Septagon (3)

Septagon (3)

serial kryminalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Aneta Rak, Marcin Malik, Michał Waleszczyński
W skrócie:Detektywów prosi o pomoc Helena, właścicielka podupadającego gospodarstwa. Po śmierci męża jej córka wyjechała do pracy za granicę, by spłacić rodzinne długi. Helena sądzi, że dziewczyna ma kłopoty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterami programu są pracownicy biura detektywistycznego Septagon. Miłość, zdrady, intrygi, oszustwa, rodzinne tajemnice i nietypowe problemy w interesach lub w miejscu pracy to sytuacje, z jaki bohaterowie stykają się każdego dnia. Mimo licznych przeciwności starają się zawsze - często niekonwencjonalnymi metodami - pomóc swoim klientom.

W tym odcinku

Detektywów prosi o pomoc Helena, pięćdziesięcioletnia właścicielka podupadającego gospodarstwa rolnego. Po śmierci męża ona i jej córka, Jagoda, musiały radzić sobie same, w końcu dziewczyna zdecydowała się wyjechać do pracy za granicę, by spłacić rodzinne długi. Na podstawie rozmów telefonicznych z dziewczyną matka wnioskuje jednak, że nie wszystko jest w porządku. W dodatku dwa dni temu znajoma widziała dziewczynę w taksówce, chociaż ta nie informowała ona nikogo o swoim powrocie. Detektywi chcą skontaktować się z pracodawcą Jagody, jednak matka dziewczyna nie posiada żadnych informacji na ten temat. Także najbliższa przyjaciółka Jagody, Anna, jest bardzo tajemnicza. Detektywi uciekają się więc do pewnego podstępu, by dotrzeć do dziewczyny. Stopniowo odkrywają szereg zaskakujących faktów. Okazuje się, że nie tylko oni szukają Jagody.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także