Septagon (8)

Septagon (8)

serial kryminalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Aneta Rak, Marcin Malik, Michał Waleszczyński
W skrócie:Detektywi przyjmują sprawę Dawida, który pracował jako telemarketer. Został zwolniony za rzekome molestowanie koleżanki z pracy, Kingi. Mężczyzna twierdzi, że to on jest ofiarą napastliwości szefowej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterami programu są pracownicy biura detektywistycznego Septagon. Miłość, zdrady, intrygi, oszustwa, rodzinne tajemnice i nietypowe problemy w interesach lub w miejscu pracy to sytuacje, z jaki bohaterowie stykają się każdego dnia. Mimo licznych przeciwności starają się zawsze - często niekonwencjonalnymi metodami - pomóc swoim klientom.

W tym odcinku

Detektywi przyjmują sprawę Dawida, który pracował jako telemarketer. Został zwolniony za rzekome molestowanie koleżanki z pracy, Kingi. Mężczyzna twierdzi, że to nieprawda i to on był napastowany przez swoją szefową. Nie uległ jej jednak i dlatego został zwolniony. Dawid nie rozumie też, dlaczego Kinga zgodziła się złożyć fałszywe, obciążające go zeznania. Tymczasem firma poszukuje kolejnego telemarketera. Detektywi postanawiają skorzystać z okazji i wysłać na miejsce swojego człowieka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także