x
Ślad: Bursztynowe koraliki (5)

Ślad: Bursztynowe koraliki (5)

serial kryminalny Polska 2018-2019   od 16 lat
Występują:Anita Jancia, Mariusz Jakus, Aleksandra Hamkało, Kamil Szeptycki
W skrócie:Pod jednym z garaży pogrzebano ciała czterech kobiet. Do policjantów zgłasza się świadek, chory psychicznie, który twierdzi, że widział mnicha w kapturze, który obuchem siekiery zabił w dziewczynę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o pracy funkcjonariuszy Centralnego Wydziału Śledczego (CWŚ), którzy zajmują się najbardziej skomplikowanymi kryminalnymi zagadkami. Na czele grupy stoi podinspektor Renata Różańska (Anita Jancia). Jej zastępcą jest nadkomisarz Rafał Walczak (Mariusz Jakus), z którym kobieta często popada w konflikty. Do zespołu należą także m.in.: lekarz medycyny sądowej Anna Szpunar (Aleksandra Hamkało), technik IT Tomasz Bączyk (Kamil Szeptycki) oraz analityk Artur Kotowicz "KOT" (Cezary Łukaszewicz).

W tym odcinku

Pod jednym z garaży pogrzebano ciała czterech kobiet. Śledczy sprawdzają najpierw właściciela, Wacława Iwańskiego. Podkomisarz Wrona poddaje w wątpliwość jego winę, gdyż mężczyzna ma alibi na dzień jednego z morderstw. Do policjantów zgłasza się świadek, chory psychicznie Walduś, który twierdzi, że widział tajemniczego mnicha w kapturze, który obuchem siekiery zamordował w parku dziewczynę. We wskazanym przez niego miejscu funkcjonariusze znajdują krew, ale nie należy ona do żadnej z ofiar. Wkrótce Walduś zostaje zamordowany. Jego śmierć sprawia, że śledczy odkrywają nowe okoliczności badanej sprawy.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także