Świat według Kiepskich: Nacopoco (436)

Świat według Kiepskich

sezon 16 odc. 436: Nacopoco

serial komediowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Piotr Gąsowski, Andrzej Grabowski, Aleksandra Hamkało, Ryszard Kotys
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Ferdek analizuje dręczące go zagadnienie o charakterze egzystencjalnym. Chce znaleźć odpowiedź na pytanie, jaki jest sens istnienia. Swoimi wątpliwościami zadręcza otoczenie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W 16. jubileuszowym sezonie swoich perypetii Ferdek (Andrzej Grabowski) i Halinka (Marzena Kipiel-Sztuka) postanawiają sprzedać mieszkanie i wyjechać do ciepłych krajów. Oprócz tego Kiepska niechcący przyczyni się do zdymisjonowania jednego z ministrów i wybuchu zamieszek na ulicach Warszawy. Ferdek, aby dotrzymać jej kroku, trafi do więzienia. Próżnować nie będą również ich sąsiedzi. Helena (Renata Pałys) i Marian (Ryszard Kotys) Paździochowie razem z Kiepskim wezmą udział w programie o gotowaniu i razem stawią czoła obcym, którzy postanawiają przypuścić atak na Ziemię. Oprócz tego Arnold Boczek (Dariusz Gnatowski), Jolasia (Anna Ilczuk) i Walduś (Bartosz Żukowski) trafią do szpitala prowadzonego przez Halinkę i znajdą w nim spełnienie marzeń.

W tym odcinku

Ferdek analizuje dręczące go zagadnienie o charakterze egzystencjalnym. Stara się znaleźć odpowiedź na pytanie, jaki jest sens istnienia jego samego i całego świata. Ponieważ nic nie przychodzi mu do głowy, swoimi wątpliwościami zadręcza otoczenie. Okazuje się, że ono również nie zna zadowalającej go odpowiedzi. Rozczarowany Kiepski postanawia porozmawiać z prawdziwym filozofem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także