Świat według Kiepskich: Kożuchowska (432)

Świat według Kiepskich

sezon 16 odc. 432: Kożuchowska

serial komediowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Andrzej Grabowski, Ryszard Kotys, Bartosz Żukowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Waldek wygrywa 'Kolację z gwiazdą'. Jest przeszczęśliwy, gdy dowiaduje się, że czeka go spotkanie z Małgorzatą Kożuchowską. Jolasia robi wszystko, by do spotkania nie doszło.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W 16. jubileuszowym sezonie swoich perypetii Ferdek (Andrzej Grabowski) i Halinka (Marzena Kipiel-Sztuka) postanawiają sprzedać mieszkanie i wyjechać do ciepłych krajów. Oprócz tego Kiepska niechcący przyczyni się do zdymisjonowania jednego z ministrów i wybuchu zamieszek na ulicach Warszawy. Ferdek, aby dotrzymać jej kroku, trafi do więzienia. Próżnować nie będą również ich sąsiedzi. Helena (Renata Pałys) i Marian (Ryszard Kotys) Paździochowie razem z Kiepskim wezmą udział w programie o gotowaniu i razem stawią czoła obcym, którzy postanawiają przypuścić atak na Ziemię. Oprócz tego Arnold Boczek (Dariusz Gnatowski), Jolasia (Anna Ilczuk) i Walduś (Bartosz Żukowski) trafią do szpitala prowadzonego przez Halinkę i znajdą w nim spełnienie marzeń.

W tym odcinku

Waldek wpada nałóg. Uczestniczy we wszystkich możliwych konkursach. Pewnego dnia wygrywa "Kolację z Gwiazdą". Jest przeszczęśliwy, gdy dowiaduje się, że czeka go spotkanie z Małgorzatą Kożuchowską. Wszyscy za wyjątkiem Jolasi są z niego bardzo dumni. Żona twierdzi, że syn Ferdka nie jest godzien takiego zaszczytu. Robi wszystko, by do kolacji nie doszło.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także