Rodzinka.pl: Człowiek maszyna (155)

Rodzinka.pl: Człowiek maszyna (155)

serial komediowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka, Karol Klementewicz
W skrócie:Ludwik ma nowy laptop. Cieszy się z zakupu jak dziecko. Kacperek wraca smutny do domu. Okazuje się, że nie potrafi porozumieć się ze swoją dziewczyną. Ludwik i Marek udzielają mu kilku cennych rad.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 16 sierpnia
za 9 dni
6:55 TVP 2 (z napisami)

Opis

W uporządkowanym życiu Boskich zapanuje chaos. W związku z remontem domu do Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) wprowadzą się dziadkowie (Halina Skoczyńska i Michał Grudziński). Babcia Janina próbuje przejąć kontrolę nad domownikami, ku rozpaczy prawowitej pani domu. Ku utrapieniu rodziców grzeczny Kacperek (Mateusz Pawłowski) wkracza w trudny wiek, a Kuba (Adam Zdrójkowski) znów wpakuje się kłopoty. Z kolei Tomek (Maciej Musiał) zrywa z Magdą. Rezygnuje z wynajmowanego mieszkania i wraca do rodziny. W ten sposób trzy pokolenia Boskich spotkają się pod jednym dachem.

W tym odcinku

Ludwik ma nowy laptop. Cieszy się z zakupu jak dziecko, póki nie odkrywa na komputerze korespondencji najmłodszego z synów. Kacperek wraca smutny do domu. Okazuje się, że ostatnio nie potrafi porozumieć się ze swoją dziewczyną. Ludwik i Marek udzielają mu kilku cennych rad. Kuba i Filip rozgrywają partyjkę pokera on-line. Denerwują się, gdyż Natalia im przeszkadza. Boska martwi się, że syn przejawia zbyt wielkie zainteresowanie grami hazardowymi. Razem z mężem próbuje też sprzedać niechciane prezenty od Janiny i Zenona.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także