Świat według Kiepskich: Kiepscy zboczeńcy (85)

Świat według Kiepskich

sezon 1 odc. 85: Kiepscy zboczeńcy

6.6/10
serial komediowy Polska 1999   od 12 lat
Występują:Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Bartosz Żukowski, Barbara Mularczyk
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Akwizytor sprzedający skarpetki pokazuje je Ferdkowi spod płaszcza. Dostrzega to listonosz, który posądza Ferdka o coś całkiem innego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 17 października
pojutrze
22:50 Polsat 2

Opis

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

W tym odcinku

Do mieszkania Kiepskich przychodzi tajemniczy akwizytor sprzedający skarpetki. Pokazuje je Ferdkowi spod płaszcza. Zauważa to listonosz, który posądza Ferdynanda o zupełnie coś innego. Plotka o zboczeńcu szybko roznosi się po osiedlu. Po awarii pieca kaflowego Halina wzywa fachowego czyściciela. Kiedy ten przychodzi, listonosz znowu przez przypadek to zauważa. Mówi Paździochowej, że Halina wynajęła młode ciało z agencji.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także