Świat według Kiepskich: Kolke mizerere (34)

Świat według Kiepskich

odc. 34: Kolke mizerere

serial komediowy Polska 2006   od 12 lat
Występują:Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Ferdynand Kiepski przyłapuje Boczka na kłamstwie. Małe kłamstewko jest wierzchołkiem góry lodowej. Sąsiedzi z przerażeniem stwierdzają, że Arnold Boczek jest regularnym i nałogowym kłamcą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

W tym odcinku

Ferdynand Kiepski przez przypadek przyłapuje jednego ze swoich sąsiadów, Arnolda Boczka, na mówieniu nieprawdy. Wkrótce okazuje się niestety, że to małe kłamstewko jest jedynie wierzchołkiem góry lodowej. Sąsiedzi z przerażeniem stwierdzają, że Arnold Boczek jest regularnym i nałogowym kłamcą.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

x