Świat według Kiepskich: Sylwester bez granic (279)

Świat według Kiepskich

odc. 279: Sylwester bez granic

6.6/10
serial komediowy Polska 2007   od 12 lat
Występują:Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Nadchodzi Sylwester. Halina wraz z koleżanką z pracy zamierza wyjechać na bal sylwestrowy do Krynicy. Ferdek postanawia w rewanżu zaprosić do siebie kolegów z wojska...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

W tym odcinku

Nadchodzi Sylwester. Halina Kiepska oświadcza, że nie zamierza spędzać go jak zwykle w towarzystwie Ferdka przed telewizorem. Wraz z koleżanką z pracy zamierza wyjechać na bal sylwestrowy do Krynicy. Zdenerwowany jej zachowaniem Ferdek postanawia w rewanżu zaprosić do siebie kolegów z wojska i urządzić w domu wielką balangę. Gościnnie w tym odcinku wystąpią: Joanna Kurowska, Krzysztof Kiersznowski, Michał Lesień, Robert Gonera, Edyta Herbuś, Wojciech Ziemiański oraz Stanisława Celińska.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także