Septagon (10)

Septagon (10)

serial kryminalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Aneta Rak, Marcin Malik, Michał Waleszczyński
W skrócie:Do detektywów zgłasza się zamożna, bezdzietna Eleonora. Kobieta mieszka w Kanadzie. Chce przepisać na siostrzenicę, Izę, dom rodzinny, ale jej bliscy umieścili dziewczynę w klinice psychiatrycznej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterami programu są pracownicy biura detektywistycznego Septagon. Miłość, zdrady, intrygi, oszustwa, rodzinne tajemnice i nietypowe problemy w interesach lub w miejscu pracy to sytuacje, z jaki bohaterowie stykają się każdego dnia. Mimo licznych przeciwności starają się zawsze - często niekonwencjonalnymi metodami - pomóc swoim klientom.

W tym odcinku

Do detektywów zgłasza się zamożna, bezdzietna Eleonora, która właśnie przyleciała z Kanady. Kobieta chce przepisać na swoją ukochaną siostrzenicę dom rodzinny, ale zamiast Izy, która miała odebrać ją z lotniska, przyjechał ojciec dziewczyny wraz z żoną. Iza rzekomo przeszła załamanie nerwowe i trafiła na oddział obserwacyjny do prywatnej kliniki psychiatrycznej. Eleonora jednak nie wierzy w chorobę siostrzenicy. Prosi detektywów, by dowiedzieli się, co tak naprawdę się stało.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także