 dni
8:05 Discovery Life (z napisami)

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

40-letni mężczyzna skarży się Erykowi Wajmanowi na silny ból w klatce piersiowej. Niedawno stracił on pracę i przeszedł załamanie nerwowe. Jego rodzina jest bliska rozpadu. Badania ujawniają, że przeszedł zawał. W dodatku choruje na cukrzycę. Do szpitala trafia ranny rowerzysta Wiktor. Okazuje się, że druga uczestniczka kolizji wjechała w niego specjalnie. Chciała w ten sposób zwrócić na siebie uwagę mężczyzny, w którym się podkochuje. Dr Michał Morawski ustala, że pacjent ma złamane kilka żeber.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także