Rodzinka.pl: Może by tak żetem? (240)

Rodzinka.pl: Może by tak żetem? (240)

7.2/10
serial komediowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Filip pokazuje Kubie sztuczkę, która kończy się demolką. Paula nadal nie rozmawia z byłym chłopakiem. Viola chce dowiedzieć się, co myślą o niej ludzie. Kuba chce zamieszkać w mieszkaniu Tomka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 20 września
jutro
0:15 TVP Seriale
czwartek, 20 września
jutro
9:20 TVP Seriale
niedziela, 23 września
za 4 dni
4:55 TVP Seriale
czwartek, 27 września
za 8 dni
22:05 TVP HD
sobota, 29 września
za 10 dni
19:35 TVP HD
niedziela, 30 września
za 11 dni
4:20 TVP Seriale

Opis

Dalsze perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak), szczęśliwych rodziców Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Mimo że ich synowie powoli wchodzą w dorosłe życie, Boscy nadal zmagają się z wieloma problemami wychowawczymi. Dzieci powoli wyfruwają z gniazda, a Boscy stają przed perspektywą pustego domu. Natalia bardzo przeżywa wyjazd najstarszego syna za granicę. Dorastający Kacper uczy się sztuki kombinowania. Natomiast znajomość Pauli (Julia Wieniawa-Narkiewicz) i Kuby po ich rozstaniu stoi pod znakiem zapytania.

W tym odcinku

Filip pokazuje Kubie sztuczkę, która kończy się demolką. Paula nadal nie chce rozmawiać z byłym chłopakiem. Viola chce dowiedzieć się, co myślą o niej ludzie. Kuba w związku z tym, że Tomek wyjeżdża za trzy miesiące do Australii, chciałby zamieszkać w jego mieszkaniu. Kacper dostaje karę, a Ludwika dręczą wyrzuty sumienia. Tymczasem Natalia ma ochotę na nocne igraszki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także