Rodzinka.pl: Właściwe relacje (256)

Rodzinka.pl: Właściwe relacje (256)

serial komediowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:U Boskich pojawia się Jan, który chce rozliczyć się za rozbitą cukiernicę. Wizyta ta okazuje się dla niego bardzo nieopłacalna. Chłopcy nie chcą rozmawiać z mamą przy obiedzie. Kobiecie jest przykro.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak), szczęśliwych rodziców Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Mimo że ich synowie powoli wchodzą w dorosłe życie, Boscy nadal zmagają się z wieloma problemami wychowawczymi. Po ostatnich rewelacjach na temat nieoczekiwanej ciąży Magdy (Olga Kalicka), Natalię i Ludwika czeka mnóstwo nowych rodzicielskich wyzwań. Kuba nadal boryka się z sercowymi problemami i nie umie wybrać między dwiema dziewczynami, Agatą (Wiktoria Gąsiewska) i Paulą (Julia Wieniawa-Narkiewicz).

W tym odcinku

W domu Boskich pojawia się Jan, który chce rozliczyć się za rozbitą cukiernicę. Finalnie wizyta ta okazuje się dla niego bardzo nieopłacalna. Chłopcy nie chcą rozmawiać z mamą przy obiedzie. Kobiecie jest z tego powodu przykro. Viola podrywa Marka. Natalia dowiaduje się, że Ludwik będzie częściej wyjeżdżał w delegacje. Maria i Viola opowiadają Magdzie przerażające historie o porodzie i macierzyństwie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także